Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ רכב לסטודנט (30K)

ariel2403
שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן , יש לי מאזדה 3 שנת 2008 שקיבלתי מההורים ואני מעוניין להוסיף עוד 10-15 אלף ולקחת משהו יותר טוב . בגדול הנסיעות המתוכננות הן קצרות יחסית בחיפה ומדי שבועיים שלוש מחיפה לאשדוד ובחזרה. האם שווה לעשות טרייד אין ולקחת רכב אחר (ששווה בסביבות ה30)? אם כן אשמח להמלצה. אין לי בעיה עם רכב קטן . מעדיף ידני. אין לי עדיפות מסויימת , רכב שיראה כמה שפחות מוסכים, בגדול הוא צפוי לשרת אותי כ3 או 4 שנים לכל היותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוסיף 10-15 על המאזדה בטרייד אין תוכל לקנות רכב ב20-22 אלף.

אם הרכב מטופל ונוסע לא הייתי מחליף.

ואם אוסיף 20,000? אני פשוט לא אוהב תרכב כלכך והוא זולל המון דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב25-30 אפשר לרכוש מיקרה ידנית משנתון דיי מתקדם(2015 בערך).

ידנית קטנה וחסכונית.

תקבל גם המלצות על 208 ידנית,היא נוחה יותר אבל תיאלץ לרדת בשנתון.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אפשר למכור את הרכב בשוק הפרטי -אם לא היה בבעלות ליסינג לשעבר/דגם ספיריט יהיה קל יותר.

הרכב שווה במחירון בסביבות 25-28 אבל מנועי ה 1600 נמכרים בהרבה פחות והשוק מוצף.

חסכונית ידנית :מיקרה/ספייסטאר/סוויפט/ספלאש - לא יודע כמה תענוג לנסוע בהם בבינעירוני אבל שיהיה.

לנסיעות מהסוג שלך הייתי מנסה למתוח תקציב ולפזול לספארק בגיר הרציף ואם לא ניתן אז עד 2015 בגרסה הידנית עדיף מנועי 1200 והשוק כל כך רווי שאפשר למצוא בקלות רכב שמור.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הנסועה השנתית שלך?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם לפותח השרשור יש ניסיון עם מכונית "קטנה" מכיוון שבשימוש לטווח ארוך ייתכן שהיא תתגלה כנוחה פחות ובעלת חסרונות אחרים לעומת המאזדה (למעט צריכת דלק).

אני אישית הייתי נשאר עם המאזדה.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם לפותח השרשור יש ניסיון עם מכונית "קטנה" מכיוון שבשימוש לטווח ארוך ייתכן שהיא תתגלה כנוחה פחות ובעלת חסרונות אחרים לעומת המאזדה (למעט צריכת דלק).

אני אישית הייתי נשאר עם המאזדה.

מה הנסועה השנתית שלך?

Sent from my iPad using Tapatalk

תמיד אפשר למכור את הרכב בשוק הפרטי -אם לא היה בבעלות ליסינג לשעבר/דגם ספיריט יהיה קל יותר.

הרכב שווה במחירון בסביבות 25-28 אבל מנועי ה 1600 נמכרים בהרבה פחות והשוק מוצף.

חסכונית ידנית :מיקרה/ספייסטאר/סוויפט/ספלאש - לא יודע כמה תענוג לנסוע בהם בבינעירוני אבל שיהיה.

לנסיעות מהסוג שלך הייתי מנסה למתוח תקציב ולפזול לספארק בגיר הרציף ואם לא ניתן אז עד 2015 בגרסה הידנית עדיף מנועי 1200 והשוק כל כך רווי שאפשר למצוא בקלות רכב שמור.

ב25-30 אפשר לרכוש מיקרה ידנית משנתון דיי מתקדם(2015 בערך).

ידנית קטנה וחסכונית.

תקבל גם המלצות על 208 ידנית,היא נוחה יותר אבל תיאלץ לרדת בשנתון.

טעיתי השנתון של הרכב הוא 2009 (לא יודע עד כמה זה קריטי) וקלומטראז הוא 200000.

תראו הנסיון שלי עם רכבים בגדול הוא מועט מאוד, אמנם יש לי רשיון 3 שנים אך נהגתי לעתים די נדירות.

אני כן שוקל להשאיר אותו כרגע אצלי אבל לא יודע אם ישרוד את כל העליות של חיפה (אמנם אני לא אסע יותר מ30-40

דקות ביום במצטבר) , אני מתנצל על השאלה אך כמו שציינתי הנסיון והידע שלי ברכבים הוא מועט מאוד,אבל איך אפשר לשער

האם היא תשרוד 3-4 שנים בחיפה? (בלי להחשיב את הנסיעות לאשדוד, אני אוותר עליהם אם זה מה שיעזור לרכב לשרוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב היה מטופל כמו שצריך ותתחזק אותו כמו שצריך, לא רואה בעיה שהוא ימשיך לשרת אותך.

דווקא הנסיעות לאשדוד לא אמורות להטריד אותך כל כך לדעתי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את אותו הרכב בדיוק רק משנת 2008 (אפילו כמעט 2009 האמת 11/08).

אם הרכב שלך לא היה ליסינג לשעבר (תבדוק את זה,כי פעם הן היו נפוצות בליסינג בזמנו) הוא יהיה שווה בשקלול הקילומטר בערך 20 אלף במחירון לוי יצחק (ואם היה ליסינג אז פחות כמובן).

שלי היתה במחירון 14.5K ומכרתי ב11.5K כי היה דברים להחליף ברכב.

רק קח בחשבון-בטרייד אין ישחטו אותך. תקבל עליה במקרה הטוב מאוד 10K ובמקרה הריאלי יותר 8K (מבדיקה שאני עשיתי על הרכב שלי שהיה שווה טיפה פחות ושלך בכל זאת שנה יותר).

אם הרכב במצב טוב (ההורים שלך מן הסתם יודעים את מצבו הכללי ויודעים אם טופל) הייתי שוקל להשאיר אם כי גם אני החלפתי את שלי משיקולים של הרכב כבר ישן ולא רציתי להחליף בו את מה שנדרש (התחיל בתושבות מנוע ומי יודע איך ייגמר) במקומך-הייתי שוקל להשאיר את הרכב במידה והמצב טוב והרכב מטופל כמו שצריך.

200K ק"מ זה לא מעט, אבל הרכב הזה במידה והוא שמור יכול לדעתי להגיע בקלות ל250K ואפילו קצת יותר וזה אמור לדעתי לשרת אותך יחסית לתקופת הלימודים.

אם אתה רוצה לקחת רכב שעולה בסביבות ה30K תצטרך להוסיף קצת יותר.

מציע לך כבר מעכשיו לגשש אחר שוק הרכב תנסה לראות כמה תוכל לקבל עליה במכירה עצמאית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תישאר עם המזדה, יש לך תקציב להביא איזה בימבה שמתפרקת מעל 100 קמ"ש , המזדה עושה 1\10, אפשר לחיות עם זה. זה רכב אמין וסוס עבודה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה בדיוק מתפרק ברכב מיני מעל 100 קמ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, מנסיעה שלי על מגוון רכבי מיני, זה לא המהירויות שלהם... רועדים, מתנודדים ובכללי לא מעודדים להישאר שם.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסניון שלי עם רכבי מיני, רכב תקין לא אמור לרעוד מעל 100 קמ״ש גם אם הוא בעל מנוע 3 צילנדרים או להתנדנד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...