Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

0ק"מ ,קרוז 2017 ב88K או אסטרה 2018 ב92K, או לעזוב?

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאזדה 3 קנייה מצויינת, פשרה מעולה בין לקנות רכב משעמם וליסינגי בשביל נטו אמינות וסחירות לבין הרפתקאות אירופאיות וסקסיות אבל מסוכנות יותר, ממליץ על הרכב בלב שלם ותתעלם ממה שכתבתי בשרשור הטכני של המנוע 1.5 ליטר, לא ידעתי שביטול בא בחשבון ואני בעצמי לא בטוח שהייתי עושה צעד דרסטי שכזה אבל ללכת על מאזדה 3 משומשת זו לא יכולה להיות החלטה רעה בעוד שבהונדה סיוויק חדשה אכן סטטיסטית יש יותר סיכון ככה שקשה להאשים אותך שאתה הולך על זה לאור טראומות העבר שלך עם רכבים לא אמינים ולא סחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאזדה 3 בהחלט יופי של רכב, מולטימדיה מעולה, מנוע 2 ליטר וגיר פלטרי מוכח ואמין. חוץ מהמובלאיי האידיוטי, רכב שבגרסת האצ'בק עם צבע טוב גם נראה מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשים לב שאתה קונה מאזדה 3 אחרי מתיחת הפנים, מתיחת הפנים הייתה איפשהו בערך באמצע 2017.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי בשלב הזה, זאת החלטה נבונה לבטל את רכישת ההונדה סיוויק, זאת לא נורת אזהרה לא להתקרב לרכב הזה אלא זה פרוז׳קטור ענק במרחק של 5 ס״מ מהפרצוף שלך.

לגבי המאזדה 3, לפני רכישה תנהג על רכב כזה, אולי תשכור לכמה ימים, המנוע אטמוספרי והכוח זמין במעלה הסל״ד ולא בטוח שתאהב את זה.

אולי תבדוק גם מאזדה 6 משומש מנוע 2.5 ליטר, אם לא מפריעה לך תצורת סדאן, ייתכן שירידת הערך שלו גבוהה יותר מהמאזדה 3 והמחיר שלו לא יהיה גבוה בהרבה מהמאזדה 3 והביצועים טובים עוד יותר, הגם שאופי המנוע יהיה דומה.

אולי במוו סדרה 3 משומש, נדמה לי שרצית רכב מהנה לנהיגה, עלויות אחזקה כמובן גבוהות יותר.

אולי דגם של לקסוס משומש, רכב מאד אמין. סתם מחשבה.

בכל הרכבים הללו משומשים מערכות הבטיחות האקטיביות יהיו חסרות או לא קיימות.

או שתבחר ברכישה הסולידית ביותר ללא שפנים שיצאו מהכובע, הקורולה החדש שיתחיל להימכר בישראל בחודש מרץ. לא צפוי להיות רכב מהנה לנהיגה במיוחד, בעיקר מבחינת ביצועי יחידת ההנעה, למרות שהשילדה טובה מאד (פלטפורמת TNGA), אבל צפוי לתת חבילה מלאה משאר הבחינות.

השאלה על מה אתה מוכן להתפשר ולדעת על איזה סוס להמר, כמו שפריג׳י כתב.

שיהיה בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יותר משתלם לקנות מאזדה 3 באפס קילומטר מאשר בת שנה-שנתיים שקרובה לתום האחריות. ירידת הערך שלה נמוכה עבור רכב פרטי שמור ונכנסו עדכונים בדגם במהלך התקופה כפי שכתבו לך. אמנם הרכב אמין אבל דברים כמו בלמים, מצבר וצמיגים עדיין דורשים החלפה ברכב צעיר. לא חושב שהדגם החדש ישפיע בנושא שמירת הערך במיוחד שמאזדה כבר הודיעו שהוא יתייקר.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול אין לי בעיה עם ה3 סידאן,

מזכיר שלאח שלי יש 3 עם מנוע ה1.5 מאוד מרוצה ממנה,

אני אחפש את ה2.0 , כי מאמין שתהיה מהנה יותר למרות שגם ה1.5 מצויינת לדעתי, וגם לא בא לי לקנות בדיוק אותו רכב שיצא לי כבר לנהוג כמה פעמים.

Dorsht, מה הבעיה בדגם לפני מתיחת הפנים? מה ההבדל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין 'בעיה', פשוט נושא של אבזור בטיחות שכמה שזכור לי אין בדגם טרום מתיחת הפנים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...