Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש ווקס פלסטלינה

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה, אשמח להיעזר באחד מחברי הפורום לבצע אצלי פוליש ווקס פלסטלינה לרכב.

כמובן בתשלום, השתתפות בחומרים ובעשייה.

אני פונה בכוונה לחברי הפורום ולא לבעל מקצוע בגלל שאני בטוח שחבר פורום ישקיע יותר תשומת לב לעבודה.

כמובן שהכל בתשלום, מוכן להגיע לאן שצריך

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי רון

למה אתה חושב ככה?

1. תנאי העבודה חוץ לסדנא אינם אידיאליים למכונות, אם הרכב יצבור אפילו מעט אבק, אם נחשף לשמש בזמן שימוש בפוליש או ללא תאורה מתאימה כל אחד מהם יוביל לתוצאות לא טובות בלשון המעטה לא משנה כמה תעבדו מהלב.

2. בסדנאות דיטיילינג יש מכשור מתקדם מאד היום, החל מהתאורות, מכונות, מגוון משחות פוליש ופדים.

3. סדנא גובה עבור תוצאה, לא עבור מוצר. משמע אתה תקבל את הטוב ביותר עבור הרכב שלך לא משנה מי אתה (בהנחה וזו סדנא מוכרת)

4. לך לבקר בסדנא, אולי תגלה שלא מדובר באנשים רעים, אולי תתלהב מהמכשור ומשיטות העבודה ואולי אפילו תגלה שלא משתלם לרכוש את הכל בנפרד גם אם קיים פער מסוים לטובת עבודה בבית (על הנייר בלבד, מבחינת תוצאה ממליץ מאד שלא).

לפני המון שנים התנסנו בשירות דיטיילינג מחוץ לסדנא וזה פשוט לא עובד.

ליטוש רכבים בתנאים שאינם יעודיים לעבודה, שאינם סטריליים וללא כל המכשור הנחוץ עלול לייצר נזק לרכב או במקרה הטוב לספק חצי עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, קיבלתי והפנמתי.

פה מגיע עניין העלות, אני חס וחלילה לא אומר שיקר או לא מצדיק או משהו אחר.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביצעתי פרוייקט דומה לרכב לא מזמן וקיבלתי תוצאות ממש יפות.

אני אישית לא מעוניין לבצע עבודות בתשלום אבל ממליץ לך לבצע בעצמך את העבודה, מדובר בסביבות 5-6 שעות לפחות, תלוי כמה תשקיע.

יש המון סירטונים שמסבירים בדיוק איך לבצע כל דבר.

במידה ותרצה יש לי מכונת פוליש DA, אתה מוזמן לבוא ולהשאיל אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1896 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...