Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

0ק"מ ,קרוז 2017 ב88K או אסטרה 2018 ב92K, או לעזוב?

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגזמתם, נדפקו על ימין ועל שמאל? טיפולים מקדימים?

אין באירופה ובישראל, להם רלוונטי המנוע המדובר, תיעוד שאפילו מתקרב לזה (המנוע האמריקאי דומה מאוד אך לא זהה).

שמישהו יביא תיעוד של מנוע אחד שהוחלף בארצנו... בעיקר אני רואה פאניקה.

היצרן מודע לעניין, יש אחוז ערבוב מותר וכדי למנוע צרות פוטנציאליות הומלץ להקטין את מרווח החלפת השמן. קראו לזה סוג של ריקול שקט.

כמובן שכמו בכל מנוע שהוותק שלו קצר, הפתעות יכולות לקרות, נסמוך על הונדה והמוניטין הרב שלה שתדע להתמודד עם זה (שומע את האינסייט מתקרבת).

תהנה מהרכב, קנייה מצויינת.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיהיה בשעה טובה!

הונדה היא יצרנית המנועים הגדולה ביותר בעולם ובניגוד ליצרנים אירופאים מסוימים, היא חיה על השם הטוב שלה כך שאני מאמין ומקווה שגם אם יהיה צורך בתיקון ליקויים, היצרן יתייחס לזה ברצינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר מה שאתה מספר - כי כל ההונדה סיוויק עם המנוע הזה עמוק בתוך האחריות. ואם צריכים לעשות "טיפולים מקדימים" (מה זה בכלל?) הרי שעלותם מכוסה במסגרת אחריות היצרן.
ועוד איך צריך לשלם על החלפת שמן ומסנן שמן כאשר נדלקת נורת התרעה. בטיפול המקדים הזה מקבלים מסמך משפטי ארוך ומייגע שמסביר על אופן טיפול שגרתי בהונדה טורבו, שונה מטיפול בכל רכב אחר ( לא לפי מרווחי הזמן/ קילומטרים אלא לפי איכות השמן אותה בודק חיישן ). כביכול השגרה הזאת מבחינת היצרן תקינה לחלוטין.

יש לי חבר בעבודה עם רכב כזה, בן שנה. הוא כבר לפני כמה חודשים נפרד מ 300-400₪ כאשר נדלקה הנורה ב 8000 קילומטרים.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלמים על הטיפול מכספך, לא תחת אחריות החברה (התשלום בלבד), משהו סביב 500 ש"ח, חבר שקנה את הרכב קיבל התראה במחשב הרכב לאחר כ 8000 ק"מ בערך וניגש לעשות את זה.

זה מופיע כטיפול A וטיפול B ואכן קיבל מסמך משפטי מוזר לגמרי שלא ראיתי אף פעם.

לא יודע אם זה מתקזז מעלות הטיפול השנתי (גם לא מכיר את המחיר).

מעבר לזה היה מרוצה מהרכב ללא שום בעיות לאורך שנה שהיתה ברשותו

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להתעלם מזה שנושא החלפת השמן די מעצבן,

אך לדעתי הרכב שווה,

החלפת השמן אכן מתקזזת מהטיפול השנתי, כבר ביררתי,

לגבי הקילומטראז', זה תלוי באופי הנסיעה, יצא לי לבדוק עם בעל רכב כזה שעשה החלפה ב11000 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אמנם לא נפוץ אבל זה גם לא מיוחד לסיויק. לאותה סדרה 1 שהזכרתי בשרשור הקודם שלך היה מרווח טיפולים של שנתיים או מתי שהאוטו מבקש.

בגדול, החלפת השמנים היתה צריכה להתבצע כל בערך 12,000 ק"מ אבל בטיפולים הראשונים האוטו ביקש להחליף באיזור ה9,000 ובהמשך זה גם עבר מעט את ה12,000.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב אמין, אני לא צריך אותם כל כך,

למרות שבאמת מגיע ליורומוטורס קרדיט, מוסך מצויין.

אך זה כבר לא משנה :), הסיוויק בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ,אני בטוח שההונדה תיתן לך שקט נפשי לשנים רבות.

מה שקרה לך עם הצרפתיות לא יחזור כאן ואני בטוח שהסטנדרט שלך של אמינות ישתנה ולא תוכל לחזור אחורה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמינות-או-נמות, מה שנקרא.

אני לא הייתי בונה על מנוע טורבו הזרקה ישירה ראשון של הונדה כמתכון לאמינות מופתית, מה גם שמרווחי החלפת השמן המדוברים בשרשור המקביל מרמזים על צורך להחזיר לתחנות הדלק את תחנות הסיכה(...).

פות"ש, המלצה נוספת אליך - תחשוב שוב אם זה הסוס שאתה מתכוון להמר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדעה שלי - מוצא רכב משומש בן שנה - שנתיים, כמו שהכי מתאים לי.

ככה גם אם ירידת הערך שלו גדולה, כשאתה תמכור אותו, בכסף זה לא המון ויהיה פחות ממה שעלה לבעלים הראשון.

אם אתה מעוניין בחדש, אני הייתי הולך על משהו מוכח ומוכר. למשל 3008 דיזל עם תיבת 6 הילוכים אוטומטית פלנטרית, או סקודה כלשהי 2 ליטר דיזל עם dsg רטוב (סתם דוגמאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פריג'י,

אבל אם אתה רוצה להמר על בטוח, למה לא מאזדה 3 למשל? (הסיבה היחידה שלא הייתי רוכש כרגע, אם אפשר לחכות, היא הדגם החדש שצריך להגיע)

מנוע אטמסופרי עם ביצועים נחמדים וצריכת דלק די טובה בשביל מנוע 2000, גיר אוטומטי סטנדרטי, מאובזרת, נוחות טובה (לא ברמה של הצרפתיות שאני מכיר, אבל לא גרועה), לא חסר אבזור בטיחותי, נחשבת מבוקשת ולא ידועה כבעייתית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה דיזל ולא ג'יפון,

אם כך נראה שאבטל הכל ואלך על מאזדה 3,

אך אני אחפש משומשת בת שנה שנתיים אפילו 3, מכיוון שאוטוטו דגם חדש, שנית, אני אשאר במעקב אחרי הסיוויק, במידה ותוך שנה וחצי שנתיים כל התעלומה הזו תפטר, כנראה שזה יהיה הרכב אחרי ה3, פשוט התאהבתי ברכב הזה.

תודה רבה חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...