Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמן גיר (קורולה 2001)

klasa
שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

אז סוף סוף אחרי תקופה של התלבטות הגעתי להחלטה לבצע החלפת שמן גיר

זה הולך לקרות בקרוב

רציתי רק להתייעץ איתכם בנוגע לשמן וערבוב שמן

אז ככה קורולה 2001

214 אלף ק"מ הרכב נוסע ללא בעיות הגיר מתפקד כמו שצריך

אף פעם לא בוצע לה ריקון שמן הרכב בבעלותי שש שנים ואף פעם לא נגעתי כי חששתי מההחלפה

הרבה אנשים פשוט מלחיצים

עדיין יש חשש אבל אני חושב לקחת את הסיכון

חושב שזה יעשה רק טוב אם אני ארענן את השמן

השאלה היא כזאת

אני רוצה להוריד את הקרטר להחליף גם פילטר גיר ולנקות את המגנטים

עכשיו ראיתי בעבודה שיש לי שמן גיר של חברה לא כל כך מוכרת

f0254d5f84e02a5d8ee34b2cb492581ee7ac5403.png?w=380&h=380

מה שרציתי לעשות זה כרגע לפתוח את הבורג ניקוז בקרטר לרוקן את השמן לשים את השמן הזה

לנסוע קצת ואז להוריד את הקרטר ולהעביר ניקוי במגנטים ולשים שמן איכותי של ולולין האם זה מסוכן?..

רעיון טוב לעשות את זה ?.. או שפשוט לעשות את זה ישר עם השמן של ולולין?.. בלי לשחק יותר מדי

857487bb-5c1d-4f7b-9254-5c55f88be629_1.44f01bf927cc45a732a02b45d58f947d.jpeg-556300d716eda850247c97426164a03e7ff49c6b-optim-450x450.jpg?odnBg=FFFFFF

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוקן שמן ריקון חלקי דרך בורג הריקון, הורד אגן שמן גיר, החלף פילטר גיר, נקה שבבים מהמגנטים והאגן, החזר הכל, מלא שמן בכמות הנידרשת כמו בריקון וזה הכל. אל תילחץ ואל תתן שילחיצו אותך. בריענון חלקי אין שום בעיה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טעם רק להחליף שמן גיר בלי להוריד אגן?

במידה ואני מסתכל בברוסקופ מפתח הריקון.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוקן שמן ריקון חלקי דרך בורג הריקון, הורד אגן שמן גיר, החלף פילטר גיר, נקה שבבים מהמגנטים והאגן, החזר הכל, מלא שמן בכמות הנידרשת כמו בריקון וזה הכל. אל תילחץ ואל תתן שילחיצו אותך. בריענון חלקי אין שום בעיה!

מאור תודה על התגובה המהירה

זהו שיש לי שמן זרוק פה בעבודה

וחשבתי לנצל אותו

עדיף לא להתעסק?

וכמה ליטר שמן אני צריך למלא? לערך? 3.5 ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי פותח קרטר, דווקא כן הייתי שם ומנצל את השמן שיש לך בעבודה, ועושה כמה החלפות, פשוט מחליף, עושה סיבוב ואז שוב, עד שהשמן כולו נקי.

ו יותר מזה אם יש לך שמן בלי הגבלה אז בכלל הייתי פותח בורג למטה, וממלא מלמעלה עד שהכל יוצא נקי.(אז זה חברה לא כלכך מוכרת סוו-וואט).

אבל זה רק אני.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא היית פותח קרטר? פילטר גיר לא צריך להחליף? וגיר שעבר כל כך הרבה לא משחקים באיכות השמן ולא מיתפשרים. הרעיון של לעשות סיבוב ואז להחליף שוב זה כמו לבצע ריקון מלא של שמן הגיר. לא הייתי מסכן את הגיר בתהליך שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם כמה טויוטות בבעלותי לאורך השנים, תמיד כשפתחתי קרטר גיר (סביב ה 150 אלף), תמיד הכל היה נקי, אולי בגלל שהייתי מחליף גם שמן גיר בכל טיפול.

אפשר לפרק קרטר.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע - גז-פרום היא חברת ענק - לקוחות רוסיים בחברה שלנו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחליף שמן גיר, אני החלתי והתחילו רעשים וחופים בגיר. אומנם פוקוס 07 אבל עדיין, רכב ישן שלא החליפו ונוסע טוב אין מה לגעת.

אז זה הזמן לעבור לתחזוקת שבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אבל שמן גיר ידוע כבעייתי. לפעמים זה בסדר אבל רוב הפעמים זה הורס בגלל היכולת ניקוי של השמן.

אם היה רכב יחסית חדש עם פחות ק"מ ניחא...

זו דעתי וניסיוני בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם נסיון אישי אני בהחלט לא מיתווכח ולכן ריענון חלקי מינימום פלוס החלפה של פילטר הגיר עצמו אני כן מציע לעשות. לצערנו רכבים מגיעים לקילומטרים הגבוהים בלי שנגעו בשמן הגיר בגלל שהמוסכים לא רוצים להתעסק עם זה והגרוע מכך מפחידים לא פעם את הלקוח שאם יוחלף שמן יילך הגיר...מעניין אם בחול מוסכים גם חווים את התיסמונת הזו. לא מכליל על כל המוסכים...יש כמה יחידי סגולה שכן מחליפים ללא חשש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אבל שמן גיר ידוע כבעייתי. לפעמים זה בסדר אבל רוב הפעמים זה הורס בגלל היכולת ניקוי של השמן.

אם היה רכב יחסית חדש עם פחות ק"מ ניחא...

זו דעתי וניסיוני בכל אופן

זה לא נכון.

אל תקיש על סמך החלפה אחת.

האם אתה בעצמך ביצעת את ההחלפה?

מילאת שמן בתקן הדרוש ובכמות הנכונה?

מנסיון שלי על מאות תיבות, החלפות חלקיות או מלאות, זה תמיד עשה טוב.

בבקשה להפסיק עם ההפחדות המיותרות האלה.

כל עוד הגיר לא מחליק מלכתחילה

וכל עוד תמלא שמן מתאים, הכל יהיה בסדר.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן בתקן הנכון והחלפתי מסנן גיר. שמן ישן יותר צמיגי ומתאים לבלאי של הגיר. שמן חדש יותר דליל וכמן שכתבתי בעל יכולת ניקוי גבוהה.

אם מחליפים בשגרה אין עם זה בעיה, אבל אם מחליפים אחרי 15 שנה אז זה פתח לצרות. מנסיום של כמה החלפות, לא מאות.

בסופו של דבר רכב זה מזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...