Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

0ק"מ ,קרוז 2017 ב88K או אסטרה 2018 ב92K, או לעזוב?

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיפוש אחרי רכב, כרגע הסיוויק על הכוונת, למרות שיש חשש מנושא המנועים,

בינתיים מצאתי את 2 אלה:

שזה הרבה פחות מהתקציב שלי, אך נשמע כמו רכבים חדשים ומעניינים, לפחות לפי הנתונים על הנייר, השאלה אם זה באמת שווה?

אסטרה:

https://carclick.co.il/campaign-product/%D7%90%D7%95%D7%A4%D7%9C-%D7%90%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94/

קרוז:

https://motodeal.co.il/deals/%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98_%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%96_17

הקרוז חזקה יותר, אך נראה שהאסטרה חסכונית ובטוחה יותר,

איך האמינות? סחירות? וניהוג? בינתיים לפי מבחנים אני רואה שהאסטרה מכונית די מעניינת,

לדעתי, היא לא מוצלחת כל כך בארץ, או שאני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אמינות של שניהן טובה, סחירות גרועה מאוד, בטיחות פסיבית טובה בשניהם, באסטרה יש בלימה אוטונומית ושמירה על נתיב, שאין בקרוז, רק תדע, הם שניהם בנויות על אותה פלטפורמה, ומשתמשות באותו מחסן חלקים. לדעתי, רכב ל5 שנים, האסטרה טובה מאוד.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר למעשה באותו רכב (שלדה ומנוע) רק שהקרוז מגיעה ממקסיקו והאסטרה מאירופה (נראה לי בלגיה או גרמניה).

באסטרה תבדוק אם זה הדגם אחרי העדכון בו גם האסטרה הבסיסית קיבלה מערכות בטיחות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

GUY ,כן, אני מתכוון להחזיק את הרכב הרבה זמן,

אך עדיין פוחד שיהיה לו שוק מת כמו ה301,

ממש לא בא לי שוב לירוק דם ברגע שארצה למכור את הרכב, וגם הערך המתרסק הזה די מדאיג.

איציק,

לפי מה שכתוב באתר, זה כן מגיע עם המערכות בטיחות, יש גם תיקון אקטיבי לסטיה מנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה רכב בארבעים אלף פחות מהמחירון, יש לזה סיבה, גם היבואן הרשמי לא הצליח למכור אותם, תהנה 5 שנים, אח"כ הוא לא יהיה שווה הרבה בכל מקרה, אם אתה רוצה רכב סחיר בתקציב לא גבוה, חפש סיאט ארונה או קיה סטוניק, הם עולת 110,הפחת יהיה כמעט בוודאות נמוך יותר ויהיה לך שוק עירני הרבה יותר, אבל תקבל רכב קטן וצפוף ותר והרבה פחות חזק, לשיקולך.

עריכה אחרונה על ידי guy.a
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

GUY ,כן, אני מתכוון להחזיק את הרכב הרבה זמן,

אך עדיין פוחד שיהיה לו שוק מת כמו ה301,

ממש לא בא לי שוב לירוק דם ברגע שארצה למכור את הרכב, וגם הערך המתרסק הזה די מדאיג.

איציק,

לפי מה שכתוב באתר, זה כן מגיע עם המערכות בטיחות, יש גם תיקון אקטיבי לסטיה מנתיב.

השוק כניראה לא יהיה גרוע כמו של ה 301, אבל הוא גרוע. מאוד.

בכול מקרה אם התכנון הוא להרבה זמן, אז זה פחות קריטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי לדעת למה הוא גרוע?

הרכב לא נוח?

לא אמין?

לא איכותי?

לא חזק?

לא חסכוני?

לא יפה?

או סתם תדמית?

אני למשל יודע שהיו לנו לא מעט בעיות בחברה עם אסטרות 1.4T אך מהדגם הישן עם 140 כ"ס, ולא זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדגם הקודם היו בעיות, לכן אנשים לא רוצים, לדגם החדש אין בעיות, הוא אמין, יש את מקס, שמחזיק כמה כאלה, אבל וזה אבל גדול, השוק עבר לקרוס אובר, רכב משפחתי מת, רכב משפחתי מבית בעייתי, מת שבעתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לנהוג על הרכבים הנ"ל ולכן לא אוכל לתת דעה בעניין זה, מה שכן לא הייתי נותן סכום כסף כמו שלך תמורת רכב שהשוק שלו בקרשים, בלי קשר לתמורה שהוא נותן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קונה רכב בארבעים אלף פחות מהמחירון, יש לזה סיבה, גם היבואן הרשמי לא הצליח למכור אותם, תהנה 5 שנים, אח"כ הוא לא יהיה שווה הרבה בכל מקרה, אם אתה רוצה רכב סחיר בתקציב לא גבוה, חפש סיאט ארונה או קיה סטוניק, הם עולת 110,הפחת יהיה כמעט בוודאות נמוך יותר ויהיה לך שוק עירני הרבה יותר, אבל תקבל רכב קטן וצפוף ותר והרבה פחות חזק, לשיקולך.

אני לא מצליח להבין אין הארונה והסטוניק יהיו עם שוק חזק יותר כאשר יש להם את הגיר הרובוטי הדו מצמדי, שבינתיים סובל רק מתדמית שלילית ואמינות בקרשים, או שמדובר כאן בגירים שונים וטובים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דו מצמדי, הוא לא נורא כמו שנדמה לך מקריאה בפורומים, צריך להחליף קלאצ בערך כל 60 עד 90 אלף ק"מ, וזהו, לא צריך לנסוע בדרך שונה, בעלות החלפה 2500 עד 3000 שקל, כמו עלות של החלפה של רצועת תזמון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1892 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...