Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A8 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יקר. מעניין גם למה אין גרסת 4 ליטר בארץ.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

לא יודע אם זה יותר מצחיק או עצוב להגיד על רכב שבאנגליה חבר שילם על האחרונה שלו £50k (כ230 אלף ש״ח) ש750 אלף ש״ח זה לא יקר... ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קשה למצוא מה רע באאודי A8. גימור יוקרתי- יש , מיטב האבזור הטכנולוגי העדכני- יש, ביצועים -יש , תא נוסעים מבודד מהעולם החיצוני ושקט - יש, נוחות מירבית* יש. אולי המזגן לא היה המזגן העוצמתי ביותר שיש אבל עדיין לא מדובר בדיל ברייקר.

הנוסעים במושב האחורי מתקבלים בתזוזה קדימה של המושב על מנת להקל על הכניסה ככל הניתן ולאחר סגירת הדלת חוזרים לעמדה המקורית שלהם. מרווח עצום לרגליים ומושבים מפנקים.

אבל מה , בגרסה הזו דווקא הנהג והנוסע שלצידו נהנים יותר , מאוורור ומסאז' עם כמה תוכנות עיסוי שונות לבחירתכם. כמובן שקיימת חבילה שמשדרגת את האחוריים ולדעתי זו השקעה עדיפה על הטאבלטים שלא ממש תורמים לחווית הנסיעה וכמו כל אובייקט עם מסך ברכב, יתיישנו דיי מהר.

למערך מסכי המגע שעומד לרשות הנהג צריך להתרגל, חלק מהאופציות חבויות בתת תפריטים ומאפשרות יותר מצורת קלט אחת (למשל כדי להגיע למסאז' צריך ללחוץ על התמונה של המושב בפנל המיזוג) ומתחלקות בין שני מסכים , לא פשוט להיות נהג בוס.

מבחינת נהיגה, האאודי מצליחה להקטין את המימדים שלה ולהגיב בזריזות להפניית ההגה. רק בפקקים של פתח תקווה ובחניה קיבלתי נזכרתי שזו אונייה ברוחב של 194.5 ס"מ ובאורך של 530 מטר , לא קטנה בכלל.

הS קלאס המקבילה, לפחות סטטית נותנת הרגשה יוקרתית יותר, אם בזכות עיצוב מעט יותר נועז או שימוש בחומרים שונים ועץ אמיתי(למיטב ידיעתי באאודי זה דמוי עץ).

לסגמנט הבועות על גלגלים קל מאוד להתחבר בתור נוסע , והאאודי היא דוגמא מצוינת למה שכל כך טוב בו, וגם לעלות הגבוהה בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצוגת המיזוג, כל ממשק ההפעלה והמולטימדיה ידידותית במיוחד, נוחה להפליא ותתאים לו היטב.

ה-Q8 משדרת משהו אחר, ולא בהכרח תתאים ללקוחות רבים שיעדיפו סדאן מפואר ולא SUV אופנתי.

לא מזהה בצילומים אמצעים מוחשיים להפעלת הפונקציות השונות של המזגן או שינוי הטמפרטורה, כן מזהה מסך נמוך מדי ואם אופן השימוש הוא כמו בפז'ו או בוולוו ( בהן לפחות המסך הוא בגובה העיניים ), אין פה ידידות, יש פה תעוב הדדי בין ממשק לנהג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכתב ברצינות?

המכונית היא כלי תחבורה, אבל גם סמל סטטוס.

יש חשיבות כשאתה מגיע לפגישה עם קרוקס או עם נעלי לואי ויטון, וכן "אכפת לו מה הוא משדר בכלל", במיוחד בגלל המעמד שלו, ובמיוחד בגלל שה-A8 וה-Q8 משדרות תדמית שונה מאוד, למרות המחיר הדומה.

אתה מציג את זה כאילו לQ8 יש יוקרה של פיאט פנדה... הוא סופר יוקרתי בפני עצמו אם לא יותר מה A8.

תמצא מעט מאוד אנשים שמבדילים בין A6 לA8 כמו שמעט יכולים להבדיל ביןE classל S class, כי כולן נראות בערך אותו הדבר לאדם הממוצע, מצד שני מה יותר צועק יוקרה וסטטוס מSUV ענק?

הזמנים השתנו פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הQ8 לא יותר יוקרתי מהA8. ולמרות ההעדפה הגוברת לקרוסאוברים למכוניות האלה יש עדיין סטטוס מהותי. הQ8 נולד כתשובה של אאודי לבמוו X6 וGLE קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלאדם יש סכומים כאלה לא חושב שאכפת לו מה הוא משדר בכלל.

