Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלוויזיה לסלון-פינת טלוויזיה. המלצות+שאלה.

pasparto
שימו לב! השרשור הזה בן 1906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המרחק מהקיר לפינת הטלוויזיה הוא 2.2 מטר. יש על הקיר בניה של גבס בגודל 120*70 שהטלוויזיה צריכה להיכנס שם.

ראשית, מה הגודל המומלץ?

שנית, טלוויזיה מומלצת?

דרישות: תמונה יפה, חיבור לנטפליקס/אינטרנט בהמשך הדרך.

תודה

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך נישת הגבס הזאת זה עדיין משהו שעושים.. בכל אופן, אתה תוכל להכניס לשם טלויזיה בין 50' ל55' (55 כבר לא תכנס לדעתי במימדים שציינת), שזה קצת חבל כי 2 מטר זה מרחק שהוא יחסית בסדר ל50' אבל.. גם 60'+ לטעמי האישי זה שדרוג רציני.

לפני שאתה בכלל רוכש טלויזיה, הייתי ממליץ בחום להכין יציאת רשת או לפחות להעביר כבל רשת למקום חיבור הטלויזיה.

לגבי הטלויזיה עצמה, זה יכול להפוך לשרשור של 1000 דפים, איש איש והעדפותיו. אני די מרוצה מ Samsung בכל מה שקשור באיכות תמונה, תפעול שלט וכמובן מערכת ההפעלה + אפליקציות.

שוב, ממליץ מאוד לחבר אותה בחיבור קווי ולא WiFi. אתה תודה לי אחר כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין את נישת הגבס הזו, דירה שכורה-זה מה יש.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהההה אז הכל מובן..

לגבי כניסת רשת, הייתי ממליץ לסלול כבל מהראוטר אל אחורי המסך, עם כמה שזה יכול להיות קשה..

אני כרגע נמצא במצב שלא יכול לצפות בסרטי 3D, נטפליקס מידי פעם רץ בין רזולוציות באופן ספורדי לחלוטין, Plex נתקע לגמרי. בקיצור, סלול כבל, זה מה שאני הולך לעשות אחרי שהבנתי שזה לא עובד ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאלץ להסתפק ב-50" (55 לא יכנס). כל טלוויזיה בגודל הזה תיכנס לנישה כזו, אך יתכן שתזדקק למתקן תליה מסוג "זרוע 4 תנועות" (כלומר זרוע מפרקית). מתקני התליה הפשוטים מחייבים מרווח מסוים בגובה בשביל לתלות, וגם חייב לחבר מראש את כל הכבלים כי אין גישה אחרי זה, מה שלא תמיד מעשי.

היתי במצב דומה בעבר בדירה שכורה עם נישה קצת קטנה יותר שהמקסימום שנכנס בה זה טלוויזיית 49", וגם זה עם מרווח של סנטימטר בקושי ברוחב, וזה מה שעשיתי. כיום בדירה משלי, הטלוויזיה ההיא עברה לחדר שינה ובסלון יש 65".

במקרה שלי שתיהן של LG, אך כפי שכבר כתבו לך, אפשר לומר על המלצות על טלוויזיות את מה שאומרים על דעות... Opinions are like assholes - everyone has one...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מבין את נישת הגבס הזו, דירה שכורה-זה מה יש.
אתה יכול עם זרוע מרחיקה לשים איזה מסך שאתה רוצה שיכסה את גודל הנישה

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר שהמרחק בין הקיר לספה 2.3 מטר.

אלו לא טלוויזיות גדולות מדי?

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוא אמר ^ ...

אלא אם כן אתה יושב חצי מטר מטלויזיה בגודל 80 אינטש, אין כזה דבר גדול מידי.

מניסיון של מטר וחצי מול 65 אינטש, הייתי מבסוט גם מול 80.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תיכנס 50". כנראה.

מצ"ב 2 קישורים, נא דעתכם מה מספיק טוב?

תודה!

https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-tv&db189989=190050,190025,190055&db4004=4010&orderby=price

https://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-tv&db189989=190050,190025,190055&db4004=4831,4830&orderby=price

עריכה אחרונה על ידי pasparto

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יכול להמליץ לך לא לקנות טלוויזיה של טושיבה.

הטלוויזיה עצמה סבירה אבל אפליקציות לא קיימות, חיבור לאינטרנט מאוד איטי (גם כאשר מחובר ישירות עם כבל) ובכללי עדיף ללכת על משהו אחר. טלוויזיות סיניות שיש בשופרסל עדיפות על טושיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יושב ברגעים אלו 2 מטרים בדיוק מטלויזיה 49 אינץ׳, ואני מאמין שגם 55 הייתה נוחה לי.

אבל כבר עכשיו זה מרגיש לי קצת כמו קולנוע.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהההה אז הכל מובן..

לגבי כניסת רשת, הייתי ממליץ לסלול כבל מהראוטר אל אחורי המסך, עם כמה שזה יכול להיות קשה..

אני כרגע נמצא במצב שלא יכול לצפות בסרטי 3D, נטפליקס מידי פעם רץ בין רזולוציות באופן ספורדי לחלוטין, Plex נתקע לגמרי. בקיצור, סלול כבל, זה מה שאני הולך לעשות אחרי שהבנתי שזה לא עובד ככה.

אין שום בעיה עקרונית עם וייפי מבחינת מהירות, גם לתוכן של 4k, מה שחשוב זה שתהיה קליטה טובה בנקודה שבה הטלויזיה נמצאת. אם לא - פתיר באמצעות מגדיל טווח או AP. יכולה להיות גם בעיה ספציפית בכרטיס האלחוטי של הטלויזיה שלך, זה לא אומר שכל הטלויזיות ככה. אפשר לבדוק קליטה באמצעות מכשיר נייד (לפטופ/טלפון) באותה נקודה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עקרונית עם וייפי מבחינת מהירות, גם לתוכן של 4k, מה שחשוב זה שתהיה קליטה טובה בנקודה שבה הטלויזיה נמצאת. אם לא - פתיר באמצעות מגדיל טווח או AP. יכולה להיות גם בעיה ספציפית בכרטיס האלחוטי של הטלויזיה שלך, זה לא אומר שכל הטלויזיות ככה. אפשר לבדוק קליטה באמצעות מכשיר נייד (לפטופ/טלפון) באותה נקודה.

הראוטר נמצא 2 מטר מהטלויזיה, קליטה מלאה וחזקה בכל הבית. אני נוטה להאשים את הטלויזיה, אבל ללא קשר תמיד עדיף חיבור קווי. WiFi זה דרעק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...