Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקה ונהיגה ראשונה: יונדאי i30N

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לוחמת הגה ?

שלום

כן, הרגשתי בכמה רגעים טורג סטיר, אבל קצר ונשלט בקלות. זה קרה במצב מתלים רגיל. במצב ספורט, ספורט+ ו N הוא פחות מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 239
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מודה שכל הדיווחים של אנשים שגם נהגו ברכב ולא רק התרשמו מעל הנייר (שם הוא בהחלט לא מצדיק את המחיר משום בחינה) מאוד מפתים. מקווה בכל זאת לירידה משמעותית במחיר כי אם הרכב באמת כל כך מוצלח אז מגיע לו גורל יותר טוב.

הרכב ההזה מואד מפתה - הוא לא בולט (וויזואלית), מתקשר, אמין, שימושי. אני לא מצפה מיבואן להנחות מפליגות. מה שהוא כן יכול לעשות - זה לבנות מערך של חטיבת ספורט עם ימי מסלול, הדרכות, טיולים ומפגשים, הקמת מועדון N והטבות בטיפולים וכו. יצירת מעגל חברתי של חולי הגה סביב המותג.

דובר פה רבות על הרצינות של היבואן בקשר לדגם הזה והרצון שלו באמת למכור. קטונתי כדי לשפוט לגבי שיקולים של חברה המגלגלת מאות מיליוני שקלים, אבל עם הרכב הגיע בחור נחמד מאוד שהציג את עצמו כמנהל חטיבת ספורט של כלמוביל והיה לו מעיל יפה עם אות N :)) נראה שהם מתכוונים ברצינות. לא דיברתי על המחיר, אבל הם מבינים הכל לבד.

עריכה אחרונה על ידי baget
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ההזה מואד מפתה - הוא לא בולט (וויזואלית), מתקשר, אמין, שימושי.

איך אתה יודע שהוא אמין? מדובר במנוע חדש...

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהוא אמין? מדובר במנוע חדש...

יש לי מידע פנים סודי.

קודם כל הרכב עבר כבר long tests בכמה כלי תקשורת מוטורים. החברה בדקה אותו במסלולי מרוצים תקופה ממושכת. הם שומרים על אחראיות גם לשימוש במסלולים - ולא מדובר רק בפצאל - במסלולים שעומס על הרכב מאוד קשה. לכן אני בטוח שהרכב יהיה אמון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מידע פנים סודי.

קודם כל הרכב עבר כבר long tests בכמה כלי תקשורת מוטורים. החברה בדקה אותו במסלולי מרוצים תקופה ממושכת. הם שומרים על אחראיות גם לשימוש במסלולים - ולא מדובר רק בפצאל - במסלולים שעומס על הרכב מאוד קשה. לכן אני בטוח שהרכב יהיה אמון.

יש פה מושתל ק.ג.ב. זהירות , מידע פנים סודי. וגם יונדאי עולמי שומרת אחריות גם כאשר נוהגים חזק במסלול מירוצים בארץ ישראל. זה פאקינג אמיתי התגובות פה?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה מושתל ק.ג.ב. זהירות , מידע פנים סודי. וגם יונדאי עולמי שומרת אחריות גם כאשר נוהגים חזק במסלול מירוצים בארץ ישראל. זה פאקינג אמיתי התגובות פה?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

זאת פאקינג בדיחה. Relax

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשפוט בבטחון רכב שעוד לא יצא, זה לא מצחיק?

איפה קראת ששפטתי את הרכב? שפטתי את התמחורים של היבואן ותו לא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

ההשוואה צריכה להתבצע לרכבים בסגמנט , לכן קצת קשה להבין כמה הרכב הוא אמין , שימושי , מאובזר ועוד . מנסיעת מבחן ברכב אחד או שניים . אפשר לקבל רושם ראשוני ממבחנים שנערכו לכלל הרכבים בחו"ל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפטת תמחור של רכב שעוד לא מיוצר.

יחי ההבדל ה"קטן" בין לשפוט תמחור (אפילו לרכב שעדיין לא מיוצר) של יבואן על פי היסטוריית התמחורים שלו לבין "לשפוט בביטחון רכב שעוד לא יצא".

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מידע פנים סודי.

גם את המנוע 1.5T של הונדה בדקו הרבה ומה יצא? ריקול כמעט בכל העולם ודלק שנכנס לשמן.

והונדה חברה אמינה הרבה הרבה יותר מיונדאי.

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...