Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אבק על הרכב לאחר שניקיתי אותו וערכו לי את הכותרת

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי, קם מוקדם אחרי שבוע מפרך ב-8 בבוקר. אספרסו זריז ויורד למטה לרכב. מחנה במקום מוצל ומבודד וחוזר הביתה כדי להביא ציוד. ממלא דלי מים עם פקק וחצי של ONR, כפפת שטיפה מיקרופייבר, מגבת Twisted Loop שרכשתי לא מזמן מספק איכותי, PW ומטלית כדי לנגב אותו.

עובד על כל פאנל בנפרד, מקפיד לעבוד מלמעלה למטה. עובר בזהירות ומוריד את האבק עם הכפפה. דואג לסחוט אותה ולהעביר אותה בדלי עם מים נקיים אחרי מספר מעברים. מסיים, מנגב, נשארים קצת מים אבל לא נורא - יש עוד ליישם את ה-PW בסוף. מסיים את כל הרכב, מתיז PW בצורה שווה ומנגב עם המטלית הנוספת שהבאתי.

יום למחרת, ראשון בבוקר. קפוא. מגיע לרכב - כולו שכבת עיבוי מהלילה הקר והמון מים. מתחיל נסיעה, מגיע לעבודה - הגג כולו מכוסה אבק חולי וכל שאר הרכב נראה כאילו לא נשטף במשך חודש.

נורא מבאס. לקח לי כמעט שעתיים וחצי לסיים אותו בשישי ואחרי כל העבודה הכל הלך ביום. אז נכון, אני מבין שאנחנו בחורף וקשה לשמור על הניקיון - אבל אני מצפה שאחרי שטיפה ידנית עם יישום חומר הגנה יראו תוצאות לפחות למספר ימים.

מה יכול להיות שגוי בצורת העבודה שלי? אולי המגבות בהן אני משתמש? אולי טיפים ליישום ה-PW בצורה טובה יותר? אשמח לעזרה.

בתודה,

Wannabe-די טיילר מתחיל מתוסכל.

נ.ב. האוטו שלי שחור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו שבועים נוראיים. הרכב שלי חדש עם ציפוי ננו שנעשה אצל בעל מקצוע - וגם הוא היה מלא בחול כמו כל רכב אחר, לא נראה לי שיש מה לעשות בנידון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי למנוע תסכולים בחורף תנקה את הרכב פעם ב 2-4 שבועות. גם ככה האוטמי צבע המהירים האיכותיים מחזיקים מעמד כמה שבועות. אפילו BSD של סונקס מחזיק מעמד הרבה זמן. זה פשוט מתסכל מדי לשטוף כל שבוע ולראות אותו אחרי יומיים מכוסה ב"גשם יבש", ערימות של אבק ועלים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לשיטת שטיפה. מזג אוויר האחרון היה נוראי באופן יוצא דופן. שילוב של רוחות חול חזקות

וגשמים בעוצמות חזקות - שגרמו לרכב שלי נזקים בחלק שעבר צביעה. כנראה הלכה שם לא הייתה מספיק עבה/חזקה

לעמוד בעוצמת זרימת המים החזקה. ( חלקים מהלכה נעלמו) יש כמובן נזקים חמורים יותר כגון אבני ברד.

מה עושים? נוכחתי לדעת שכמה שאני דוחה את הניקיון ככה הרכב קשה לניקוי. זה מה שקרה לי לפני כמה ימים לאחר שהרכב לא עבר שטיפה

חודשים ובלתי אפשרי היה לנקות אותו בשטיפה אחת. ( עשיתי רק אחת מחוסר מקום/זמן) כלומר גם אחרי סבון וזרם מים מצינור

הרכב לא היה נקי כפי שאני רגיל.

אבל אם היה לי יותר זמן והייתי מבצע שטיפות פעם בשבוע/שבועיים כפי שאני רגיל, למרות הגשמים -הרכב לא היה מגיע למצב כזה.

(יש לי שיטות שטיפה בשילוב גשם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה PRE WASH נורמלי לא עזר? אם אתה מרגיש שהרכב כזה מלוכלך עושה אפילו פעמיים פרה ווש. כמה חודשים זה מוגזם אבל פעם ב 3 או 4 שבועות בחורף זה סבבה. פעמיים פרה ווש מספיק בכדי לרכך ולהוריד לכלוכים ולו את הקשים ביותר...בחורף לדעתי פעם בחודש מספיק, זו ההעדפה שלי. מבעס לאללה לרחוץ פעם בשבוע, גם עושה סווירלים אפילו אם נזהרים וגם מתלכלך מאד מהר בלאו הכי.

עריכה אחרונה על ידי ניסאן מיקרה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבועיים האחרונים היו זוועתיים מבחינת גשמים, שטפתי את הרכב עם גרניק, ווקס וקוויק דיטיילר בשבת שעברה, ובראשון למחרת יומיים גשם חולי הרכב נראה אותו הדבר בדיוק כמו לפני השטיפה. השבוע יהיה נעים ונחמד אגב אפשרי לשטוף

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בכל זאת עושה פרה ווש עם האו אנ אר? מרסס את כל הרכב ומחכה כמה דקות?

שוב, אני נוהג לשטוף את הרכב פעמיים בשבוע או לכל הפחות פעם בשבוע. מספיק לי כמה דליי מים ( שתיים לפחות) בשביל להוריד

את כל האבק בשילוב ONR בריסוס + בדלי. הלוואי שהייתה לי חנייה ליד הבית ( רוצה לעבור בית רק בגלל מחלת הדיטיילינג, אמיתי)

אז הייתי מבצע את תהליך הניקוי באופן יותר יסודי ויותר בטוח לצבע. לצערי יש מגבלת זמן ומקום. ( במיוחד מקום, כי אני מסוגל לשטוף רכב גם בחצות בחנייה מקורה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...