Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי אקסנט שנת 2000 חיישן O2+ממיר קטליטי

Maor Hananayev
שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם !

אז ככה הייתי חודש שעבר בטסט לרכב ואמרו זיהום אוויר גבוהה.

לפני שבוע נדלקה מנורה וקוד תקלה P0422. הייתי במוסך בדקו עם מחשב ואמרו שהממיר כנראה לא תקין כבר.(החיישן שאחרי הממיר מראה אות זהה לקידמי).

אחרי כמה ימים במקרה עשיתי סריקת תקלות שוב ויצא עוד קוד (P0141) בנוסף לקוד הקודם.

החלפתי את הממיר באחד מפירוק+הבאתי חיישן אחורי(תקין) מאוטו של חבר שירד מהכביש.

אמרו לי לבדוק בנתונים אם החיישן האחורי עדיין מראה גרף זהה לחיישן הקידמי ועדיין אותו מצב(כמובן שאיפסתי תקלות והאוטו נוסע רגיל אין שינוי כלשהו). האם להמשיך ולחכות שתידלק מנורה מתישהו ? איך אדע שבינתיים הכל בסדר באמת ?

אמרו לי לבצע בדיקת 4 גזים (מה עלות של זה ?)

מה יכולה להיות הבעיה ? מה אני אמור לעשות ? אני כבר נואש.

תודה לעוזרים ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בדיקה מדוייקת יותר מבדיקת 4 גזים. אבל מה הופיע בבדיקת זיהום אויר? איזה ערכים היו בסטייה?

וואלה אני גם לא הסתכלתי על זה לא מבין בזה בכלל.

זה אמור להיות רשום לי אחרי שעברתי ?

כמה עולה בערך הבדיקה של 4 גזים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה אמור להיות רשום בטופס על איזה סעיף יש ערך עם סטייה גבוהה. אתה יכול אפילו להיכנס למכון טסטים ולשלם כיה שקלים על בדיקת זיהום אויר ותראה על מה נפלת ומשם ניתקדם. יכול להיות שגם לא חיממת טוב את הרכב לפני אז הפעם לפני הבדיקה תעשה סיבוב של איזה חצי שעה חמם טוב את המנוע בסלדם קצת גבוהים וכנס לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה אמור להיות רשום בטופס על איזה סעיף יש ערך עם סטייה גבוהה. אתה יכול אפילו להיכנס למכון טסטים ולשלם כיה שקלים על בדיקת זיהום אויר ותראה על מה נפלת ומשם ניתקדם. יכול להיות שגם לא חיממת טוב את הרכב לפני אז הפעם לפני הבדיקה תעשה סיבוב של איזה חצי שעה חמם טוב את המנוע בסלדם קצת גבוהים וכנס לבדיקה.

אז ככה בדקתי הבוקר משהו שהיה לי חשוד כי החיישן הקדמי עם מקט שונה ממה שאמור להיות במקור והוא שונה לחלוטין מהמקורי.

יש לי בבית חיישן עם המקט המתאים. אולי הקדמי גורם לכל הבלאגן הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישנים מאותו יצרן?

הקדמי היה של חברה לא מוכרת והוא שונה בצורה לגמרי (גם מקט אחר).

שמתי 2 חיישנים מפירוק עם מקט מקורי של חברת בוש. עכשיו הרכבתי וזה מראה עדיין שהחיישן האחורי מראה נתונים זהים לקדמי.

אמרו במוסך ממיר הבאתי ממיר מפירוק ועכשיו זה בלאגן אחד גדול כי אי אפשר לדעת אם הוא תקין או לא.

אני מחר אבדוק בדיקת 4 גזים ואסגור עניין נראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדיקה ראשונית תוכל להשוות טמפ' לפני ואחרי הממיר. מן הסתם צריך להיזהר כי זה חם, אבל אם יש לך גישה, שווה לנסות. זו בדיקה יחסית פשוטה שתגיד לך אם אתה בכיוון הנכון.

בממיר תקין הטמפ' בצד היוצא של הממיר תהיה גבוהה יותר מהטמפ' בצד הנכנס.

בממיר לא תקין הטמפ' בצד הנכנס תהיה גבוהה יותר או זהה לטמפ' בצד היוצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקדמי היה של חברה לא מוכרת והוא שונה בצורה לגמרי (גם מקט אחר).

שמתי 2 חיישנים מפירוק עם מקט מקורי של חברת בוש. עכשיו הרכבתי וזה מראה עדיין שהחיישן האחורי מראה נתונים זהים לקדמי.

אמרו במוסך ממיר הבאתי ממיר מפירוק ועכשיו זה בלאגן אחד גדול כי אי אפשר לדעת אם הוא תקין או לא.

אני מחר אבדוק בדיקת 4 גזים ואסגור עניין נראלי

לא מבין אותך למה ממיר מפירוק?? ממיר חליפי עם התקנה עולה כ 800 שח. אבל שוב..תצטרך תחילה לדעת מה הסטייה באיזה ערך בדיוק גורם לזיהום אויר. הרכב אוכל שמן? אולי זה זיהום אויר משריפת שמן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין אותך למה ממיר מפירוק?? ממיר חליפי עם התקנה עולה כ 800 שח. אבל שוב..תצטרך תחילה לדעת מה הסטייה באיזה ערך בדיוק גורם לזיהום אויר. הרכב אוכל שמן? אולי זה זיהום אויר משריפת שמן?

האוטו היה אוכל שמן אבל עשיתי גומיות שסתומים והבעיה של העישון והאכילת שמן נעלמה.

מבקשים מעל 1000 שקל ממיר חדש או שיפוץ לשלי.

זיהום עקב תערובת עשירה אמרו לי בזהיום אוויר של הטסטים.

מחר אני על הבוקר אבדוק.

לעשות בדיקה של זיהום במכון הרישוי ? או שלבדוק כבר 4 גזים ולסגור את הסיפור המעצבן הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית תערובת עשירה כלל לא קשורה לממיר קטליטי, אלא למערכת הזרקת הדלק.

גש למשהו מקצועי לבצע אבחון לפני שאתה מתחיל להחליף ממירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית תערובת עשירה כלל לא קשורה לממיר קטליטי, אלא למערכת הזרקת הדלק.

גש למשהו מקצועי לבצע אבחון לפני שאתה מתחיל להחליף ממירים.

חיישן מאף היה לא מקורי היה סיני ומגמגם תוקן.

בקשר לתקלה עצמה הממיר שהבאתי מפירוק גם לא תקין אני אביא אחר אם זה ישאר אותו דבר אביא חדש וזהו אין ברירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1921 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...