Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטארט-אפ בשלב השקה צריך עזרה ממישהו שמבין במקלחונים

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי תחרות אני מתבסס על נתונים במערכת הפרסום שאנחנו הולכים לפרסם בה שהיא גוגל אדוורדס המתחרים שמה יחסית פארשים.

המלצה חמה, מהלב- תלמד לקדם אתרים לבד בעצמך היטב.

לימדתי את עצמי איך, והגעתי לעמוד הראשון באורגני. לאט לאט, אבל בטוח, לתוצאות הראשונות. לצערי אין לי הוכחות להציג.

הסיבה?

מר ישראל ישראלי, תותח-על, משכמו ומעלה, שועל ארנבות וותיק, שנמצא בתחום חצי יום יותר ממך, יראה שאתה משיג אותו בתוצאות הקידום- ואז יתחיל מחול שדים, מירוץ חימוש, מירוץ שדים ומחול חימוש.

הייתי הראשון מהתחום שלי שפרסם בזאפ בממומן.

מה קרה אחרי שבועיים? נכון. המתחרים שלי קלטו ושפכו תקציבי עתק על פרסום שם בעצמם.

כשעליתי בתוצאות החיפוש האורגאני, מה קרה? נכון, המתחרים לקחו קידום אתרים כפי הנראה כדי להתמודד עם העלייה שלי.

אל תעיז לחשוב שזה זבנג וגמרנו.

ברווז, למה אתה פוסל 6 מ"מ?

בוא ונגיד את זה ככה: נקראיתי לא אחת למדוד מקלחונים חדשים בהתאמה אישית, לאחר שהמקלחון 6 נשבר.

עוד לא הגעתי לביקור שכזה עם מקלחון 8, אם כי זה כנראה בגלל שלא עבדתי בתחום מספיק זמן (כך שתבין מה זה אומר לגבי התדירות שבירה של ה-6). לא אומר שזה לא קורה- אבל זה קורה הרבה הרבה יותר עם ה-6.

זו הסיבה.

זה לא רק הברווז פוסל.

זה ת"י 1099 שאומר שמקלחון שכולו זכוכית (יענו שאין מסביב לזכוכית מסגרת אלומיניום), צריך להיות מינימום 8 מ"מ.

Sent from my Minime Rs using Tapered chalk

אני דיברתי על מקלחונים "גמורים", דהיינו כאלו המגיעים בתוך מסגרת אלומיניום. אלו ברובם המוחלט הם 6 ממ (הסטנדרט בתעשייה).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקו - מתי התקן הזה תקף? אני שואל כיון שאצלי המקלחונים ללא מסגרת, ולדעתי הם בעובי 6 מ"מ (מדדתי פעם כדי לבחור פס סיליקון לאיטום תחתון), והם נרכשו בהום סנטר, שקשה לי להאמין שמוכר מוצר לא תקני. וגם היבואן מכובד (משהו מראשל"צ או הסביבה).
תחילת שנות ה80.

אולי סוף שנות ה70. אל תתפוס אותי במילה...

הוא עודכן איפשהוא בשנות ה2000, אבל לא זכור לי שהשתנה עובי זכוכיות במקלחונים.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל תחום ותיק שעובר דיגיטציה, אני מאמין שיש מקום לפלטפורמה דיגיטלית שמנגישה מוצרים.

אבל תשקול את הדברים הבאים:

לא יודע כמה אנשים קונים רק מקלחון? הימור שלי זה בדר"כ יבוא עם שיפוץ של חדר האמבט.

אנשים מחפשים שקט נפשי ושירות מקצה לקצה - זה לא כמו לקנות טלפון שאתה תלך לזאפ ותקנה את הזול ביותר / מה שהכי מתאים לך. אם אתה מתכנן לחבר אנשים לחברות אתה צריך להביא ערך מוסף, וסתם לשים אתר עם מלא מקלחונים זה לא ערך מוסף לדעתי. תחשוב על כיוונים כמו:

1) אחריות שאתה לוקח על המוצר והעבודה (אתה יכול להבטיח את זה אם תסכים לשים בפלטפורמה שלך רק ספקים ומתקינים מורשים שאתה סומך עליהם)

2) מנהל עבודה על חשבונך? שעושה "בדק בית" לעבודה ומוודא שהכל בוצע לפי הספר

3) מודד שמגיע עד הבית ואם הלקוח סוגר איתך המדידה בחינם?

