Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייבוא אופל לישראל - מקבוצת שלמה ללובינסקי

noknok
שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיוני, ראו ששלמה כבר לא מנסה לשווק את המוצרים כלל, שיהיה להם בהצלחה, עכשיו יש ללובנסקי שלוש מותגי רכב ששוק הליסינג לא רוצה לשמוע מהם.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

החלטה של היצרן הגדול PSA לאחד את כל המותגים שלו תחת דילר אחד בכל מדינה, אין פה החלטה של שלמה, אם כבר הודעה שנאמרה להם שצריכה להתבצע בעתיד והם פשוט החליטו למכור כמה שיותר מהר כדי למקסם רווחיות. מדובר מעבר למותג גם בנדל"ן ברוב המקרים

אופס.

כבר בלבלו אותי.

לרנו , ניסן אין מנכ"ל עכשיו אז לא יהיו שינויים אצל קרסו.

קרלוס גוהן עדיין מתפקד כמנכ"ל רנו - ניסאן - מיצובישי, הוא הוחזר לתפקיד כדי לא לגרום לרעידות אדמה בחברה, עד לסיום החקירות והממצאים

וואלה, עכשיו שאני חושב על זה גם אצלי יש התחייבות דומה מצד אופל על האדם s שלי, זה אומר שלובינסקי בעצם לוקחים את אופל - התנאים האלו לא תקפים יותר?

תבדוק בחוזה שלך מול מי ההתחייבות, בדרך כלל בחוזה כזה יש חברת טרייד אין והיבואן, אם אני זוכר נכון הטרייד של שלמה נעזר בטרייד-מוביל משמע החוזה בסוף הוא גם בהתחייבות טרייד-מוביל והם גם הטרייד של לובינסקי

העסקה שלך נעשת מול שלמה לא מול אופל. לובינסקי מתחיל "דף חלק" .

הפרט היחיד ששונה הוא, שלובינסקי מחוייב בכל הקשור לתקופת האחריות על כלל דגמי אופל, החל מעכשיו, כולל אלו שלא נמכרו על ידו ונמצאים עדיין בתקופת אחריות יצרן (להבדיל מאחריות יבואן, אחריות יבואן מורחבת ודומה)

לא נכון בכל המקרים, ראה תשובתי למעלה

פה המצב שונה, כאן הם ויתרו על הזכות למכור אופל, הם חיפשו משהו שיקח את זה מהם, הם רוצים להתמקד בשירות

כבר עניתי לך, הם לא ויתרו, הזיכיון עתיד להילקח מהם, הוחלט למכור במהירות האפשרית, לגבי שאר הבלבול מוח של "רוצים להתמקד בשירות" מה אתה רוצה שהם יגידו לתקשורת? נשארנו עם הז*ן ביד?

וסובארו ליוניון מוטורס

אולי ימכרו מכוניות לשם שינוי

על 16.5% בעלות של טויוטה בסובארו לא מעבירים שום זיכיון, זה כבר מ2008 וזה לא יילך לשום כיוון אחר, כרגע זה יישאר בסמל"ת היות ויש הגבלות ברגולציה היפנית של רכישת מותגים מסויימת, אתה מוגבל לאחוז מסויים ולאחר מכן אתה חייב לרכוש את החברה כולה ולא חלק

אגב מהלך עתידי שצפוי להתרחש הוא מעבר הזיכיון של מיצובישי מכלמוביל לקרסו, אך זה לא משהו שנמצא כרגע מעבר לפינה להבנתי, בטח שיש חוסר סדר משווע בתוך היצרן הגדול רנו-ניסאן

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הם חיפשו מי שיקנה את הזיכיון, ליצרן כזה אין זכות למערך שירות ומכירה עצמאי. ההפך מהאחיות יונדאי וקיה, אני לא יודע מאיפה הידע, אבל לכל יבואן יש זיכיון למספר שנים, זה לא עסקים שמחליפים ידיים יותר מדי, רק תראה בעשרים שנה האחרונות כמה שינויים היו... לא הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטה של היצרן הגדול PSA לאחד את כל המותגים שלו תחת דילר אחד בכל מדינה, אין פה החלטה של שלמה, אם כבר הודעה שנאמרה להם שצריכה להתבצע בעתיד והם פשוט החליטו למכור כמה שיותר מהר כדי למקסם רווחיות. מדובר מעבר למותג גם בנדל"ן ברוב המקרים

קרלוס גוהן עדיין מתפקד כמנכ"ל רנו - ניסאן - מיצובישי, הוא הוחזר לתפקיד כדי לא לגרום לרעידות אדמה בחברה, עד לסיום החקירות והממצאים

זה גרם לרעידות אדמה בניסאן ורעידות משנה במיצובישי.

גוהן נמצא בבית מעצר ביפן, עם עוד ועוד הארכות מעצר בלי משפט וסירוב לשחרור בערבות. בחמישי רנו כנראה יכריזו על מחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן ,

אין סתירה בין מה שעניתי לנושא התחייבות הטרייד ומה שאתה ציינת לגבי מי התחייב.

חוזה הקניה נערך עם/מול היבואן או חברת טרייד-אין שאיתה היבואן עובד , שבמקרה משרתת את שני היבואנים. התשובה שלי מתייחסת ליצרן ! לא ליבואן.

חוזי נציגות , בין אם בלעדיים או לא, מוגבלים לתקופה וכוללים מנגנוני חידוש אוטומטיים (לא תמיד). ומן הסתם עשויים להשתנות.

