Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות טיפול למאזדה 3 2005 האם מחיר סביר?

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה...אז הנה מקום עם מחירים מדהימים ומקצועי חפי מה שאתה חווית שאפשר להמליץ עליו בראשון לציון. ניכנס לארכיון..מקווה שיהיו עוד כאלה שמפתיעים ברמה שכזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוסך הרוויח מעט על העבודה הזאת. מחיר העבודה בכלל לא הגיוני, אבל יש בנוסף לזה עוד רווח על החלקים.

שואל שוב: האם מדובר במחיר לחברים?

תראה עד כמה הזוי לנו לשמוע על מחירים הגיוניים, אמיתיים ושפויים...לאיזה מצב הגענו. כניראה שמדובר במוסך שסהכ מיתפרנס למחייתו ויש לו לא מעט לקוחות אז קצת+קצת+ קצת = הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שלשמן של קיקס אין תקני ACEA, לא הייתי משתמש בו כי אתה צריך שמן שעומד ב- A3 או A5 והוא לא לדעתי.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה עד כמה הזוי לנו לשמוע על מחירים הגיוניים, אמיתיים ושפויים...לאיזה מצב הגענו. כניראה שמדובר במוסך שסהכ מיתפרנס למחייתו ויש לו לא מעט לקוחות אז קצת+קצת+ קצת = הרבה.

נכון מאד, אבל המחירים האלו לא אומתו ע״י צילום חשבונית לכן אני מתייחס בחשדנות למחיר הטיפול שנמסר.

בנוסף, חיפוש קטן בגוגל על המוסך המדובר מראה כמה לקוחות שלנים על מחירים יקרים/סבירים, ככה שזה לא מסתדר עם הצהרת המחיר של פות״ש.

אם פות״ש היה משתף אותנו בחשבונית הטיפול היינו יכולים להמליץ ולהעריך בלב שלם את עשיית המוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים

למה שאשקר למישהו ממכם עם המחיר ?

כל מה שאמרתי נכון במדויק על עלות הטיפול.

עם הייתי יודע איך מעלים תמונה מהנייד הייתי מצרף לכם את החשבונית,אשמח לעזרה.

סך הכל מוסך מצוין שעובד חזק מאד

כי יש לו המון לקוחות והוא תמיד עמוס.

שוב הרכב היה על הליפט נבדקו המון פרמטרים כולל מערכות היגוי,תאורה,בלמים ועוד.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, אף אחד לא טוען ששיקרת, אבל כמו שמישהו רושם משהו שלילי על בית עסק ונדרש להמציא אסמכתאות שיגבו את תלונתו.

אז גם בדברים טובים לפעמים נדרשת אמסכתא כדי לגבות את המילים ולתת חותמת מאמתת על הטיפול שקיבלת בבית העסק.

היה לפוסט שלך אפקט הרבה יותר חזק אם היית מעלה לכאן את החשבונית.

והביקורת החיובית על בית העסק הייתה כפליים מאשר היא מובאת רק במילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים

למה שאשקר למישהו ממכם עם המחיר ?

כל מה שאמרתי נכון במדויק על עלות הטיפול.

עם הייתי יודע איך מעלים תמונה מהנייד הייתי מצרף לכם את החשבונית,אשמח לעזרה.

סך הכל מוסך מצוין שעובד חזק מאד

כי יש לו המון לקוחות והוא תמיד עמוס.

שוב הרכב היה על הליפט נבדקו המון פרמטרים כולל מערכות היגוי,תאורה,בלמים ועוד.

מה הבעיה...שלח למישהו פה שיעלה לך...רוצה לשלוח אליי אין לי בעיה ואעלה את זה לפה.

בכל מיקרה אין לי ספק שהמחיר הזול הוא בגלל כמות הלקוחות האסטרונומית שיש לאותו מוסך..אחרת לא היה גובה כזה מחיר זול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מצרף לכם את החשבונית שפותח השירשור שלח לי

IMG-20190122-WA0001.jpg

מדהים וכיף לראות שיש עסקים שבאמת ישרים מאוד במחיר וכניראה שזו הוכחה דיי יפה שגם ממחיר הגיוני ואמיתי אפשר להתפרנס בכבוד. יישר כוח למוסך הנל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...