Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לנקות קקי של ציפורים מהרכב? הגשם החזק השבוע לא ניקה את זה

shakedr
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לוקח מגבון לח ובעדינות מנקה על מנת לא לשרוט.

אפשר גם לפני כן לשפוך מים כדי לרכך.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת שלא לפגוע בצבע אני משתמש במגבון + שפריצר עם מים מוערבב סבון ווקס לרכב

1. מרססים את הקקה

2. מניחים את המגבון על הקקה ומרססים שוב.

3. גורפים בעדינות.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלפני הגשם ניסיתי עם נייר מגבת של מטבח (סנו מגבת) ורק מים, זה קצת הוריד, אבל מרח את הקקי על שאר הפח של הרכב (עשיתי תנועות סיבוביות).

אז כרגע הקקי הוא לא מרוכז, אלא שכבה עדינה יותר מקקי רגיל, מרוחה בתנועות סיבוביות על הפח בפגוש הקידמי

מה עם סבון כלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פשוט מחכה לגשם הבא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כדאי לחכות, אמרו בתחזית שהגשם הבא שירד יהיה עם סבון ווקס.

בניגוד למה שחלק (לא קטן) מהאנשים חושבים, גשם לא מנקה את הרכב. בדיוק כמו שאתה לא עומד בדוש רבע שעה עם מים שזורמים לך על הראש ואומר שהתקלחת. סבון כלים, כשמו הוא, מיועד לכלים. רכב שוטפים עם סבון לרכב. צואת ציפורים עדיף לא להשאיר אלא לשטוף מהר ככל הניתן. אפשר עם מעט מים חמים, ולא לקרצף חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלפני הגשם ניסיתי עם נייר מגבת של מטבח (סנו מגבת) ורק מים, זה קצת הוריד, אבל מרח את הקקי על שאר הפח של הרכב (עשיתי תנועות סיבוביות).

אז כרגע הקקי הוא לא מרוכז, אלא שכבה עדינה יותר מקקי רגיל, מרוחה בתנועות סיבוביות על הפח בפגוש הקידמי

מה עם סבון כלים?

תעשה לעצמך טובה, קח את האוטו, 20 ש"ח, וסע לשטיפה.

או שתעזוב את זה ככה וזהו. או שתחכה לברד. או לציפור יותר גדולה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי פשוט מחכה לגשם הבא.

זו באמת תשובה בפורום חובבי רכב?

לפות"ש כבר נתנו תשובות למעלה. קצת מים ומגבון לח.

רק לא נייר מגבת, בטח לא יבש. סתם ישרוט

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו באמת תשובה בפורום חובבי רכב?

זו תשובה עם קצת הומור... לא הכל צריך להיות רציני וחמור סבר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...