Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 חדשה

nepet
שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עברה לי מחשבה להחליף את הרכב שברשותי , למרות שהוא בבעלותי רק 3 שנים ולא עושה שום בעיה .

פשוט הגיע קונה קל (בן משפחה) ששאל אם אני רוצה להעביר לו את הרכב.

התחלתי לבדוק רכבים בתקציב של עד 100K ש"ח .

לא אכפת היה לי אם זה יד 2 0 ק"מ או חדש מיבואן , העיקר שלא יהיה מובילאיי בשאיפה שיהיה רכב אירופאי עם תא נוסעים שקט .

המועמדות שהגיעו לגמר , סיטרואן C3 חדשה הדגם המאובזר הוצעה לי אחרי הנחנה במחיר של כמעט 100K . (מחיר "מחירון" לטענת הסוכנות 103K ויש תוספת של 1200 ש"ח לצבע מטאלי) .

אפשרות אחרת היתה קיה ריו שנמכרה עד אתמול ב 93K ואם הייתי נשאר עוד קצת בסוכנות נרמז לי שאפשר יהיה לי לקבל עוד קצת אבזור / טיפולים חינם.

עוד אפשרות שבדקתי אופל אסטרה יד2 עם 0 ק"מ שנמכרת בכ 92K לפני מו"מ , אבל אם האתר מעודכן אז מדובר ברכב לא ממש מאובזר , ויש סיכוי שאפילו מגיע עם טאסות בגלגלים , מה שנראה לי די מוזר . (לא בדקתי עדיין מול היבואן את המפרט) .

את הקיה אני מכיר , נסעתי בה לפני כמה חודשים .

את הסיטרואן הזמנתי לנסיעת מבחן ואם זה יהיה רלוונטי אולי אזמין גם את האופל לנסיעת מבחן.

(אם לאופל אדם ולרנו קליאו 0.9 אין מובילאי אז גם זו אפשרות שבאה בחשבון, העיקר שלא יהיה גיר רובוטי עם 2 קלאצ'ים )

במהלך הסופ"ש האחרון עברתי על כל שרשור ושרשור שהיה בפורום ואני מודע לרעידות ב C3 שחלק מהנהגים הרגישו וחלק לא , גם ראיתי את השרשור על אותו אחד שהתלונן על רעידות בסרק שבגללן הוחלף מנוע ועדיין לא נפתרה הבעיה , אבל אני רוצה להאמין שמדובר בסתם מזל רע, כי לא מצאתי דברים רעים על ה 208 למשל שחולקת אותם מכלולים .

נראה לי קצת גבוה המחיר של ה C3 , אם אני זוכר נכון , כמעט כל חודש יש מבצע חבר / קרנות השוטרים / סוף שנה / תחילת שנה / כל שם שתבחרו, והרכב הזה נמכר ב 90K לגירסה הפחות מאובזרת (שדי מספיקה ) וב 95 או 96 לגירסה היקרה יותר . (שבסך הכל מבחינתי מוסיפה מצלמת מובנית , KEYLESS וחישוקי 17" שבטח לא מוסיפים לנוחות) .

אפילו לא ניסו להתאמץ לסגור עיסקה כמו בקיה ולבוא לקראתי בהנחה נוספת או אולי אפליקציות מובנות שגם עליהן רוצים כסף או טיפול או 2 כמו שקיבלתי כשקניתי את הרכב הנוכחי שלי (או גם וגם ... ) . לאור השרשורים בפורום זה ממש לא עושה חשק לקנות את הרכבים של PSA כי רק לפני כמה ימים מישהו פתח פה עוד אחד על כמה קשה למכור רכב צרפתי ולמרות שהוא נשחט במחירון בפועל צריך להוריד עוד כדי למשוך קונים .

יכול להיות שהסוכנות שמכרה לי את הרכב הקודם באה לקראתי יותר מהרגיל ואני סתם מפתח צפיות ?

קיבלתי 2 טיפולים ועוד קצת אבזור שסה"כ שווה בערך 1500 ש"ח כדי לסגור עסקה .

עכשיו לשאלה ,

אם אחליט שאני רוצה דווקא את ה C3 מכל האלטרנטיבות יש טעם לנסות לפנות לסוכנות אחרת או שהמחיר מוכתב מלמעלה ע"י היבואן ומה שיש זה מה שיש ?

אני מגוש דן לא אכפת לי לנסוע חצי שעה עד אשדוד בדרום או נתניה בצפון אם זה ישתלם ויחסוך לי עוד כמה אלפים .

ועוד שאלה , רציתי לוודא שאני זוכר נכון ובסביבות ה 95K זה באמת המחיר שעד לא מזמן נמכרה C3 מאובזרת חדשה .

אם זה מעניין , 99% מהנסיעות שלי אני לבד על כביש 5 / 20 לרוב בשעות שאין פקקים ומעדיף רכב עם מנוע אטמוספרי 1.4 לפחות או 1L טורבו ומעלה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקליאו יש המון מעלות, אבל 2 דברים שהקליאו ממש לא צרפתית בהם זה מתלים נוחים ורכים ותא נוסעים שקט - יש לא מעט רעשי רוח בתא הנוסעים במהירות בין עירונית והבידוד לא להיט.

המתלים נוקשים יחסית(הייתה לי לפני כן 208GTI שהיא רכב שהמתלים שלו אמורים להיות נוקשים, ושל הקליאו מרגישים לי נוקשים יותר).