בQ8 אתה יושב הרבה יותר גבוה ובכלל מרגיש שזה הרבה יותר רכב, ורמת הפאר היא די זהה.

אבל מה אני מבין עם המאזדה 3 2006 שלי (;

מי קבע את זה שאוטומטית לשבת גבוה יותר = טוב יותר?

לא מבין למה זה משהו שנמצא בעמודה של היתרונות בהכרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קבע את זה שאוטומטית לשבת גבוה יותר = טוב יותר?

לא מבין למה זה משהו שנמצא בעמודה של היתרונות בהכרח.

אף אחד לא קבע, אבל אם תסתכל על מכירות בכל העולם הסדאן די גוסס כי כולם רוצים ג'יפונים, כולל ברכבי יוקרה.

זה בערך כמו וילה vs דירה במגדל., כרגע מעדיפים וילות,

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הQ8 לא יותר יוקרתי מהA8. ולמרות ההעדפה הגוברת לקרוסאוברים למכוניות האלה יש עדיין סטטוס מהותי. הQ8 נולד כתשובה של אאודי לבמוו X6 וGLE קופה.

זה נכון בעיקרון, אבל ה Q8 נראית מובחנת יותר מחברותיה לאורוות היוקרה, ה A8 דומה מדי ל A6. לא שזה משנה, כל הסיפור הזה על "אפקט ההגעה" קצת מוזר לטעמי. לא באמת זוכר מי שאל אותי בפגישות עיסקיות עם איזה אוטו הגעתי או שסחבתי מישהו בצווארון לחניון בכדי שיראה שאני מייצג הרבה הצלחה או משהו כזה. ובכלל מכוניות כאלו שמחשבות את אובדן הערך שלהן פחות או יותר בקצב של מונה במונית, לא מייצגות חכמה עיסקית יתרה, אלא אם מדובר באוטו צמוד שגם זקיפת שווי השימוש מגולמת עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון בעיקרון, אבל ה Q8 נראית מובחנת יותר מחברותיה לאורוות היוקרה, ה A8 דומה מדי ל A6..

כן, הQ8 לא נראית כאילו יצאה ממכונת הצילום של אאודי, ובניגוד לQ7 הוא יזכה לגרסת RS, אבל כששאר הקרוסאוברים של אאודי יעודכנו אני מניח שהבידול הזה ילך ויתעמעם. מעבר לכך אני לא רואה איזשהוא תעדוף לQ8 בתור ספינת דגל של מותג הקרוסאוברים. על אותו רעיון אפשר לציין את האאודי A7 ,שהעיצוב שלה לא נראה כמו העתק מדויק בגודל שונה של הA8 או של הA6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב יופי של כתיבה. קצרה ולעיניין!

אני חושב שמגיע לאאודי שאפו גדול אם הם הצליחו לעקוף את ה S קלאס בפן של נוחות. מרצדס תמיד היתה המובילה בתחום.

ידוע לי שיש גם פיצ'ר שבהינתן באמפר, הוא מרים את הרכב כך שתא הנוסעים כמעט ולא ירגיש את הבאמפר. האם קיים ברכב המבחן? האם נוסה?

גולף GTI מאיצה חצי שניה מהר יותר למאה? פיספסתי משהו? התכוונת לגולף R אולי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזהה בצילומים אמצעים מוחשיים ... אין פה ידידות, יש פה תעוב הדדי בין ממשק לנהג.

אני כתבתי על סמך נסיון והכרות עם המערכת, ולא על סמך צילום.

אתה מציג את זה כאילו לQ8 יש יוקרה של פיאט פנדה... הוא סופר יוקרתי בפני עצמו אם לא יותר מה A8.

ממש לא יותר יוקרתי מה-A8.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה A8 נראית כמו הA6 ו4A, בדיוק כמו שC, E, S class כולן דומות לאדם הממוצע.

לעומת זאת לQ8 יש המון נוכחות.

אז אין לי מושג על איזה יוקרה מיוחדת שאופפת את הA8 אתם מדברים,...

תשאלו אדם ממוצע ברחוב איזה רכב מהם הוא היה מעדיף... התשובה ברורה.

לא שחלילה זה מוריד מהA8 בצורה כלשהי, פשוט הזמנים השתנו ורוב האנשים היו מעדיפים את הQ8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הA8 (יחד עם סדרה 7 או S קלאס לצורך העניין) משדרת סוג של רשמיות שהQ8 פשוט לא משדרת.

תסתובב קצת בסיטי או בווסט אנד של לונדון ושים לב באיזה רכבים נוהגים ה״נהגי בוס״.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...