Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חסכוני במימון או יד 2 עד 30K

gil levi
שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מוכר את היונדאי גטס שלי ומחפש משהו חסכוני יותר.

נכון לעכשיו, הנסיעות הן מפ"ת לנתניה וחזרה, כאשר פעם-פעמיים בשבוע תיהיה נסיעה לירושלים.

לא ידני.

חשבתי על היברידית כלשהי כמו ההונדה אינסייט שהיא די זולה יחסית לשנתון שלה... השאלה מה באמת צריכת הדלק שלה והאם היא תיהיה יעילה לנסיעות שתיארתי למעלה.

אשמח לעצות בנוגע לרכבים אחרים מומלצים, בקרוב עובר דירה :)

אם אתם חושבים שעדיף מימון אשמח לשמוע על רכב מסויים שיתאים ותכנית שווה.

תודה רבה,

גיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ההונדה אינסייט, לא מומלצת בשל בעיות במנוע, התקציב שלך נמוך, לא תוכל למצוא מכוניות שתהיה חסכונית בצורה משמעותית מהגטס, יכול להיות שפיאט פונטו תהיה חסכונית בדלק, אבל תדרוש טיפול יקר יותר במוסך. חפש יונדאי 20ו או מאזדה 2.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובה,

נמוך מדי? אני יודע שהספייס סטאר יכולה להיכנס בתקציב... אולי יש אחרות מתאימות יותר?

אילו בעיות מנוע יש להונדה אינסייט?

מה עם טויוטה אייגו? סקודה סיטיגו וכו'...

עריכה אחרונה על ידי gil levi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייגו וסיטיגו הן בעלות גיר רובוטי חד מצמד ולא נעים בנסיעה בעיר- בבינעירוני אולי הנסיעה בהן טובה יותר- יכול להיות בלאי של החלפת מצמד.

באינסייט היו לא מעט מנועים שהוחלפו בהונדה בגלל תקלה.

בדוק אם תיכנס במסגרת התקציב שלך ספייסטאר- היא תהיה כנראה חסכונית יותר מ I10/פיקנטו ואתה גם יכול לפזול לרכבים טיפה פחות חסכוני ממנה כמו סוזוקי סוויפט/סוזוקי ספלאש

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי ספייס סטאר או טויוטה ספייס וורסו יענו על הדרישה לחיסכון.

האייגו והסיטיגו רובוטיות, החלפת המצמד עלולה לקזז חלק לא קטן מהחיסכון.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייגו וסיטיגו הן בעלות גיר רובוטי חד מצמד ולא נעים בנסיעה בעיר- בבינעירוני אולי הנסיעה בהן טובה יותר- יכול להיות בלאי של החלפת מצמד.

באינסייט היו לא מעט מנועים שהוחלפו בהונדה בגלל תקלה.

בדוק אם תיכנס במסגרת התקציב שלך ספייסטאר- היא תהיה כנראה חסכונית יותר מ I10/פיקנטו ואתה גם יכול לפזול לרכבים טיפה פחות חסכוני ממנה כמו סוזוקי סוויפט/סוזוקי ספלאש

סוזוקי סוויפט תיהיה חסכונית יותר מספייס סטאר?

סוזוקי של איזה שנים ואיזה מנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי סוויפט תיהיה חסכונית יותר מספייס סטאר?

סוזוקי של איזה שנים ואיזה מנוע?

כתבתי שהיא תהיה פחות חסכונית - לגבי שנתון שיכנס צריך לבדוק מחירון- הספלאש אם אני זוכר נכון הגיעה עם מנוע 1242 סמ"ק, בסוויפט היו גרסאות של 1500 בשנתונים היותר ישנים ושל 1242 בדגמים המתקדמים יותר.