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופל אדם גיר רובוטי חד מצמדי, רנו קליאו גיר רובוטי דו מצמדי ולשתיהן אין מערכות בטיחות. הקליאו גם בסוף המלאי שלה, לפחות על פי הגרסאת מדבקות הזו שלדעתי נועדה לחסל את המלאי (כמו המאזדה 2 בזמנו).

גם עם חישוקי 17 הC3 עדיין נוחה (הכי נוחה לטעמי, אבל משלמים בזוויות היגוי גדולות מהרצוי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו התכוונתי לקנות ידני , אבל אם אין מערכות בטיחות זה לא רלוונטי.

בכל מקרה אם נכנס רעש מבית הגלגלים או מהחלון זה עוד פחות רלוונטי, כבר עדיף לי להשקיע כמה אלפים ולאטום את הרכב שלי ולא למכור.

אין לי בעיה עם זויות גלגול כי אני נוסע רגוע ולא מחפש לתקוף פניות באגרסיביות .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקליאו 0.9 ובכלל בדגמי רנו חדשים יותר (שלא באים עם מערכות מהיצרן) יש צפצפה סטייל מובילאיי רק של המתחרים שאני לא זוכר את שמם אבל הם לא פחות מציקים אם לא יותר.

בנוגע לבידוד הרעשים הבנתי שבקליאו החדשות יותר הנושא שופר וזה פחות מפריע.

כמובן שהרכב עדיין מכוייל נוקשה ואין מערכות בטיחות ככה שהוא נפסל לפי הקריטריונים שהצבת.

בנוגע ל C3, למה לא לחפש משומשת שספגה קצת ירידת ערך? אני מסכים איתך שהמחיר קצת גבוה מדי עבור רכב שיקבל מכה חזקה בקטע הזה כשתמכור, מילא לובינסקי היו באים לקראת הלקוחות שלהם והיו נותנים להם תנאי טרייד אין טובים כדי לשמר את הערך שלהם אבל הם הראשונים לשחוט אותך במחיר מהניסיון שלי אבל שווה לך לברר אולי תצליח להוציא מהם הבטחה לתנאי טרייד אין טובים בעתיד.

על הרכב עצמו שמעתי דברים טובים בסכ״ה ונשמע שחוץ מעניין ירידת הערך הוא ישרת אתך יפה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על יד2, אבל אם אני זוכר ה c3 קיבלה אבזור מלא בטיחות רק באמצע 2018. בכל מקרה היא מגיעה בלי מובליאיי אבל אני חושב שבסביבות יוני שנה שעברה היא קיבלה גם בלימה אוטונומית או משהו בסגנון.

בכל מקרה , בדקתי קצת בלוחות, זה או שהמחיר לרכב יד2 לא הגיוני או צבע לא יפה. גם קצת קשה לי עם זה שמישהו קנה רכב לפני פחות משנה וכבר מוכר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן רכב נוח מאוד אבל דינמי לא משהו, הוא רך מידי ומתנדנד על המתלים בעת שיבוב בסיבוב.

מאחור מרווח בינוני.

אכן באמצע שנה שעברה הרכב קיבל בלימה אוטונומית.

הגירסה המאוברת גם מוסיפה אופציה לסלון משולב עור חום.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקליאו יש המון מעלות, אבל 2 דברים שהקליאו ממש לא צרפתית בהם זה מתלים נוחים ורכים ותא נוסעים שקט - יש לא מעט רעשי רוח בתא הנוסעים במהירות בין עירונית והבידוד לא להיט.

המתלים נוקשים יחסית(הייתה לי לפני כן 208GTI שהיא רכב שהמתלים שלו אמורים להיות נוקשים, ושל הקליאו מרגישים לי נוקשים יותר).

אל תשכח שזה רכב ישן והמזגן שם מאוד חלש

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיטרואן רכב נוח מאוד אבל דינמי לא משהו, הוא רך מידי ומתנדנד על המתלים בעת שיבוב בסיבוב.

מאחור מרווח בינוני.

אכן באמצע שנה שעברה הרכב קיבל בלימה אוטונומית.

הגירסה המאוברת גם מוסיפה אופציה לסלון משולב עור חום.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום התוספת של הסלון ללא תשלום

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהקליאו ירדתי .

את הסלון החום של ה c3 אני פחות אוהב .

אהבתי יותר את השילוב של ריפוד שחור עם תפר אדום .

ברמות המחירים האלה אני צריך לחשוב אם זה רעיון טוב להחליף או להשאר עם שלי ולהשקיע קצת בבידוד .

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C3 ב100K נשמע לי מאוד יקר במיוחד כאשר אחותה התאומה (208) נמכרת בשלל מבצעים באזור ב80K לדגם המאובזר (ACTIVE PRO).

פייר עם כמה שאני חובב את הC3 בגלל המיוחדות שלה הייתי מעדיף את האסטרה ב90K או איביזה שגם נמכרת במגוון מבצעים ב80K (אלא אם כן אתה מתכנן להחזיק ברכב שנים רבות שכאן הגיר הוא דיל ברייקר רציני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C3 ב100K נשמע לי מאוד יקר במיוחד כאשר אחותה התאומה (208) נמכרת בשלל מבצעים באזור ב80K לדגם המאובזר (ACTIVE PRO).

פייר עם כמה שאני חובב את הC3 בגלל המיוחדות שלה הייתי מעדיף את האסטרה ב90K או איביזה שגם נמכרת במגוון מבצעים ב80K (אלא אם כן אתה מתכנן להחזיק ברכב שנים רבות שכאן הגיר הוא דיל ברייקר רציני)

יש לך קישור למבצע כזה בעבר?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...