Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השמדת פלאפון- אפס סיכוי לשחזור. הכיצד?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמו בסרט שליחות קטלנית 1: פשוט להכניס אותו לאמבטית ברזל מותח

ראשית מותך ולא מותח.

שנית יש בישראל 2 מפעלים המתיכים פלדה (אין ברזל, יש פלדה. ברזל זה מתכת טהורה ולא שימושית במצבה זה). האחד סמוך לכניסה לעכו והשני באזור התעשייה באשדוד.

תמורת סכום סימלי אשמח להכניס כל מכשיר שימסר לי לדלי גרוטאות ההתכה. טמפרטורה של 1450 מעלות צלסיוס וצפונה, שלא לדבר על זרמי הקשת האדירים יעשו את העבודה (אלה תנורי קשת).

אבל שכחת להזכיר את כבשני המלט. גם הטמפרטורה בהם מספיקה לחסל כל אלקטרוניקה.

למהדרים, ישנם מפעלים ברמת חובב השורפים רעלים למיניהם (ממפעלי תרופות וכדומה) בטמפרטורות גבוהות היוצרות גזים (כמעט) לא מזיקים.

לעצלנים, הרבה מפעלים היום מצוידים במערכות RTO שגם הן נפטרות ממזהמים ע"י שריפה בחום גבוה, והן נפוצות למדי.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה לגבי תנור אפיה ביתי שיש לו פונקצית ניקוי עצמי שמגיעה ל 500 מעלות ?

או תנורים של קרמיקה ? לא יודע לכמה מעלות הם מגיעים אבל כנראה יותר מ 500 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תנור יעשה את העבודה. הכי טוב להניח את הטלפון על פסי הרכבת ולאלא המקפידים אפשר להפוך צד לאחר מעבר הרכבת ולחכות לרכבת הבאה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה שלא פשוט תשבור אותו לחלקים ממש ממש קטנים.

הבעיה היותר גדולה, זה מה עלה לענן.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פירוק. הוצאה של הסוללה.

ושריפה במדורה

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם תנור יעשה את העבודה. הכי טוב להניח את הטלפון על פסי הרכבת ולאלא המקפידים אפשר להפוך צד לאחר מעבר הרכבת ולחכות לרכבת הבאה.

להצליח לתפוס שתי רכבות יכול לקחת כמה ימים. יש כמה שניסו להתאבד עם רכבת ומתו בסוף מרעב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית יש בישראל 2 מפעלים המתיכים פלדה (אין ברזל, יש פלדה. ברזל זה מתכת טהורה ולא שימושית במצבה זה). האחד סמוך לכניסה לעכו והשני באזור התעשייה באשדוד.

אלו שני מפעלים המתיכים פלדה לצורך כללי, אבל יש לא מעט מפעלים המתיכים מתכות לצורך עצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בתי יציקה יש עוד (פרמט, פינקלשטיין, קלינסקי, מודגל ועוד).

בכל מקרה אם יש לך מידע כל כך רגיש בטלפון אז לך למישהו שיגרוס אותו כמו שצריך תמורת תשלום צנוע.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשמיד את המכשיר זאת לא בעיה, שדה פתוח, כמה קשרים ו2-3 ליטר דלק יעשו את העבודה.

הבעיה זה אם הוא מסונכרן לענן, והפריצות הגדולות של השנים האחרונות נעשו לא למכשירים פיזיים, אלא לשירותי אחסון בענן למיניהם דוגמת icloud וגוגל דרייב.

השמדה פיזית של המכשיר לא תמחק את התוכן מהענן.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בסרט שליחות קטלנית 1:

2! 2!!! לא 1, 2!!!

1) תוציא את הסים מהמכשיר, ותן לו מחזור דיפרוסט של דקה במיקרו.

2) תוציא את הסוללה מהמכשיר, ושים גם אותו על חימום שלא יצטנן. בשלב הזה ניתן להחזיר את הסים למכשיר. אבל לא את הסוללה!

3) ממלאים סיר במים פושרים, מכניסים את המכשיר פנימה ומאדים על אש קטנה למשך שעתיים. לא לשכוח לערבב מדי פעם.

4) אחרי שהמכשיר מתקרר, מכניסים אותו לפריזר לחצי יום בערך. מוציאים אותו ונותנים לו ליפול על הרצפה ולהישבר לרסיסים.

5) אוספים את כל הרסיסים, קונים כמה פיתות, קצת בשר ויאללה, הולכים לעשות על האש.

6) אוספים את כל האפר והשאריות. מחפשים עובדי עירייה שמרבדים כביש, ונותנים להם לעבור על השאריות הנ"ל עם המכבש.

6) אוספים את השאריות, ונותנים קפיצה לנאס"א על מנת שיכניסו את השאריות לטיל הבא שעולה לשמש. או, לחילופין, אם יקר לך לטוס לארה"ב עכשיו, תמיד ניתן למצוא מישהו שיסכים בתמורה לסכום נמוך משמעותית לקבור את השאריות יחד עם פסולת רדיואקטיבית באחד מנחלי הארץ (איפה ששופכים את כל הפסולת הרדיואקטיבית ועושים "מים מינרליים" מזה).

7) לא הכרחי, אבל אם יש לך גישה לחליפת אב"כ איכותית, ניתן להוציא את השאריות ולקפוץ למכון מחקר מדעי כלשהו, כזה עם

ולשים את השאריות בתוך המגנט הנ"ל. או, אם אין לך גישה לכזה, תקבע תור לסריקת MRI. מגנט חזק גם כן.

8) מהאבקה שתישאר, תוכל לעשות אחלה טבעת בשיטה של שיקוע באפוקסי.

לו אני במקומך? או שלא הייתי משאיר ראיות על המכשיר, מה שהכי הגיוני,

או שפשוט הייתי מכניס אותו לתבנית, יוצק לתוכה בטון ומשליך את הבלוק לכינרת (כדי שמפלס המים יעלה טיפה מעיקרון הדחיקה של המים, ע"ע ארכימדס ו"אאוריקה"). אף אחד לא יחשוב "שיואו, יש טלפון סלולארי עם ראיות פליליות בתוך בלוק הבטון התמים למראה הזה".

ומי שכן, יש לו בעיות אחרות לדאוג להן.:lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פתח את האינטרנט וחפש "הרי געש פעילים"

2. הזמן כרטיס טיסה ליעד הנבחר

3. טפס על הר הגעש

4. זרוק את המכשיר ללוע

מבטיח לך שמרגע שידך תתנתק מהמכשיר, לא יהיה ניתן לשחזר שום פרט חומרי על עברו של המכשיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...