Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לכמה זמן כדאי לשמור צילומים של מצלמת הרכב?

shakedr
שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהנחה שלא היו בעיות, תאונות וכו,

במצלמה יש כרטיס של 64 גיגה

רשום בהוראות שמומלץ לפרמט כל שבועיים

ובכל זאת לכמה זמן כדאי לשמור את הצילומים?

אציין שאני נהג 20 שנה, ללא דוחות נהיגה (וגם לא מתכנן שיהיו לי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר המלצה כזו.

לי יש A118C עם כרטיס 23GB (נדמה לי סאנדיסק) - מעולם לא פירמטתי אותו. נותן לו לרוץ במעגל ופעם בכמ חודשים מוחק את הקבצים ששמר ה-G sensor.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך כרטיס זכרון 64 ג'יגה, תלוי ברזולוציה ובסוג המצלמה, אבל כנראה שהוא מכיל סביבות ה-8 שעות צילום. ז"א שאחרי 8 שעות נהיגה הסרטון הישן ביותר נמחק גם ככה.

הסיבה לפרמוט הוא "בריאות" הצילומים וכרטיס הזכרון. כל שבועיים נשמע לי קצת מוגזם, אבל אם אתה שם לב שפתאום יש לך הרבה קבצים קטנים מהרגיל או בעיות כלשהם בכרטיס, הדבר הראשון שבד"כ עושים זה פרמוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי השאלה החשובה יותר היא מתי להחליף את כרטיס הזיכרון. אני משתמש בערך 6 שנים במצלמת רכב (אומנם החלפתי 2 כבר) אבל כרטיסי זיכרון נדפקים עם הזמן עקב החום/הגעה למספר מחזורי קריאה/כתיבה מקסימלי. כל עוד אין איזה פגיעת רכוש/מפגש עם שוטר אין סיבה לשמור את הצילומים סתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...