Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 5 וחצי שנים ו 120,000 ק"מ עם סיטרואן C1 מודל 2011

RBRB
שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם מדובר ברכב נפוץ למדי ובסיסי ביותר, אבל החלטתי לסכם בקצרה למי שזה יכול לעניין אותו בעתיד.

מדובר בדגם הידני.

רכשתי את הרכב ביולי 2013 כשעל השעון היו 60,000 ק"מ. נקנה מידיים פרטיות. המחירון היה 44,000 ושילמתי על הרכב 35,000. בעת הקניה היו לרכב עוד 8 חודשי אחריות.

הרכב עבר אצלי 120,000 ק"מ במשך חמש וחצי שנים ונמכר הבוקר עם קצת יותר מ-180,000 ק"מ במחיר של 10,000 שקל. (מחירון 16,300). נמכר תוך שבועיים מרגע הפרסום ביד 2.

רכב פשוט מאוד מכנית.

מבחינת איבזור ומנוע אין יותר מידי מה לספר... מנוע 1.0 ליטר תוצרת טויוטה המפיק 68 כ"ס צנועים.

6 כריות אוויר, מערכת בקרות יציבות כמובן, ABS ו... זהו.

מזגן מעולה! ראיתי תלונות על המזגן בפורום... לדעתי מדובר בבעיה נקודתית. אצלי הוא היה מקפיא.

צריכת דלק מצויינת, לא ירדתי מ16.8 ק"מ לליטר. בדר"כ צריכה של 17.5 ק"מ ליטר.

אמינות כמעט מוחלטת. במשך כל התקופה נכנסתי פעמיים בלבד למוסך שלא לצורך טיפול:

פעם אחת חלון נהג גמגם בסגירה, הוחלף מנגנון במסגרת אחריות ופעם נוספת בגלל בעיית פנס קדמי שהסתדרה בהחלפת פיוז תקול.

בשנים הראשונות הייתי נוהג 35,000 ק"מ בשנה. מאז שעברנו למרכז וקניתי קטנוע ליומיום אני כמעט לא משתמש בו וזו הסיבה היחידה שמכרתי את הרכב. אם לא היינו עוברים למרכז הייתי ממשיך לנהוג עליו עוד שנים ארוכות.

CCC.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פחות ממרשים ביותר....

איך רכב מגיב בתנועה בכביש מהיר? האם ניתן לצאת איתו מחוץ לעיר? כיצד הנוחות שלו ביום יום?

תמיד לטשתי אליו עיניים כרכב שני לבית,אך דבר יחידי שעומד ביני לבינו זה הבטיחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט אמינות טובה.

אני גם חושב שהמזגן עושה עבודה די טובה.

בהחלט שאפשר לצאת עם הרכב מחוץ לעיר וגם לנסוע לכול מקום, הוא רועש וקשיח מחלק מרכבי המיני אך כול עוד אין עליות המצב סביר בהחלט.

האם הייתה חדירה של מי גשם לתא המטען?

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הנסיעות היו בינעירוניות, זה היה עיקר השימוש.

לי הרכב היה נוח מאוד, תמיד העדפתי לנהוג עליו מאשר על הספייסטאר של אשתי ומאשר על C3 פיקאסו שיש במשפחה.

אולי זה פשוט עניין אישי...

לגבי בטיחות, כשהרכב היה בתחילת דרכומהוא קיבל 4 כוכבי בטיחות במבחן ריסוק. קראתי כאן בפורום שבמבחן עדכני יותר הציון ירד ל3 כוכבי בטיחות.

yulianx , לא הייתה חדירת מי גשם. לא מוכרת לי התופעה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...