Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A8 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כתבתי על סמך נסיון והכרות עם המערכת, ולא על סמך צילום.

ממש לא יותר יוקרתי מה-A8.

כל הפעלה של מערכת שמחייבת הסטת מבט מהכביש למרות שהיא יכולה להתבצע באופן בטוח בהרבה וללא הסטת מבט, היא מבחינתי חולשה מובנית במערכת, להבנתי באודי זה כך בדיוק כמו בפז'ו או בוולוו או בטסלה או ברנו, אם להזכיר חלק מטרנד שתופס תאוצה משום מה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני נהגתי בA8 ואני מסכים עם כל מילה של פבל.

הרכב נוח בצורה מדהימה. אני זוכר שנסענו מאחורי I35 ואנחנו רואים איך היא מקפצת ומתנדנדת על המתלים שלה ואנחנו? כלום. ממש כלום. שלא לדבר על זה שאנחנו לא שומעים גם שום רעש מבחוץ. מדהים! אחד הרכבים הכי נוחים שיצא לי לנהוג/לשבת בהם וזה עוד לפני שאני מתחיל עם המסאז'ים המעולים (כן יש כמה אופציות) שיש לרכב הזה להציע.

את הרכב לקחתי גם לכמה מהפיתולים הבודדים שיש בסביבת המרכז ואני חייב להגיד שהופתעתי מעט. אין כאן שום ריגוש או שמחה, אחרי הכל זה ממש לא הייעוד של הרכב הזה, אבל יש כאן שליטה מעולה בכל המשקל והגודל. הרכב לא החליק, לא צייץ והאיץ מתוך הפניות כאילו מדובר בכלום ושום דבר. נכון, זה לא כיף אבל זה מרשים מאוד כי אחרי הכל- הדבר הזה כבד! מאוד! והרכב פשוט עושה מה שתגיד לו. כמו שיואב רשם- הרכב מצליח כאילו להקטין את עצמו ולגרום לך לשכוח שאתה בתוך יאכטה יבשתית.

פיצ'ר מגניב נוסף של הרכב זה שהוא אשכרה יודע מתי יש בנאדם בתוך הרכב וככה מגביה את עצמו בכמה ס"מ כאשר הדלת נפתחת על מנת שיהיה לך יותר קל לצאת מהרכב. זה קורה גם כאשר רוצים להיכנס לרכב אבל אם פותחים וסוגרים כמה פעמים המערכת לא עושה את זה יותר.

לסיכום שלי אני רק אגיד שהרכב הזה מרשים מאוד מאוד כמו שהבנתם כבר. אני באופן אישי לא התחברתי אליו אבל זה בסדר, אני גם לא יכול להרשות לעצמי אחת כזו, ואני בהחלט מבין את מי שכן יבחר בה. יש בה נוחות מדהימה, יש בה טכנולוגיה מתקדמת מאוד וגם המסכים לא כאלה נוראים בכלל לתפעול לדעתי (צריך להתרגל אליהם) והדבר היחיד השלילי שיש לי להגיד עליהם זה שהם באמת מתלמאים בהמון טביעות אצבעות. יותר מכל מסך אחר שנתקלתי בו בשנים האחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקודן בפינה השמאלית תחתונה למי שמחפש. ותכלס היתרון הכי גדול במסכי מגע וגם בכפתורי מגע מניח, זה שאין כפתורים פיזיים ריקים שמזכירים לך את כל האופציות שאין לך באוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב יופי של כתיבה. קצרה ולעיניין!

אני חושב שמגיע לאאודי שאפו גדול אם הם הצליחו לעקוף את ה S קלאס בפן של נוחות. מרצדס תמיד היתה המובילה בתחום.

ידוע לי שיש גם פיצ'ר שבהינתן באמפר, הוא מרים את הרכב כך שתא הנוסעים כמעט ולא ירגיש את הבאמפר. האם קיים ברכב המבחן? האם נוסה?

גולף GTI מאיצה חצי שניה מהר יותר למאה? פיספסתי משהו? התכוונת לגולף R אולי?

תודה רבה.

לא נתקלתי בפיצ'ר של הרמת המרכב.

תודה על ההערה על הגולף, כנראה שזו הייתה איזו פליטה פרוידיאנית שיצאה בדיוק הפוך - הגולף מאיצה למאה בחצי שניה לאט יותר - 5.7 לעומת 6.2 שניות.

ה A8 נראית כמו הA6 ו4A, בדיוק כמו שC, E, S class כולן דומות לאדם הממוצע.

לעומת זאת לQ8 יש המון נוכחות.

אז אין לי מושג על איזה יוקרה מיוחדת שאופפת את הA8 אתם מדברים,...

תשאלו אדם ממוצע ברחוב איזה רכב מהם הוא היה מעדיף... התשובה ברורה.

לא שחלילה זה מוריד מהA8 בצורה כלשהי, פשוט הזמנים השתנו ורוב האנשים היו מעדיפים את הQ8.

רוב האנשים הם לא קהל היעד של ה-A8, והיא לא נועדה להרשים את האדם הממוצע. קהל היעד שלה הוא דווקא להיפך, אנשים שרוצים את היוקרה בפנים מבלי להתבלט יותר מדי לאדם הממוצע. ה-Q8, הפחות יוקרתית (אגב) מה-A8, מכוונת בדיוק לאנשים ההפוכים, אלה שרוצים דווקא את הרושם על הסביבה. ב-A8 ינהג (או יוסע) איש עסקים מבוגר שכבר התבגר מעל תחרויות ההשתנה של החבר'ס הצעירים. להשוות בין ה-A8 ל-Q8 זה כמו להשוות בין שתי חליפות שנתפרו בהתאמה אישית, רק שאחת מהן שחורה עם חולצה לבנה, עניבה שחורה ונעליים שחורות, והשניה נראית ככה:

12x08-Vietnam-03.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
כל הפעלה של מערכת שמחייבת הסטת מבט מהכביש למרות שהיא יכולה להתבצע באופן בטוח בהרבה וללא הסטת מבט, היא מבחינתי חולשה מובנית במערכת, להבנתי באודי זה כך בדיוק כמו בפז'ו או בוולוו או בטסלה או ברנו, אם להזכיר חלק מטרנד שתופס תאוצה משום מה.

בהחלט.

זה כ"כ אבסורד שבזמן שמנסים לעזור לנהג לשפר את הבטיחות שלו בנהיגה,

לוקחים ממנו את כל האביזרים האינטואטיבים לטובת עוד משטח חלק מדי ושטוח מדי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן קצת מבאס העיצוב אבל מצד שני, אאודי כנראה מכירים את הלקוחות שלהם ויודעים למה לעצב ככה ולא לנסות לצאת מהקופסא ומגדרם. יכול רק להגיד שלפחות במציאות- הרכב כן נראה מרשים מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1920 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...