Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 2014

Mistermn
שימו לב! השרשור הזה בן 1900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול אני מחפש רכב קטן,קומפקט,מהנה לנהיגה, לא קריטי לי אם ידני או אוטומטי ושיהיה אמין.

לגבי הרנו קליאו לא מצאתי יד 1 או יד 2 וכן נראה לי תמוהה קילומטר כל כך נמוך פחות מ-100 אך עבר הרבה ידיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לעתים כמות הידיים נובעת מרכב שנרכש לרוב ע"י קהל יעד צעיר שידוע כאמוציונלי יותר. לכן סביר להניח ש"ימאס" לו מהר יותר והוא ינסה למכור יותר וזהו רק הסבר אחד שמצטרף לשלל ההסברים שניתנו בשרשור.

לדעתי, אין מה לחשוש מריבוי ידיים, אני כדוגמה קניתי לא מעט רכבים שהיו יד שניה ושלישית לאחר בדיקה מעמיקה ולא התגלתה שום בעיה בזמן שהיו בבעלותי.

רנו קליאו ידנית מהנה לנהיגה, בעלת עיצוב צעיר ואמינה, בצע עליה נסיעת מבחן ובדוק האם היא מדברת אליך.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעתים כמות הידיים נובעת מרכב שנרכש לרוב ע"י קהל יעד צעיר שידוע כאמוציונלי יותר. לכן סביר להניח ש"ימאס" לו מהר יותר והוא ינסה למכור יותר וזהו רק הסבר אחד שמצטרף לשלל ההסברים שניתנו בשרשור.

לדעתי, אין מה לחשוש מריבוי ידיים, אני כדוגמה קניתי לא מעט רכבים שהיו יד שניה ושלישית לאחר בדיקה מעמיקה ולא התגלתה שום בעיה בזמן שהיו בבעלותי.

רנו קליאו ידנית מהנה לנהיגה, בעלת עיצוב צעיר ואמינה, בצע עליה נסיעת מבחן ובדוק האם היא מדברת אליך.

תודה על העזרה .

שאלה נוספת מצאתי 2 רנו קליאו אותה השנה רק אחת היא בגדם collection והשניה בדגם ה-

Expression Pack , לא מצאתי בשום מקום מה ההבדל בין שני הגרסאות והאם באמת יותר שווה להוסיף את הכמה אלפים לטובת ה-Expression Pack

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקולקשן זאת רמת איבזור הבכירה יותר.

הוא מוסיפה בקרת אקלים, מגנזיום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקולקשן זאת רמת איבזור הבכירה יותר.

הוא מוסיפה בקרת אקלים, מגנזיום.

היי יולי.

אתמול ביצעתי נסיעת מבחן על רנו קליאו 0.9 2015 , מאוד התלהבתי מהרכב, נוח , חזק והמזגן היה בסדר גמור רק בעיה קטנה שכרגע מונעת ממני לרכוש את הרכב.

ישנה נורא אדומה של מפתח שוודי שמופיע בלוח מכוונים, לטענת הבעלים היא מתריעה על טיפול תקופתי שצריך לבצע. לטענתו מטפל ברכב במוסך לא מורשה והם לא יודעים איך לאפס את הנורה ולכן נשארה מהטיפול האחרון. ביקשתי ממנו ספר טיפולים טען שאין אך הסכים ללכת יחד איתי למוסך שבו הוא מטפל כדי לבדוק טיפול אחרון. הלכנו יחד אך היה סגור.

נשמע לי קצת מסוכן לרכוש רכב בלי היסטוריית טיפלוים מסודרת , מה דעתך?

כמו כן, הרכב עלה בנובמבר 15 דגם קולקשיין , מבקש 42 על הרכב, נראה לך מחיר סביר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יד 1? תבקש לראות במוסך את כול היסטורית טיפולים.

מוזר שמוסך לא יודע לאפס נורה כזאת, נורית מנוע לא דולקת?

אם אני זוכר נכון במחשב הדרך אמור להיות רשום שיש צורך בטיפול.

