Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תביעה בעקבות תאונה

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני שנה וחצי נכנסו לי ברכב (אין וויכוח שאני לא האשם) בהמלצת חברת הביטוח שלי החולט לפעול דרך הסדר חיבוק כדי שתאונה זאת לא תחשב לי כתביעה. לאחר כמה ימים הרכב הוכרז כאובדן להלכה. אני קיבלתי רכב חלופי ואת שווי הרכב לאחר X ימים, לאחר כמה חודשים קיבלתי מכתב שיש לי אופציה לתבוע על הפסדים שנגרמו לי. העדפתי לא לתבוע ולספוג את עוגמת הנפש, הפסדי ימי העבודה, דלק בחיפוש רכש חדש וכו.. מתוך ידיעה ומחשב שדברים כאלו קורים ועדיין אני "נהנה" מהעדר תביעות בפוליסה.

החודש עברתי לחברת ביטוח אחרת הם ביקשו העדר תביעות בשלוש שנים האחרונות ולתדהמתי יש לי תביעה.

עכשיו אני משלם יותר על הביטוח שלי וכך גם בשנה הבאה.

מה הדרך הנכונה לתבועה את חברת הביטוח הקודמת שלי?

תודה לעוזרים

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הכסף עבור הרכב שניזוק , קיבלת מחברת הביטוח שלך?

אם כן נרשמה לך תביעה.

עכשיו יש ביכולתך לתבוע את בעל הרכב שפגע בך / חברת הביטוח שלו על כל הנזקים העקיפים שנגרמו לך.

אין לך מה לתבוע את חברת הביטוח הקודמת שלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...