Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמינו לי כרטיס לציריך באל על - שאלה בפנים

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשבוע הבא טס הלוך-ושוב ציריך/ת"א. על הכרטיס רשום אל על, אבל בחזרה מציריך רשום OPERATED BY: SWISS.

האם זה אומר (בתקווה) שזה בעצם סוויס ולא אל על?

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כנראה שכן, הן עושות את זה הרבה(אלעל וסוויס) - אם מספר הטיסה הוא בן 4 ספרות ומתחיל בLY8XXX אז זה כנראה טיסת קוד-שר שתופעל בפועל ע"י סוויס.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה את מספר הטיסה באלעל (כפי שציין נוקנוק) ותוכל למצוא את מספרה המקורי בסויס.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לצבור נקודות רטרואקטיבית על טיסה כזאת? בדיוק חזרתי ממדריד עם איבריה, בהלוך העבירו לי כרטיס מתמיד ובחזור הצ׳ק אין היה מול מכונה ושכחתי מזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בחשבונך, זה אמור להתעדכן אוטומטית. אם לא - יש לך אפשרות לבקש את הנקודות רטרואקטיבית דרך אתר ה"מתמיד" או דרך שירות הלקוחות הטלפוני. יש איזה זמן מכסימלי - לא זוכר כמה - אבל מדובר במשהו בסדר גודל של חודשיים - שלושה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...