Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 2004 הוחלף סט התנעה בעקבות שטיפת מנוע איך מתקדמים מכאן?

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

רכב מאזדה 3 2004 נכנס לטיפול אצל חבר באופן פרטי,לאחר סיום הטיפול נשטף קלות אזור המנוע

בזמן שהרכב מונע,לאחר 2 דקות נכבה ולא הניע יותר.

בעקבות כך כנראה נשרף מחשב רכב שאילץ אותי להחליף סט התנעה מפירוק.

השאלה שלי כזאת:הטסט הולך וקרב הלוח שעונים שלי היה על 210356 קמ.

הלוח שעונים שהובא מפירוק עם 180000 קמ.

מה לעשות עכשיו כדי שהכל יעבור חלק,גם בטסט וגם במכירה עתידית?

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אכפת להם מה היה, הם רושמים מה שיש עכשיו.

וזה רכב ישן, אז זה לא כזה בעייתי מבחינת מכירה, גם לא הפרש רציני.

מה שכן בשנה הקרובה, יהיה רשום לך ברישיון רכב מה שהיה רשום בשנה שעברה. ובשעון החדש יהיה לך פחות ק''מ.

אם אתה מוכר, תגיד הלך הלוח החלפת, תשמור אותו בצד. ותשמור רישיונות רכב לחשדנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטסט לא אוכפים שינוי ק"מ, כמו שנאמר רושמים את מה שמופיע וזהו.

מי שעשה את ההחלפה אמור היה לקחת את הלוח שעונים למכון ספידומטרים לעידכון הק"מ הנכון. אתה יכול לעשות את זה גם, יעלה לדעתי 200-300 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטסט לא אוכפים שינוי ק"מ, כמו שנאמר רושמים את מה שמופיע וזהו.

סליחה,שהדיון סוטה מהנושא אבל,מה שאתה כותב הוא לא פתח לרמאות גדולה ?

נניח עכשיו עשיתי טרייד אין במגרש ומכרתי רכב לפני טסט עם 150,000 ק"מ, הרכב עמד שנה במגרש.

מבצעים טסט לרכב ולפני זה הק"מ מקבל דיאטה "קטנה" ועומד עכשיו על 100,000, זה מה שנרשם וזה גם מה שיראה הבעלים הבא.

כל מטרת הרישום מלכתחילה היתה למנוע את הרמאות הזו אז מה הואילו חכמים בתקנתם ?

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה אם בן אדם מגיע עם רכב או אפנוע שיש לו 5 ספרות במד שכל 100 אלף מתאפס? או במכוניות מסחריות שלא נדיר שעוברות מיליון ק"מ וזה מתאפס. אם שכמו פה בן אדם החליף לוח שעונים למשומש.

איך יעבור טסט? יכשל בטסט ולא יוכל לעבור אותו?

רוצה לראות עקביות ק"מ - תבקש הסטוריית טיפולים. אם אין, בעל הרכב יכול להוציא במשרד הרישוי רישום ק"מ בטסט של כל השנים אחורה.

מכון רישוי זה לא גוף משטרתי ואין בסמכותו לקבוע האם מדובר בזיוף או תקלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי,התייחסתי לא למקרה הנקודתי של פותח הנושא,אלא באופן כללי.

הרי מכון הרישוי יכול לדעת בקלות מה הק"מ הקודם שנרשם בטסט האחרון ובדיוק בגלל זה נכנסה התקנה המחייבת של הרישום.

אבל מה עושים בבדיקה ? רושמים כך.. אין אחריות למד- אוץ ולזיופים וכו'.

בקיצור,רק בשביל לגבות עוד כמה שקלים במבחן הרישוי עצמו (שקפץ ד"א בלי שאנשים שמים לב מאיזור ה 85 לאיזור ה 100 ש"ח ועוד יש מכונים שמבקשים תשלום עבור צילום תעודת ביטוח חובה ור"נ) ללא בושות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שיצא נוהל שאומר למכוני רישוי להכשיל בטסט רכב עם ק"מ נמוך יותר ממה שהיה שנה שעברה.

מה עושה בעל רכב ישן שקנה לוח שעונים משומש עם ק"מ יותר נמוך? איך הוא יעבר טסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעשה כיול כיוון בשביל לעבור טסט, בידיוק כמו שממלאים אוויר אחרי פנצרייה מה הקטע להחליף לחלק ולא לכוון את המד קמ?
זה תהיה אובר רגולציה.

אם יש לי אוטו ישן שנת שנת 1996 שבל מקרה שווה לא יותר מכמה אלפי שקלים, לא מעניין את אף אחד כבר מה מופיע במד הקילומטרים.

התקלקל לוח שעונים, שמים אחד אחד משומש. לחייב בן אדם להתעסק בעידכון ק"מ בשביל לעבור טסט זה לדעתי מיותר. מי שרוצה וזה חשוב לו, שיעדכן. מי שלא איכפת לו, שלא יעדכן.

כנ"ל ברכב מסחרי שעבר מיליון (לא כזה נדיר) והתחיל סיבוב שני.

יצטרך להציג אישור מוסך מורשה שזה סיבוב שני?

אגב מכוני ספידומטרים כשמחליפים לוח שעונים כן עושים עידכון ק"מ לפי מה שהיה קודם ואם לא ניתן לדעת מה היה קודם אז לפי מה שהלקוח אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...