Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטארט-אפ בשלב השקה צריך עזרה ממישהו שמבין במקלחונים

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו תמיד אני יודע שאין מקום יותר טוב לקבל בו הכוונה ועזרה מאשר באוף-טופיק.

בקצרה למי שמתעניין המוצר שלנו הוא מוצר שיווקי סוג של "מאגר עסקים" (כן עוד אחד) שתפקידו לאסוף פרטים מהלקוח לאתר את הצרכים שלו ולהפנות אותו לעסק הנכון עבורו דרך מערכת עיבוד נתונים (סוג של טרגוט מתקדם) ככה העסקים חוסכים עלויות שיווק שמפנות אליהם לקוחות לא רלוונטים (כאלו שרחוק להם כאלו שלא מתאים להם כאלו שיקר או זול להם וכו...) והלקוחות חוסכים זמן על עסקים לא רלוונטים ומקבלים הצעה חמה במיוחד מהעסק ללא צורך לצאת מהבית מכיוון שצרכי הלקוח ידועים לעסק (הדבר מוסכם על שני הצדדים ואין בו בעיה).

מפו לשם בתור התחלה החלטנו לרוץ בתחום במקלחונים מכיוון שהנושא על פניו פשוט יחסית ובעל תחרות קטנה אך הבעיה שלנו היא בבניית פלואו לוגי נכון בהתאמה ללקוח ועשיתי סיבוב בעסקים כדי להבין איך זה עובד (איך המוכרנים מתאימים את המוצר הנכון ללקוח) וזה בלבל אותי עוד יותר מכיוון שכול איש מכירות בכול עסק אומר משהו שונה לגמרי.

אז אשמח אם יש מישהו בפורום שעוסק בתחום או מבין בו ויוכל לעזור לי במידה וכן הוא יזכה למקום של כבוד במאגר ויקבל הצצה לאתר שאנחנו בונים כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי לפני חודש אמבטיון בהתאמה אישית,

התקינו לי על הפנים, כרגע שלחתי מכתב התראה לפני תביעה בבית משפט,

אשמח לפרט בפרטי.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין בכל מה שרשמת אבל בחרת במוצר שהוא בד"כ תפירה של חליפה מותאמת ללקוח ולא קונפקציה מוכנה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחרות היא ממש לא קטנה כמו שאתה חושב.

מעבר לשמות גדולים שיש בתחום המקלחונים המוכנים (יש אחד ענק מהמרכז, לא זוכר את שמו. מעבר לו יש גם בהום סנטר ואייס וזה רק קצה הקרחון), לא חסר מקומות קטנים יותר שמוכרים אותם בכל עיר.

נמשיך לכיוון המקלחונים בהזמנה אישית, שזה מוצר שכל זגג יודע לבצע ולהתקין. גם פה יש חברות גדולות ויש קטנים.

נמשיך.

קח בחשבון שמי שמזמין מקלחון בהתאמה אישית, מצריך ביקור של בעל מקצוע בבית למדידות, ורוב הלקוחות של המוצר הזה רוצים לראות משהו מוחשי ולקבל הסברים על אפשרויות שונות.

נמשיך.

על אמבטיונים לא דיברתי כלל בינתיים. לא מכיר כאלו "מוכנים", אבל שוב, מדובר על מוצר שכל זגג יידע לייצר ולהתקין.

אני מאיזור חיפה.

רק באיזור שלי (חיפה והקריות + טירת הכרמל) יש כ-5 חברות זגגות גדולות יחסית, ועוד כמה עשרות קטנים יותר. וזה בלי להזכיר את תחום ה"מוכנים מראש".

לא מאמין? תעיף מבט ב"דפי זהב".

עצתי לך, לחשוב היטב על "ערך מוסף" רציני ואמיתי שאתה מביא לשולחן, או לשנות לתחום אחר :lol:

וקצת טכני.

אני, כלקוח, רוצה מקלחון.

אני מתחיל את דרכי מחיפוש באינטרנט. אני רוצה לראות תמונות וטווחי מחיר בתור שלב ראשון.

טווחים של מוכן וטווחים של בהזמנה אישית.

משם, אני רוצה לתכנן איך זה ייראה, בגדול (זכוכית שקופה? חלבית? דוגמא חלבית על שקופה?).

אישית, כאיש טכני (ושעבד בתחום תקופה קצרה כעצמאי) גם הייתי מחפש עובי הזכוכית המוצעת ופוסל מראש 6 ממ. אבל זה רק אני.

נסיים עם טיפ.

דיברנו על ערך מוסף.

אם יש לך היכולת להרים אפליקצייה שתאפשר לדמות מקלחון "בשטח" (בשיטת מציאות רבודה), בפורמט "לגו" (בחר את החלק מהמאגר, גרור להתאמת הגודל)- ניצחת:wink:.

בהצלחה איש!

אם יהיו לך עוד שאלות שאוכל לענות עליהן, בכיף. רעיונות ומחשבות, גם בכיף.

אם תחפש עובדים, גם בכיף :lol::lol::lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז בקצרה זה בכיוון של מה שדיברתה עליו בשורות האחרונות רק אפילו פשוט יותר מ"לגו" ועם מערכת AI שאוספת הצעות מהשטח ומשווה בין ההצעות של העסקים השונים על פני פרמטרים רבים מעבר למה שהלקוח הסטנדרטי בודק (לרמה של בדיקה משפטית של העסק ובעליו)

אז בתור לקוח במקום לחפש להשוות ולנסוע למקומות אתה פשוט משאיר בקשה באתר והאתר עושה בשבילך את כול העבודה.

לגבי תחרות אני מתבסס על נתונים במערכת הפרסום שאנחנו הולכים לפרסם בה שהיא גוגל אדוורדס המתחרים שמה יחסית פארשים.

עריכה אחרונה על ידי gkiler
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הברווז פוסל.

זה ת"י 1099 שאומר שמקלחון שכולו זכוכית (יענו שאין מסביב לזכוכית מסגרת אלומיניום), צריך להיות מינימום 8 מ"מ.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הברווז פוסל.

זה ת"י 1099 שאומר שמקלחון שכולו זכוכית (יענו שאין מסביב לזכוכית מסגרת אלומיניום), צריך להיות מינימום 8 מ"מ.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

ואם יש מסגרת אלומיניום, האם 6 מ"מ יספיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקו - מתי התקן הזה תקף? אני שואל כיון שאצלי המקלחונים ללא מסגרת, ולדעתי הם בעובי 6 מ"מ (מדדתי פעם כדי לבחור פס סיליקון לאיטום תחתון), והם נרכשו בהום סנטר, שקשה לי להאמין שמוכר מוצר לא תקני. וגם היבואן מכובד (משהו מראשל"צ או הסביבה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...