Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדיקה לפני קניה צ'ק פוסט והסביבה

Eddy Sraiber
שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לשמחתי הגענו לרגע המיוחל לעשות את הבדיקה

המליצו לי על מ.מ.מ.

ויש לי איזה קופון מאתר אוטו לקומפיוטסט-אבל יש כאן אינטרס

המלצה לאופציה שלישית או המלצה על אחת מהאופציות למעלה בבקשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי שני רכבים ב-מ.מ.מ.

בודקי הרכב שם מקצועיים ואדיבים, אני ממליץ.

ד"א, לבסוף רכשתי את שני הרכבים שבדקתי שם ושניהם גילו אמינות מופתית לאורך התקופה ברשותי.

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף להמלצה על מכון הבדיקה, אם הרכישה לא מאדם פרטי,מומלץ לא לרכוש רכב מהמגרשים הפרטיים באיזור, אלא רק מחברות ליסינג/ השכרה ידועות או טרייד אין של יבואנים בלבד ולהיזהר מסוחרי מדרכה שהאיזור שורץ בהם-השווה תז של המוכר לבין הרשום ברישיון ושכל אי התאמה תדליק אצלך מנורה אדומה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר במרכז הארץ אבל נסעתי כמה פעמים לאיזור חיפה לבדוק מכוניות. לקחתי 3 מכוניות לבדיקה לקומפיוטסט צ'ק פוסט, מדבר על תקופה של כ 8 שנים בין לבין. אני די בטוח שבכל התקופה הזו עבד שם אותו בוחן, נדמה לי קוראים לו מיכאל.

מתוך ה 3 מכוניות קניתי 2, תוצאות הבדיקה בגדול תואמות את מצב המכוניות וההתרשמות שלי מהם חיובית.

כל המכוניות היו יחסית ישנות 6 - 7 שנים ומעלה, מוכרים פרטיים.

פעם אחרונה שהייתי שם הייתה בשנת 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, הבעיה הגדולה באיזור הזה היא החברות והידידות בין סוחרי האיזור שאינם מל"ו הצדיקים, החסידים והתמימים לבין מכוני הבדיקה, שחלק לא קטן מהם מעגל פינות לטובת הסוחרים ועל אף שדובר כאן על ציוד הבדיקה המיושן שלו יחסית, המכון היחיד שמסתכל לסוחרים האלו בלבן של העיניים ולא נותן להם לתחמן קונים פוטנציאלים זה מ.מ.מ.

אם הקנייה היא מאדם פרטי ולא סוחר,כל מכון בדיקה במשרד הרישוי בחיפה וגם קופיוטסט לב המפרץ/טירת הכרמל או טסט קאר בנשר יהיו בסדר גמור .

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...