ראיתי ששנתון 2010 יכול להיכנס לך אבל אולי זה טיפה ישן ומצד שני צריך לראות איזה שנתון של ספייסטאר ייכנס לך.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סויפט עד 2010 הוא בעל מנוע 1500 סמ"ק, מ-2011 מדובר בדגם חדש (אם כי בעיצוב דומה לדגם הקודם), עם מנוע 1242 סמ"ק.

פות"ש - מה הנסועה שלך? מידע חשוב כיון שאם מדובר בנסועה שאינה גבוהה משמעות החסכון בדלק תתגמד, במיוחד כאשר עליך להביא בחשבון עלויות טיפולים ותיקונים.

לגבי נטילת הלוואה - מדובר בעולם שלם, ועלות הלוואה נגזרת מנתוניך האישיים בבנק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ההונדה ג'אז/סיוויק היבריד גם נכללות בכל התקלות של האינסייט?

מה בנוגע לטויוטה יאריס הייבריד? תקלות או משהו שצריך לדאוג לגביו?

מה לגבי הסוזוקי סלריו?

עריכה אחרונה על ידי gil levi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אומד נכון את מרחקי הנסיעה מדובר ב-25,000 ק"מ בשנה ואולי יותר (70 ק"מ ליום לנתניה וחזרה, נניח 150 ק"מ פעם בשבוע לירושלים וחזרה, ופה ושם נסיעות נוספות).

בנסועה כזו אתה צריך לחשוב על כמה דברים:

1. בטיחות!! הרבה קילומטרים בכבישים בין עירוניים מעלים את הסיכון לתאונה. לכן רצוי רכב עם דירוג בטיחות (NCAP/IIHS) גבוה. זה, למשל פחות או יותר פוסל את הסלריו שממש לא מבריק בציון ה-EuroNCAP. שלושה כוכבים ב-2014 זה כנראה כוכב בודד או כוכב וחצי בסטנדרטים של 2019. חפש רכב עם לפחות 4 כוכבים בדירוג עד 2015 (או לפחות 3 כוכבים מ-2016 ומעלה, אבל כנראה שאלה לא רלוונטיים).

2. נוחות. בכל זאת הגב והישבן שלך יסבלו. עדיף רכב נוח, כך גם הנהיגה תהיה יותר רגועה ובטוחה.

3. צריכת דלק - אתה מגיע לנסועה שבה צריכת הדלק הופכת גורם מרכזי בעלויות. ודרך אגב - גם טיפולים תקופתיים שיהיה עליך לבצע לפחות פעמיים בשנה.

בקיצור - אתה צריך לחזור לתחשיבי הכספים שלך, ולבדוק כמה אתה יכול להוציא על רכישת הרכב וגם כמה אתה יכול להוציא על התחזוקה השוטפת בלי לפגוע אנושות בשאר הרכיבים הכלכליים של חייך. עם המסקנות חזור לשרשור הזה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לחרוג במחיר אבל כרגע אני רק רוצה לדעת איזה רכב יתאים לי בצורה המיטבית.

כן חשובה לי הבטיחות וצריכת הדלק.

כרגע אני עם גטס 2006 בטוח שהיא פחות בטוחה ונוחה וצורכת יותר דלק.

מצד שני אני כן רוצה לחסוך כמה שאפשר בקנייה של הרכב ולכן חושב ש40K זאת המגבלה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים צריך עזרה די דחופה. נכון לעכשיו מצאתי 2 רכבים שנראים לי מתאימים. טויוטה אוריס 2011 היבריד ב35k ש"ח שעשתה 160k ורנו קליאו 2015 1.2 אוטומטית ב43k שעשתה 75k. אילו מהרכבים הנל עדיף מבחינת הדרישות למעלה? שתי המכוניות נראות שמורות. הרנו מגיעה עם שנה אחריות(מימון)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוריס בעייתית בגלל גילה - בכל זאת סוללות בנות 8 עלולות להכזיב. אלא אם הוחלפו.

לגבי הקליו - האם מדובר באטמוספירית או במטורבתת? כי האטמוספרית תתקשה בעליות לירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...