Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי A8 - מבחן דרך

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם ה-A8 החדשה, אאודי שמה את כל האסימונים שלה על "קדמה באמצעות טכנולוגיה". היא הימרה על זה כל כך חזק, שהיא הצליחה לעקוף את העולם.

אאודי-A8-2019-02.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הגרסה הקצרה עולה 750,000 ש"ח והארוכה 780. לפני תוספות כמובן.

ביחס ללקסוס הייתי אומר שהיא בעיקר יותר מהוקצעת, כאילו עשו את הפינישים קצת יותר טוב, אבל ההבדלים די קטנים, כמו שהם ביחס לשאר המתחרות. אני רוצהגגם להגיד שהיא יותר נוחה, אבל קשה לי מאוד להיות נחרץ מהבחינה הזו בגלל הזמן שעבר מאז שהלקסוס נבחנה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כמכונית נטו, האודי A8 וגם המתחרות שלו פורצות דרך טכנולוגית, אבל כשמסתכלים על שאר הפרמטרים מסביב הרכבים האלה נועדו לכישלון שיווקי, המספרים לא משקרים וקטגוריית הפאר נמצאת בירידה.

קהל היעד של הרכבים האלה מחזיק לפחות עוד רכב אחד, אם הבעלים כל כך עשירים שהם צריכים נהג, הם כנראה יבחרו ברולס רוייס/ בנטלי/ מרצדס מייבאך.

אם הם לא צריכים את היוקרה מאחורה אלא משהו עם פלפל הם יקחו פורשה פנמרה/ אודי S7, וכמובן איך אפשר בלי ג'יפים, אם מישהו רוצה רכב שימושי, יוקרתי, מהיר ומפנק, ילך כנראה על הריינג' רובר/ פורשה קאיין/ בנטלי בנטיאגה/ למבורגיני אורוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

תתפלא אבל לירידה במכירות הסדאן יקרה אין שום קשר להיכרות שלי עם בעלי הרכבים שציינת.

הנה נתוני מכירות של אודי A8 בארה"ב http://carsalesbase.com/us-car-sales-data/audi/audi-a8/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביבת הנהג נראית כמו קוקפיט של מטוס, רק שאת כל הכפתורים והידיות מחליפים מסכי טאץ' אינסופיים.

אני מבין שכאשר מדובר בפסגת ההיצע של יצרן, ותג מחיר תואם, אז אמורים לקבל הכל מהכל ברכב. אבל מסכים על גבי מסכים זה מוגזם. מכונית מרשימה ואלגנטית מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצוגת מערכת המיזוג במסך המולטימדיה מזכירה יותר מדי את זו שבכל מיני פז'ו/סיטרואן. מקווה עבור הנהג המפונק שהיא קצת יותר ידידותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה עבור הנהג המפונק שהיא קצת יותר ידידותית.

תצוגת המיזוג, כל ממשק ההפעלה והמולטימדיה ידידותית במיוחד, נוחה להפליא ותתאים לו היטב.

הQ8 עולה פחות, אני לא רואה סיבה בעולם לבחור את הA8 על פניה.

ה-Q8 משדרת משהו אחר, ולא בהכרח תתאים ללקוחות רבים שיעדיפו סדאן מפואר ולא SUV אופנתי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצוגת המיזוג, כל ממשק ההפעלה והמולטימדיה ידידותית במיוחד, נוחה להפליא ותתאים לו היטב.

ה-Q8 משדרת משהו אחר, ולא בהכרח תתאים ללקוחות רבים שיעדיפו סדאן מפואר ולא SUV אופנתי.

כשלאדם יש סכומים כאלה לא חושב שאכפת לו מה הוא משדר בכלל.

בQ8 אתה יושב הרבה יותר גבוה ובכלל מרגיש שזה הרבה יותר רכב, ורמת הפאר היא די זהה.

אבל מה אני מבין עם המאזדה 3 2006 שלי (;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשלאדם יש סכומים כאלה לא חושב שאכפת לו מה הוא משדר בכלל.

זה נכתב ברצינות?

המכונית היא כלי תחבורה, אבל גם סמל סטטוס.

יש חשיבות כשאתה מגיע לפגישה עם קרוקס או עם נעלי לואי ויטון, וכן "אכפת לו מה הוא משדר בכלל", במיוחד בגלל המעמד שלו, ובמיוחד בגלל שה-A8 וה-Q8 משדרות תדמית שונה מאוד, למרות המחיר הדומה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1912 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...