לשאלתך, בטוח לכל אחד יש פרקטיקת מכירה אחרת, אתה צריך לבחור בזו שמעניינת את הלקוחות יותר מאשר את המוכרים (עדיף לראיין אנשים שקנו וחוו בעיות או עוגמת נפש, או סתם שיספרו לך על החוויה שלהם).

ולסיכום, אני לא הייתי ממליץ ללכת על תחום שאתה חושב שאין בו תחרות. אם אתה רוצה להצליח לעניות דעתי תקח תחום שאתה מכיר לעומק מקצה לקצה ויכול להביא מהתרומה האישית שלך ולא סתם לפתוח עוד פלטפורמה, מה גם שאתה צריך להביא משתמשים וספקים לפלטפורמה וספקים שלא מכירים אותך כנראה לא יעבדו איתך ומשתמשים שלא סומכים עליך לא יגיעו לפלטפורמה.

אם יהיו לך שאלות טכניות ספציפיות לגבי הפלטפורמה, חקרתי את הנושא לעומק בשנה האחרונה ובפרט איך להקים פלטפורמות כאלה ומהר (אתה יכול להסתכל לדוגמא על mylisting או listingpro שהם תוספים לwordpress שעושים את מרבית העבודה).

בכל מקרה בהצלחה.

גם תואר ממכללת טיזנבי או ממרכז האקדמי מוצמוץ זה תואר אקדמי....

בעלים גאה של: חיפושית 74, ZX 93, דייהטסו טריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה אנשים קונים רק מקלחון? הימור שלי זה בדר"כ יבוא עם שיפוץ של חדר האמבט.

ההימור הזה נכשל... ממש ממש לא נכון, מניסיוני בתחום. ואלו שמשפצים את האמבט בחלקם ילכו עם מעצב\ת, ולאו דווקא יחפשו לבד את הנתונים האלו. בעסקים לא בריא להמר! חייבים לבדוק, למדוד, לוודא.

אנשים מחפשים שקט נפשי ושירות מקצה לקצה - זה לא כמו לקנות טלפון שאתה תלך לזאפ ותקנה את הזול ביותר / מה שהכי מתאים לך. אם אתה מתכנן לחבר אנשים לחברות אתה צריך להביא ערך מוסף, וסתם לשים אתר עם מלא מקלחונים זה לא ערך מוסף לדעתי.

לשאלתך, בטוח לכל אחד יש פרקטיקת מכירה אחרת, אתה צריך לבחור בזו שמעניינת את הלקוחות יותר מאשר את המוכרים (עדיף לראיין אנשים שקנו וחוו בעיות או עוגמת נפש, או סתם שיספרו לך על החוויה שלהם).

ולסיכום, אני לא הייתי ממליץ ללכת על תחום שאתה חושב שאין בו תחרות. אם אתה רוצה להצליח לעניות דעתי תקח תחום שאתה מכיר לעומק מקצה לקצה ויכול להביא מהתרומה האישית שלך ולא סתם לפתוח עוד פלטפורמה, מה גם שאתה צריך להביא משתמשים וספקים לפלטפורמה וספקים שלא מכירים אותך כנראה לא יעבדו איתך ומשתמשים שלא סומכים עליך לא יגיעו לפלטפורמה.

בכל מקרה בהצלחה.

בגדול, מה שהוא אמר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחום שאני מכיר מקצה לקצה זה בניית אתרים קידום ושיווק דיגיטל. תחום שלא ממש רלוונטי לכלי שאנחנו מפתחים כרגע.

יש מספיק אנשים שקונים מקלחונים פשוט לפי הסטטיסטיקה של גוגל

בקצרה כמו שאמרתי נבדקה הסטטיסטיקה הורצה מודעה נסיונית הושגו קליקים יש תוצאות יפות ותחשיב ROI חיובי. מה שצריך זה להפעיל את זה גם ללא אורגני (כי אורגני לוקח זמן וזמן יכול להיות קריטי בשלבי השקה של שרות חדש) בקצרה כול מה שצריך זה מומחה מהתחום הנ"ל שיכול לעזור לנו בהתאמה לוגית של המוצר ללקוח זה הכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספיק אנשים שמתעניינים ברכישת מקלחונים פשוט לפי הסטטיסטיקה של גוגל

תיקנתי לך טיפה, יש הבדל בין מה שאתה רשמת למה שאני תיקנתי- עצה ידידותית, אל תשכח אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...