Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי 40K

Moramira
שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני מחפש רכב משפחתי עד 40 אלף אנחנו זוג +2 ילדים קטנים (שני כיסאות ילדים מאחור ) אז חשוב לי 1. רכב אמין (יש לי עבר של שני צרפתיות, בכלל לא אמינות אז זה ממש חשוב לי)2. תא מטען גדול (אבל לא סטיישן)3.בטיחותי 4.חסכוני בדלק מכירים רכבים שעונים על הקריטריונים האלו ?? או על חלקם ....כל רעיון יתקבל בברכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אפשר להסתדר עם הונדה ג'אז שהיא לא משפחתית אבל מספיק רחבה ל 2 ילדים.

הייתי נגש לאוטו סנטר לשמוע מה יש להם להציע במלאי.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב משפחתי ב-40 אלף ש"ח שימלא את כל הדרישות שלך. גם לא צרפתי, גם לא סטיישן ותא מטען גדול, גם חסכוני וגם בטיחותי.

לגביי הצרפתיות אני יכול לנהל איתך ויכוח של שעות למה אני לא מסכים איתך ולחלוק איתך את הניסיון שלי (ולומר לך שהרכב הבא שלי יהיה צרפתי אם ארכוש אותו בעצמי), אבל זה לא העניין בדיון ואני כנראה לא אשכנע אותך.

אבל, למה לא סטיישן? הרבה יותר פרקטי מרכבי סדאן, בייחוד כשאתה עם שני ילדים ובטח צריך לסחוב איתך כל מיני דברים.

מה שאני כן מציע שתרשום כדי שניתן לך כיוון לגביי רכב:

כמה אתה מתכוון לנסוע בשנה? אם אתה מתכוון לנסוע 8000 ק"מ בשנה (לדוגמה), אין הבדל גדול בין רכב חסכוני לבין רכב שהוא לא הכי חסכוני. מדובר על סכומים זעומים יחסית בשנה. אם אתה מתכוון לנסוע 30-40 אלף ק"מ בשנה זה סיפור אחר לגמרי וכאן גם הייתי ממליץ על דיזל או היברידי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדגמים של טויוטה חסכוניים? יש לך את זה ביותר כללי?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני כן מציע שתרשום כדי שניתן לך כיוון לגביי רכב:

כמה אתה מתכוון לנסוע בשנה? אם אתה מתכוון לנסוע 8000 ק"מ בשנה (לדוגמה), אין הבדל גדול בין רכב חסכוני לבין רכב שהוא לא הכי חסכוני. מדובר על סכומים זעומים יחסית בשנה. אם אתה מתכוון לנסוע 30-40 אלף ק"מ בשנה זה סיפור אחר לגמרי וכאן גם הייתי ממליץ על דיזל או היברידי.

אני עושה בממוצא 20 אלף בשנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לחפש ג'אז או סיוויק.

תא מטען לטעמי בסדר גמור (מכרתי מאזדה 3 ותא המטען שלה גדול במעט ממש משל הסיוויק).

עם תקציב כמעט כמו שלך (מתיחה של 7K בתקציב) קניתי סיוויק 2013 עם ק"מ סביר (103 אלף) ואחריות לשנתיים.

נסה לבדוק באוטו סנטר (מחזיקים המון רכבי הונדה מאחר והם הטרייד אין שלהם) יש להם גם רכבים פרטיים וגם תצליח למצוא אחת שהיתה ליסינג ושמורה בהתחשב בנסיבות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...