בכול מקרה שיסדר את זה.

לגבי המחיר, תבדוק מחירון לוי יצחק וכמו כן בכמה נמכרים רכבים כאלו ביד 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יד 1? תבקש לראות במוסך את כול היסטורית טיפולים.

מוזר שמוסך לא יודע לאפס נורה כזאת, נורית מנוע לא דולקת?

אם אני זוכר נכון במחשב הדרך אמור להיות רשום שיש צורך בטיפול.

בכול מקרה שיסדר את זה.

לגבי המחיר, תבדוק מחירון לוי יצחק וכמו כן בכמה נמכרים רכבים כאלו ביד 2.

הוא ברישיון יד 02 , ונורית מנוע לא דולקת רק נורית של עיגול עם סימן קריאה בפנים.

לטענתו הוא קנה את הרכב ממגרש אך המגרש לא היה רשום כיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב רשום על שמו הוא כבר יד 3.

גבוה בשביל רכב 2015 ועוד לא ברורה היסטורית טיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היד גבוה מידי, בנוסף לא ברור נושא הטיפולים.

יש ביד 2 ב47 אלף קליאו לבנה יד ראשונה, היסטורית טיפולים מלאה, הייתי בודק את הרכב הזה קודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל בין הקולשקשין לאקספרשיון הוא שולי והוא בעיקר אסתטי, בקולקשן יש ״פסי עיצוב״ כאלו בצדדי הרכב ובחלק האחורי פלוס בקרת אקלים וחישוקים שונים, בגדול ממש ממש לא שווה תוספת של אלפים, גם באקספרשיון הרכב נראה מצויין ואני מכיר חבר פורום שרכש את פסי העיצוב האלה עצמאית באינטרנט והרכיב בעצמו אם זה מהותי עבורך.

מבחינת המחיר, אני מסכים עם יוליאן שאפשר למצוא משהו עדיף מבחינת נתונים כמו יד נמוכה יותר ו/ או היסטוריית טיפולים מלאה ומסודרת במחיר זהה או לא הרבה יותר יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית סלט.

נורית מפתח שוודי כתומה דולקת = זמן לעשות טיפול.

להפתעתי הרבה בעלי מקצוע בתחום לא יודעים לאפס אותה. אני בדר"כ מאפס לבד.

כל הסיפור זה תהליך של כמה שניות שכולל הכנסת כרטיס המפתח לסלוט היעודי ולחיצה ארוכה על כפתור בידית האיתות (

).

נורית אדומה עיגול עם סימן קריאה, שדולקת קבוע מתריעה שבלם היד מורם וצריך להוריד אותו כדי להתחיל לסוע. לא תקלה.

אם יש תקלה משביתה, אתה תראה נורית של התקלה יחד עם נורית STOP דולקת.

כאמור, אני עם רכב 2014, כרגע על 96 בואך 97 אלף קילומטר, ולא נתקלתי באף תקלה למעט סוויטצ' כיוון מראות שפיזית נשבר. במורשה רצו כמעט 700 שקל, הזמנתי בדולרים בודדים מאיביי והחלפתי לבד תוך 20 דקות. המצבר עודו המקורי, הנורות עדיין מקוריות מהיצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

לקחתי את הרכב לבדיקה,התוצאות לא הכי חיוביות נקרא לזה ככה,אשמח לחוות דעת שלכם. ניתן לראות שיש בלאי לקלאץ מה שמוזר כי הרכב לא עבר אפילו 50 אלף קילומטר מה שאומר שכנראה עבדו חזק על הרכב או לחילופין הורידו קילומטרז(ניתן לראות בסוף שהם גם לא מתחייבים על קילומטרז). לגבי השמן אמר שהחליפו שמן במוסך ונראה כי לא עבדו נכון ונשפך. בגדול לא הכי מבסוט מתוצאות הבדיקה.מה דעתכם?

5468228.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלמעט בדיקת נזילת השמן אם באמת קיימת או שיכול להיות שנשפך שמן הבדיקה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1900 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...