Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחילת תנועה - מבחן ארוך טווח מיצובישי אקליפס

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום אספנו אחד מיצובישי אקליפס, ברמת גימור עילית (הדגם הבכיר, הנעה כפולה, 180,000 ש"ח), בצבע לבן ועם 300 (ו-13 ליתר דיוק) ק"מ על השעון. הוא ילווה אותנו ואת מובילי הדעה שלנו במהלך החודשיים הבאים כאשר כל שבוע הוא יעביר אצל מוביל דעה אחר שישתמש בו עפ"י פרופיל השימוש היומיומי שלו. את דעת המערכת על האקליפס, אחרי מבחן דרך רגיל, אתם יכולים בינתיים לקרוא כאן.

חלקם גם יקחו את האקליפס לטיול סופ"ש שהם יתכננו באמצעות אפליקציה נחמדה שכלמוביל הטמיעה לאחרונה במערכת הקונקטד שלה ונקראת EZgoing family. ה"שטיק" שלה הוא שהיא מאגדת בתוכה המון מקומות בילוי שמתאימים למשפחה ומחלקת אותם לפי איזורים בארץ, סוגים (חוף/פארקים וכו'), אופי (מים/נוח לעגלות/מנגל) ועונה. טרם השתמשנו בה, אז עדיין אין לנו דעה עליה, אבל ממבט זריז היא עושה רושם טוב, כשנשתמש נדע יותר טוב. זו הנקודה להגיד, לציין, להבהיר ולהדגיש, שלא מדובר בשום צורה של פרסומת (או "תוכן שיווקי/קידומי/פרסומי/כדומה") לאפליקציה, לכלמוביל או לשום דבר אחר. הם העירו את עיניינו לאפליקציה, והיא נראתה לנו מגניבה, אז החלטנו לבדוק גם אותה.

ועכשיו החלק המעניין באמת. אנחנו יודעים כמה אתם אוהבים לקרוא דעות של אנשים שאין להם שום קשר אליכם ולא באמת מעניין אותם מה חשוב לכם, אז הפעם החלטנו להפיל עליכם תיק ולהזמין אתכם ללוות את המבחן. במשך החודשיים הקרובים, אז אתם לא חייבים למהר, אתם מוזמנים לשאול אותו כל שאלה שאתם רוצים, לבקש מאיתנו לבדוק כל דבר שמעניין אתכם (רק עשו טובה, בואו לא נגלוש למחוזות הביזאר, ובלי שום דבר שכולל קצפת או תותים. תודה). אנחנו מבטיחים לנסות להשתדל (:wink: ט.ל.ח לכאורה) לבדוק את כל מה שתזרקו עלינו, לענות על כל מה שתשאלו אותנו ולערב אתכם ככל האפשר במבחן הזה.

השאלות הכי מעניינות ואלה שיקבלו הכי הרבה "תודה", יכנסו לכתבות האמצע והסוף של המבחן שיתפרסמו במגזין, וזו שתקבל את הכי הרבה תודה מכולן, תזכה את השואל שלה באיזשהו פרס מגניב שנחשוב עליו (שלא בהכרח קשור למיצובישי או למכוניות בכלל). ככה שיש לכם סיבה טובה להשתתף.

אז קדימה, למה אנחנו מחכים? בואו נצא לדרך. בינתיים הנה כמה תמונות של קליפסו (יש לכם שם יותר טוב? שתפו אותנו) בבית לפני שהיא נקרעת מהמשפחה שלה ועוברת לידיים שלנו.

IMG_20190117_162239.jpgIMG_20190117_162318.jpgIMG_20190117_162337.jpgIMG_20190117_162345.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף הפעולה עם היבואן הוא תעודת כבוד ליבואן ומעיד על ההעררכה שהוא רוחש לפורום ולחברים.

בהצלחה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם השבוע שלי עם האקליפס עוד רחוק, אך כבר כאן ועכשיו אני אציין שכלמוביל הרוויחו המון נקודות זכות כאשר הביאו לנו את הרכב למבחן ארוך טווח.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התוצאות הם יראו בסוף המבחן

אצלי הרכב לא עבר מסך, מבחינתי רכב ב180K לא יכול להיות בכזה גימור.

איכותי, כנראה עמיד אך נוקשה ולא ברמת מחיר הנדרשת.

עושה רושם שלמיציבושי יש פלטפורמה שעליה 'מולבשים' האבזור בהתאם לצו השעה ולא כחלק אינטגרלי ביצירת הרכב.

לדוגמא: בדגמים החדשים יש מערכת בטיחות מובנות אך למעשה היא מולבשת מאחורי המראה המרכזית ומחוברת למערכות הרכב עם כבל! שרואים פיזית יוצא, בדומה למובילאיי ולא כחלק אינטגרלי כמו שאר היצרנים.

צריך אבזור חימום בכיסאות? אין בעיה נוסיף ונעשה מפסקים כמו בשנות ה80, ממש נראה אפטר-מרקט בדומה לקודן.

