Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו vs מיצובישי ספייס סטאר.

liads
שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מתלבט בין 2 רכבים כרגע בין הקיה פיקנטו לבין מיצובישי ספייס סטאר מה שחשוב לי זה מראה (בפנים ובחוץ) בעיקר צריכת דלק ואמינות!!

התקציב שלי הוא בין 20-30K אשמח לשמוע השוואה בין הרכבים באלו בקטגוריות האלו ובעוד פרמטרים ואם יש לכם הצעות לרכבים אחרים אשמח לשמוע תודה מראש לעונים:)

עריכה אחרונה על ידי yulianx
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם אמינות ולא יקרות לאחזקה.

הספייס סטאר חיסכונית יותר, מעט זריזה יותר, מאחור מרווחת יותר ובעלת תא מטען גדול יותר.

הפינקטו שקטה יותר, פחות רוכנת בפניות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שהצרכים שלך הם 'מראה', אני חושב שאף אחד לא יוכל לייעץ לך באופן אובייקטיבי לגבי פרמטר זה.

לגבי שני הפרמטרים האחרים, מה שנכתב לעיל נכון לחלוטין, הספייס סטאר חסכונית יותר מרווחת יותר ודינמית פחות. הפיקנטו דינמית יותר אך חסכונית פחות ומרווחת פחות. מבחינת אמינות שתיהן אותו דבר, כעת כל מה שנותר לך הוא להחליט מה חשוב לך יותר, מרווח על חשבון דינמיות ? (ספייס סטאר) או דינמיות על חשבון מרווח (פיקנטו).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מעדיף בגלל האחריות את הקיה, אם האחריות עדיין רלוונטית כמובן.

מבחינת צריכת דלק הקיה מפסידה, הרכב עושה 1-12 במקרה הטוב.

חיצונית זה עניין של טעמך האישי בלבד, אבל הפיקנטו יותר יפה בעיני.

מבחינת זריזות - שתיהן עגלות אז קשה לי לענות על התשובה, נסעתי בשתיהן והיה נראה שהספייס סטאר במיוחד בעליות של חיפה עם רכב מלא סחבה לא רע.

אמינות - שתיהן דיי אמינות בכללי, לא מכיר בעיות כלשהן

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבת שהצרכים שלך הם 'מראה', אני חושב שאף אחד לא יוכל לייעץ לך באופן אובייקטיבי לגבי פרמטר זה.

לגבי שני הפרמטרים האחרים, מה שנכתב לעיל נכון לחלוטין, הספייס סטאר חסכונית יותר מרווחת יותר ודינמית פחות. הפיקנטו דינמית יותר אך חסכונית פחות ומרווחת פחות. מבחינת אמינות שתיהן אותו דבר, כעת כל מה שנותר לך הוא להחליט מה חשוב לך יותר, מרווח על חשבון דינמיות ? (ספייס סטאר) או דינמיות על חשבון מרווח (פיקנטו).

סליחה על הבורות... מה זאת אומרת דינמיות ?

והאם הספייס סטאר חסכונית בהפרש גדול מהקיה פיקנטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דינמית כוונה שרכב שניתן לנהוג בו בצורה מהירה יותר בכביש מפותל למשל.

הספייס סטאר רוכנת בפניות ולכן נותנת פחות תחשות ביטחון. אם כי כול עוד אתה נוהג בצורה ממוצעת הרכב לא ״יעוף״ מהפניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי לוקח יונדאי I10 במקום קיה, כי "הסלון" שלה הרבה יותר נחמד משל הקיה ונוחות הנסיעה הכי טובה (לדעתי לפחות) - מבחינת הדלק, היא תהיה זהה לקיה.

המיצובישי תהיה בהרבה יותר חיסכונית ומרווחת אבל רועשת וטיפה רוכנת בפניות (כמו שכבר נאמר כאן).

אם אתה סטודנט, לך על המיצובישי - כל עשרות שקלים שאתה יכול לחסוך יעזרו לך בהמשך הדרך.

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונדאי מצוינת, אבל בתקציב שלו מנוע 1.2 מעל התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשילוב עם תיבה בת 4 הילוכים הוא מרגיש עצל לעומת מנועי 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיר מנוע 1.0 יספק, אבל באזור הררי או בין עירוני ל1.2 יהיה יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...