Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיריים חשמליות קטנות - המלצות?

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות כיריים חשמליות קטנות, 2 ראשים.

אין אפשרות להתקין גז ואין חיבור תלת פאזי.

למישהו יש המלצות על מוצר טוב שעובד כמו שצריך, ולא יגרום לי לרצות לעבור לגזייה של פק"ל הקפה באמצע הבישול?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוצרת 'מידאה' הסינית.

יופי של מוצר במחיר שהוא נמכר.

הדגם הדו-ראשי מכיל טיימר והתרעה לגבי משטח הבישול כל עוד הוא חם.

הבא בחשבון שהכיריים כוללים מאווררים כך שיש רחש קל בעבודה.

מיועדים לעמוד על השיש ובגלל כובדם הם יציבים למדי.

כל שקע המוזן מאמ"ת 16 אמפר יתאים.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו כיריים אינדוקציה לפי מה שראיתי בזאפ.

כרגע מעדיף אותן כברירה אחרונה, כי זה יצריך גם החלפה של חלק מהכלים.

יש משהו סביר שהוא חשמלי, אך לא אינדוקציה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי בזאפ השבוע עבור אחד הסטודנטים שלי - כנראה שכיריים חשמליים גנריים יעלו מחיר דומה לאינדוקציה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות כיריים חשמליות קטנות, 2 ראשים.

אין אפשרות להתקין גז ואין חיבור תלת פאזי.

למישהו יש המלצות על מוצר טוב שעובד כמו שצריך, ולא יגרום לי לרצות לעבור לגזייה של פק"ל הקפה באמצע הבישול?

האם אתה מתכוון לכאלה העומדים על השיש? אם כן - אני רכשתי לפני מספר שנים דו ראשי של רוטל, אצל חנות היבואן (פרקו) בתל אביב.

עד כה לא איכזבו אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מתכוון לכאלה העומדים על השיש? אם כן - אני רכשתי לפני מספר שנים דו ראשי של רוטל, אצל חנות היבואן (פרקו) בתל אביב.

עד כה לא איכזבו אותי.

אכן, הכוונה לכאלו על השיש.

ניתן לראות את הדגם באינטרנט? לא מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכלי החזק ביותר במחיר הטוב ביותר הוא בדיוק המוצר שיוסי המליץ לך עליו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, הכוונה לכאלו על השיש.

ניתן לראות את הדגם באינטרנט? לא מצאתי.

מוזר, אבל לא מצאתי שוב את האתר שלהם.

הוא גם כך לא היה מציאה גדולה, האתר. אני מציע שתתקשר אליהם. נימצאים בתל אביב ברחוב סעדיה הגאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיריים של מידאה הן מובנות בשיש, אלא אם אני מפספס משהו.

אני צריך משהו שעומד על השיש.

https://www.payngo.co.il/index.php/catalog/product/view/id/52017/s/243090/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=1463400456&utm_content=53599377501&utm_term=&gclid=EAIaIQobChMIxYiJz62J4AIVlYKyCh1doAioEAQYASABEgJe7fD_BwE

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבתי קודם, כרגע אינדוקציה זו הברירה האחרונה, כי זה יצריך החלפה של חלק מהכלים.

ולפי מה שראיתי בזאפ, הכיריים של מידאה שאינן אינדוקציה, מגיעות מובנות.

לגבי פרקו, דיברתי איתם והם טוענים שאין אצלם במלאי, ויש ללכת לחפש בחנויות.

בינתיים ראיתי כיריים של גולד ליין עם הספק של 3000 ואט, למישהו יש המלצות לחיוב או לשלילה?

https://www.payngo.co.il/index.php/catalog/product/view/id/17743/s/211738/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=1463400456&utm_content=53599377501&utm_term=&gclid=Cj0KCQiAp7DiBRDdARIsABIMfoCA0SDXpfIshMJkjdkX4UsDrTzhX1iCoFVa5s_1BPnyANAl0QFxk8gaAj8qEALw_wcB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-Lastprice (מבחינתי אתר מומלץ) אותו מוצר עולה 245 ש"ח ומשלוח כלול. יש להם מבחר לא קטן של כיריים חשמליים, קרמיים ואינדוקציה. הניידים חבויים בין המובנים.

בדוק בזאפ, אולי תמצא משהו עוד יותר זול.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי(שימוש בכאלה), הזכוכית 3000W, זה מוצר מדבקה, יש של זק"ש, גולדליין, ועוד כמה פירמות.

עכשיו יש לי זקש והם קצת מאכזבות, חלשות יותר מאלו שהיו לי לפי, אני לא זוכר את המותג אבל נראות בדיוק אותו הדבר, רק ידיות שונות.

לכן המסקנה שלי שכולם יוצאים ממפעלים זהים ורק המדבקה שונה. אם אתה אוהב לבשל אז הם לא מספיקות.

כפי שכתבתי קודם, כרגע אינדוקציה זו הברירה האחרונה, כי זה יצריך החלפה של חלק מהכלים.

ולפי מה שראיתי בזאפ, הכיריים של מידאה שאינן אינדוקציה, מגיעות מובנות.

לגבי פרקו, דיברתי איתם והם טוענים שאין אצלם במלאי, ויש ללכת לחפש בחנויות.

בינתיים ראיתי כיריים של גולד ליין עם הספק של 3000 ואט, למישהו יש המלצות לחיוב או לשלילה?

https://www.payngo.co.il/index.php/catalog/product/view/id/17743/s/211738/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=1463400456&utm_content=53599377501&utm_term=&gclid=Cj0KCQiAp7DiBRDdARIsABIMfoCA0SDXpfIshMJkjdkX4UsDrTzhX1iCoFVa5s_1BPnyANAl0QFxk8gaAj8qEALw_wcB

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...