Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב "קופץ" באמצע נסיעה - מאזדה 5 2010

gomo
שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הימאזדה 5 2010.הרכב לאחרונה התחיל קצת "לקפוץ" או יותר נכון "לתת מכות" במהלך נסיעה.לא יודע אם קשור אבל היה גם מקרה אחד שהרכב לא נסע רוורס - הועבר הילוך לרוורס והוא כאילו היה על ניוטראל. (רק לאחר כיבוי והדלקה - איכשהו הסתדר)

ברור שצריך להיבדק במוסך- אבל אשמח לדיאגנוזה ראשונית עד אז..האם מדובר על גיר?תודה ואחלה יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה'קפיצות' האלו הן קפיצות בהעברת הילוך?

מתי הוחלף שמן גיר לאחרונה?

צריך עוד מידע, ממה שנשמע זה בעיה בהעברת הילוך, אולי לחץ שמן ואולי חלקים מכאניים תקולים.

מנגד, אם זה לא קורה בהעברת הילוך יכול להיות בעיה בהצתה ומקריות לגבי הרוורס.

שאלה נוספת - האם הבעיה עם הרוורס התרחשה יותר מעפם אחת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,זה לא קורה דווקא בהעברת הילוך. הרכב אוטומטי מן הסתם..

ולגבי הרוורס. בדיוק זה קרה לאישתי. ועכשיו עודכנתי שזה קרה שוב ושכרגע היא לא יכולה לנסוע עם הרכב.

כשהיא ניסתה הרכב לרגע עבר לרוורס ואז חזר להילוך סרק וקצת הידרדר..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

כמו שאמרו לפניי, יכולות להיות המון סיבות, החל משמן גיר, מחשב גיר ועד גיר מושלם.

עד שלא יבדק, אף אחד לא יוכל לומר בוודאות.

אנחנו מכירים רגישות במחשבי הגיר בדגם הזה, אבל זו רק השערה.

עדי

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,זה לא קורה דווקא בהעברת הילוך. הרכב אוטומטי מן הסתם..

וברכב אוטומטי אין מעברי הילוכים???

יש לך תקלה בגיר, האם נורת o d הבהבה?

רצוי ללכת למכון גירים שיוכל לסרוק את התקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש..

אין שום נורה כרגע

אני נוסע על הרכב ביומיים האחרונים וה"קפיצות" פחות מורגשות אבל כשאני מעביר לרוורס הרכב בולם את עצמו..

פעם אחת העברתי בחזרה לפארקינג ואז הוא כן הכניס לרוורס.לא ברור..

בחמישי הרכב יכנס למוסך- נקווה לטוב.

עריכה אחרונה על ידי gomo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון ושאלהבמוסך מורשה אמרו לי שהלך הגיר..חדש בחברה יעלה כ 6500 ש"חמחפשים לי חליפי/שיפוץ או מה שזה לא יהיהאשמח לתובנות בנושא ומה העלויות המשוערותתודה ואחלה סופ"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה איזור אתה גר?

תוכל לקזז את העלויות בחצי בדרך כלל אם הגיר מפירוק, או אולי אפילו שיפוץ של הגיר הקיים.

מה בדיוק 'הלך' בגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון ושאלהבמוסך מורשה אמרו לי שהלך הגיר..חדש בחברה יעלה כ 6500 ש"חמחפשים לי חליפי/שיפוץ או מה שזה לא יהיהאשמח לתובנות בנושא ומה העלויות המשוערותתודה ואחלה סופ"ש

תחפש באתר קארפארט ותרים טלפון לקבוצת שלמה נאור יש להם גירים כאלה הם מביאים אותם מייבוא במחירים טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך להחליף גיר קומפלט, הייתי ממליץ ללכת למכון שמתעסק בגירים, לפעמים (גם מניסיון אישי), הבעיה ניתנת לתיקון מבלי להחליף/ לשפץ את כל הגיר ובעלות נמוכה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בעיה בתיבת ההילוכים , ראשית לבצע ניקוי מוח והחלפת שמן אם הבעיה ממשיכה יש צורך בהחלפת תיבת הילוכים....

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן.כאמור הציעו לי לשפץ את הגיר.המחשב לא גילה בעיה ב"מחשב הגיר"ההצעה לשיפוץ בחברה המקורית של מאזדה זה כ 7800 שקל אחרי מעמ (שנה אחריות) קיבלתי הצעה ל 6400 שיפוץ לא בחברה (3 חודשים אחריות)מתלבט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצתי שתתחיל להקשיב למה שאומרים לך לפני שאתה מתחיל להעשיר מוסכים. גש תחילה למכון גירים מומלץ ותשמע מה יש להם לומר וחזור לעדכן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר "גירים שרונים" בהוד השרון ?הציע לי את הנ"ל במחיר זול בהרבה. מעבר לכך - אמר שיש מצב שזה בכלל לא הגיר..

כן, תגיד לו שאלי העובד של דורון שלח אותך, אולי יעשה עוד הנחה קטנה, ממה שהוא אמר לי בזמנו, יש חלקים שאפשר להחליף בלי לפרק גיר, אלא רק לפתוח כשהוא עוד מורכב (אני חושב שזה קשור לרוורס והילוך ראשון)

תיקן לאבא שלי את הגיר במזדה לפני כמה חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1908 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...