ועדיין הרכב מעולה! שלא יהיה ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדגמים החדשים יש מערכת בטיחות מובנות אך למעשה היא מולבשת מאחורי המראה המרכזית ומחוברת למערכות הרכב עם כבל! שרואים פיזית יוצא, בדומה למובילאיי ולא כחלק אינטגרלי כמו שאר היצרנים.
לא הבנתי אותך. איך אתה מצפה שהמערכת תתחבר למחשב הרכב? ברוח הקודש?ואיפה אתה רוצה שימקמו את המצלמות? בתא המטען?הכבל שאתה רואה אגב, קשור למראה הפנימית החשמלית.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקש מאיתנו לבדוק כל דבר שמעניין אתכם (רק עשו טובה, בואו לא נגלוש למחוזות הביזאר, ובלי שום דבר שכולל קצפת או תותים. תודה).

כמה רעיונות, אבל דוקא ביזאר:

• להחיות מסורת פורום וותיקה שנעלמה (ובגדול), ולבדוק כמה אבטיחים נכנסים בתא המטען (כן, אני יודע שזה לא העונה, לא הכל פשוט בחיים)
  • לנסות להשיג אקליפס מקורית למבחן השוואתי
  • והכי ביזאר: לתת את הרכב לדיסקו או איתמר לשבוע, שיבדקו איך הוא... בשטח (לא חייבים את המעלה הכי קשוח בנגב, סתם ככה איזה שביל רנדומלי עם בוץ).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה רעיונות, אבל דוקא ביזאר:

• להחיות מסורת פורום וותיקה שנעלמה (ובגדול), ולבדוק כמה אבטיחים נכנסים בתא המטען (כן, אני יודע שזה לא העונה, לא הכל פשוט בחיים)
  • לנסות להשיג אקליפס מקורית למבחן השוואתי

מעניין...

• והכי ביזאר: לתת את הרכב לדיסקו או איתמר לשבוע, שיבדקו איך הוא... בשטח (לא חייבים את המעלה הכי קשוח בנגב, סתם ככה איזה שביל רנדומלי עם בוץ).

כבר בתוכניות, בערך.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, הרכב אצלי השבוע ואשמח לשאלות, תהיות, בקשות. תרגישו חופשי.

IMG_0452.jpgIMG_0445.jpgIMG_0444.jpgIMG_0433.jpgIMG_0448.jpgIMG_0449.jpgIMG_0439.jpgIMG_0440.jpgIMG_0438.jpgIMG_0441.jpgIMG_0454.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התוצאות הם יראו בסוף המבחן

אצלי הרכב לא עבר מסך

צריך אבזור חימום בכיסאות? אין בעיה נוסיף ונעשה מפסקים כמו בשנות ה80, ממש נראה אפטר-מרקט בדומה לקודן

הרכב עובר מסך, הוא נראה מעולה וגם ייחודי בנוף הכללי.

גם לי יש שני מפסקים לחימום הכסאות (אגב, פשוט פנטסטי בחורף) ולא ממש הבנתי מה הבעיה עם המפסקים האלה. אצלי זה ממוקם בקונוסולה בין המושבים, איך זה נראה ברכבים אחרים?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט, אך הנוחות והנסיעה (התנהלות כללית) בעיר ומחוץ לעיר? תאוצות ורעשי מנוע כשמאיץ? וכמה קמ לליטר בסוף המבחן בבקשה.

כמה קמ הרכב עושה למיכל מלא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עובר מסך, הוא נראה מעולה וגם ייחודי בנוף הכללי.

גם לי יש שני מפסקים לחימום הכסאות (אגב, פשוט פנטסטי בחורף) ולא ממש הבנתי מה הבעיה עם המפסקים האלה. אצלי זה ממוקם בקונוסולה בין המושבים, איך זה נראה ברכבים אחרים?

בכללי הרכב נראה טוב. לא הייתי אומר מעולה אבל טוב, אני מסכים. קצת לקסוסי מזוויות מסויימות אבל במבט מאחור נראה קצת פחות טוב, והעיצוב של הדלת האחורית מרגיזה ברמות, כי למעשה זה מפצל את החלון האחורי וזה מציק בעין כשמסתכלים במראה האחורית.

לגבי המפסקים לחימום המושבים הם נראים קצת זולים אין מה לעשות. זה שונה מרכב לרכב, ואצלי למשל זה חלק אינטגרלי בלוח הכפתורים של הבקרת אקלים.

IMG_0498.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוברט, אך הנוחות והנסיעה (התנהלות כללית) בעיר ומחוץ לעיר? תאוצות ורעשי מנוע כשמאיץ? וכמה קמ לליטר בסוף המבחן בבקשה.

כמה קמ הרכב עושה למיכל מלא?

הנוחות לא רעה בכלל, גם בעיר וגם מחוצה לה, והמושבים נוחים ותומכים. אבל תן לי עוד יום יומיים ואגבש קצת יותר מסקנות מבחינה זו.

הרכב מאיץ טוב, ומנוע הטורבו מגיב יפה ומיידית, אבל אני לא חובב גדול של הגיר הרציף, ולמרות שהוא מרגיש טוב מזה שבאאוטלנדר אני עדיין לא מת על אופי הפעולה של התיבות האלא תחת עומס, והרעש שהם מייצרים.

לגבי צריכה, אוסיף/נוסיף נתונים בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רציף מסורתי או עם יחסי העברה?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...