גם שלמה וגם לובינקי הם במעמד reseller . אין כל קשר בין קונה הרכב ליצרן, היצרן אינו מציע שירותי טרייד או כל דבר שרות מסחרי אחר ישירות ללקוח. היצרן גם רשאי על פי שיקוליו לשנות את דרכי ההתקשרות עם סוכנים, מפיצים ושאר נותני שרות.

דייקת בתשובתך, הלקוח צריך לבדוק את החוזה ולבדוק מי רשום כמתחייב לטרייד אין עתידי, זה בוודאות אינו היצרן.

אגב גם התחייבות לטרייד-אין עתידי במחירי מחירון אינה מציינת איזה מחירון ובוודאי שלא מחירון משוקלל. מי שבונה על מימוש התחייבות כזו כחלק משיקולי הקנייה, אני ממליץ לבחון את הפרטים הקטנים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה שמלצר אהב מכוניות, עוד בשנות השמונים שרק התחיל עם שלמה השכרת רכב ומוסך הבית "ויקטור" בפתח תקווה. השאר הגיע מאוחר יותר.הבן היורש כבר פועל עם חשיבה מסחרית אחרת. דור המייסדים של יבואני הרכב חשב ופעל אחרת. הדורות הצעירים כבר פונים ליותר מכך, ראה קבוצת קרסו למשל (נדל"ן ושאר ירקות, לא רק יבוא רכב)
אם כבר מדברים על קרסו , אז בתקופה שלפני עידן דנקנר ב IDB , מי שהיה בחזית זאת משפחת רקנאטי , כאשר השותף השקט היה משפחת קראסו (עם אותו אחוזי בעלות ) כאשר בתקופה מסוימת IDB שלט גם בבנק דיסקונט , בחברת דלק , בחברת שופרסל , כלל , ועוד חברות רבות משפחת קרסו עסקה גם בתחומים אחרים כבר ממזמן עוד מהתקופה של המייסד משה קרסו.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל מכרו בארץ דרך כמה סוכנים שהתחלפו עם הזמן.

אני עוד זוכר את ליאו גולדברג הסוכן בתל אביב , ממנו אבי קנה את האסקונה ב1984 עוד לפני עידן UMI. אגב באותן שנים אפשר היה לרכוש אופל דרך הסוכן בעזה! ( נדמה לי ששמו היה עשאווה) שהביא את דגמי אופל עם מנועי 1.6 בשעה שאצל גולדברג היו מנועי 1.3 או כמו שאבי רכש - 1.3S:-)

היו ימים יפים אז עם דגמי SR ו GSR של הקדט והאסקונה 8) שרובם הגיעו ביבוא אישי מבלגיה, כולל ה קדט SR של חבר טוב.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה שמלצר אהב מכוניות, עוד בשנות השמונים שרק התחיל עם שלמה השכרת רכב ומוסך הבית "ויקטור" בפתח תקווה. השאר הגיע מאוחר יותר.

הבן היורש כבר פועל עם חשיבה מסחרית אחרת.

דור המייסדים של יבואני הרכב חשב ופעל אחרת. הדורות הצעירים כבר פונים ליותר מכך, ראה קבוצת קרסו למשל (נדל"ן ושאר ירקות, לא רק יבוא רכב)

לשלמה יש שליטה בשוק הליסיג, ועובדתית, על הנייר הם יכלו "לשבור את השוק" ולתת את המותג שלהם במחיר שובר שוק.

כנראה שהם הבינו מהר מאוד שזה יסבך אותם עם שאר היבואנים כי הם נמנעו מלעשות את זה. אולי פשוט נהנו מרווחיות גבוהה יותר על עסקות הליסינג שעשו. סה"כ די מעט עסקאות כי אני לא רואה על הכביש מי יודע מה הצלחה.

הנכס של חברות הליסינג זה הקרטל של היבואנים ששומרים על מחיר אחיד וגבוה על מנת לשמר את שולי הרווח שלהם.

כנראה שהמודל העסקי הזה (שמזמבר אותי כלקוח פרטי בעין) חזק מכל דבר.

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמה שמלצר אהב מכוניות, עוד בשנות השמונים שרק התחיל עם שלמה השכרת רכב ומוסך הבית "ויקטור" בפתח תקווה. השאר הגיע מאוחר יותר.

הבן היורש כבר פועל עם חשיבה מסחרית אחרת.

דור המייסדים של יבואני הרכב חשב ופעל אחרת. הדורות הצעירים כבר פונים ליותר מכך, ראה קבוצת קרסו למשל (נדל"ן ושאר ירקות, לא רק יבוא רכב)

בקרסו אין ליורשים כל קשר לפעילות החברה.

כל הדרגים מאויישים ע" י אנשים מקצועיים ולמשפחה אין כל השפעה על קבלת ההחלטות.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרסו אין ליורשים כל קשר לפעילות החברה.

כל הדרגים מאויישים ע" י אנשים מקצועיים ולמשפחה אין כל השפעה על קבלת ההחלטות.

מעניין, הנה חדשה מהיום

קבוצת קרסו תפטר בכירים במסגרת מהלך ארגון מחדש

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3754910,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרסו אין ליורשים כל קשר לפעילות החברה. כל הדרגים מאויישים ע" י אנשים מקצועיים ולמשפחה אין כל השפעה על קבלת ההחלטות.
המשפחה יושבת בדירקטוריון. ובנוסף יו"ר הוא גם מהמשפחה (דור שלישי ) אולי על החלטות יומיומית אין להם השפעה, אבל כל ההחלטות הגדולות עוברות בדירקטוריון ושם יש להם שליטה מוחלטת.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1918 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...