Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 חדשה

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי נסיעת מבחן על c3.

המנוע משנת 2019 שצריך לעמוד בתקן יורו 6 או משהו כזה לא רועד. האיש מהמכירות שהתלווה אלי אמר לי שכדי לעמוד בתקן הם נדרשו לכמה שינויים וזה פתר את בעיית הרעידות . לא משנה כמה ניסיתי לא הרגשתי כמעט כלום. הוא כן רעד קצת כשמדחס מזגן נכנס לפעולה כשעמדתי ברמזור אדום.

חוץ מזה איביזה אין עד יוני השנה . בדקתי.

208 מגיע עם מובילאי.

את האיבזור של האסטרה יד2 0 קמ עדיין לא בדקתי.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שנושא הרעידות מתגבר ככל שהנסועה עולה, ועם הצטברות מעט פיח, לכלוך במזרקים וכו'. בדיוק כמו שרכב בן 5 תמיד ירעד קצת יותר מרכב חדש, רק שכאן מדובר במנוע שמטבעו נוטה לבעיה. למשל, ב- C3 עליה ביצעתי נסיעת מבחן היו רעידות ברמה נמוכה. כשביקשתי לנסות זאת ברכב נוסף, קיבלתי מפתחות ל-208 עם 30K ק"מ שרעדה בצורה בלתי נסבלת.

בדקתי עכשיו באתר הייעודי של האיביזה אקסלנס ונראה שיש מלאי. מה שכן יש בה מובילאיי.

האסטרה באפס קילומטר להבנתי היא דגם אנג'וי שכולל טאסות, אבל מצד שני מצויד במערכות בטיחות מלאות. לא משהו ש-2000 שקלים בחנות ג'אנטים לא יפתרו. מה שכן ראיתי שמדובר בצבעים מוזרים - כחול לא מטאלי ואדום. בדוק אפשרות לקבל צבע יותר סחיר, אפילו בתוספת קלה.

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לC3 יש אחריות ארוכה, מועדפת של 5 שנים. הייתי בודק גם את הקקטוס ועושה נסיעת מבחן. שתי המכוניות חסכוניות מאוד.

לאיביזה מנוע אולי נמרץ יותר, אבל הקקטוס הרגישה לי גם זריזה מאוד ומהנה מאוד, נוחה מאוד מאוד בפער משמעותי מכל העדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אין איביזה לפי מה שאמר איש המכירות , הכל מכור כולל רכב התצוגה באולם שהייתי בו. ובלי קשר אני לא רוצה מובילאיי.

אני לא מתחבר לצורה של הקקטוס ובכלל כרגע עוד לא התחיל השיווק של הדגם החדש.

מבין כל הרכבים בסגמנט סופרמיני שמגיעים עם כל האבזור מהמפעל יאריס/c3/ריו כרגע העדיפות שלי היא ל c3 .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הC3 היתה קשה לכניסה ויציאה, הראש חוטף מכות מקורת הגג/דלת ומצריכה הורדת מושב למקום הכי נמוך שלו.

רק אז היתה הכניסה נורמאלית, אך הישיבה היתה נמוכה מדי והצריכה שינוי והגבהה שוב... במבחן הנסיעה היא בסדר גמור

ויותר מזה...אך הקקטוס, נוחה יותר, זריזה יותר, דינאמית יותר והיה לי כיף לנסוע בה, כשרק רעשי רוח ונסיעה ב110

קמש הפריעו לי בקקטוס. מעבר לזה הקקטוס מוצלח יותר לטעמי. הC3 עוצבה בדמות הקקטוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים שהייתי נכנס ללוח יד 2 כל יום,

נראו לפחות 10 מודעות של סיטרואן c3 בנות פחות משנה על הכביש עם ק"מ אפסיים במחירים מאוד אטרקטיביים.

הייתי בודק את האופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי, יש הרבה מיד 2 אפס קמ במחיר של 85000 בערך לפני מומ .

מדובר בגירסה הפחות מאובזרת עם 3 שנות אחריות.

ובכלל, בגלל שהכניסו שיפורים קלים שמונעים רעידות החל מ 2019 בגלל התקן של יורו6 (לפחות זה מנ שנאמר לי בסוכנות ובפועל באמת כלום לא מורגש ) אז אם אקנה אעדיף לשלם קצת יותר ולקבל ראש שקט ל 5 שנים ודגם יותר מאובזר . לדעתי בשיקלול של תמורה לשקל עדיף חדש מאובזר בלי רעידות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוטה לא להאמין לסוכני מכירות אלא אם המידע שהם מוסרים מגובה בעובדות, במיוחד לאור העובדה שאתה לא הרגשת אף שינוי. אבל זה רק אני.

בכל מקרה , אבזור הוא לדעתי פחות משמעותי לעומת מה שהרכב בבסיסו שהוא זהה.

אחריות? סיטרואן משווקים את הc3 עם 5 שנות אחריות מאז שהוצג הדור הנוכחי .

לא מכיר שיש תקופות שהרכב נמכר עם 3 שנות אחריות.

רוב העלות של אחזקת רכב היא הירידת ערך, מה שבא ליתר ביטוי ברכבים מיצרן זה.

אם הייתי במקומך לא הייתי חושב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כניראה מה שנמכר מליסינג היה עם אחריות מוקטנת, אבל ניראה הרבה פחות מרשים מרמות איבזור הגבוהות.

לגבי הרעידות, ניסית למסוע במצב שמדמה פקק/זחילה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בדרך עירונית כדי לדמות מצב זחילה אבל לא פקק.

לעניין האחריות, גם קיה מקבלת 3 שנים אחריות בלי הרחבה ל 7 כשהיא נמכרת מיד2 0 קמ, ההסבר שלהם הוא שמכירה לליסינג היא לא מכירה לפרטיים והאחריות לציי רכבים שונה, וכשאתה קונה יד2 0 קמ אתה בעצם קונה מליסינג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הצעה מלפני שנה וחצי כמעט.

וגם אם רלוונטית להיום, זה לא אזור ה 80 אלא יותר אזור ה 90.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1914 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...