Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סופר מיני עד 44 אלף ש״ח.

Eldad Tzabari
שימו לב! השרשור הזה בן 1898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפחות על פי הלוחות אין 208 עם טורבו וגיר פלנטרי טוב ( לא AL4 ) שתהיה במסגרת התקציב שלו. מצד שני ולאור האובססיה של חלק מהחברים כאן להפוך את המותג הזה ליצרן גרוטאות שאף אחד לא רוצה, אולי שווה להתקשר ולברר אם אפשר לקצץ איזה עשרים, עשרים וחמישה אחוז מהמחיר, לך תדע.
לאן להתקשר, לא הבנתי למה אתה מתכוון האם אתה בעד מה שהציעו או לא?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם ואיזה שנה של 208 ואיזה גיר?

מנוע הטורבו בנזין 1.2 ברמת גימור אקטיב. נמכר החל משנת 2015 אאל"ט. גיר אוטומטי פלנטרי 6 הילוכים של אייסין היפנית. רכב שטופל היטב מגלה אמינות טובה יחסית. בעניין המנוע, יש את עניין רצועת התיזמון המתפוררת, לא משהו שצריך להיבהל ממנו, רק לקחת למוסך מומחה להערכת מצב הרצועה. החלפת הרצועה וניקוי נע סביב 2.5K.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מחפש רכב כזה עם הוצאה כזאת גדולה, יש הצעות לרכבים אחרים? אני חושב אחי עוד פעם לחפש מאזדה 2 כמו שהייתה לי מתלבט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

208 לדעתי וזה לא חדש היא מהטובות שבקטגוריה, יש כזו במשפחתי עם מנוע 1.2 אטמוספרי וגיר רובוטי כבר חמש שנים ו 100K ק"מ והאוטו פשוט מצוין, נוח בצורה יוצאת דופן לגודלו, מרווח ומהנה לנהיגה וגם אמין מאוד ( נוקש בעץ ). דגם זהה עם טורבו ותיבה פלנטרית טוב יותר. יש פה מספר חברים שיצאו למלחמת קודש במותג הזה וטוענים שללא קשר ליכולותיו ואיכותו, שגם הם ענין מאוד מפוקפק לטענתם, הוא נשחט במחיר עד דק, אם בכלל מישהו מתענין. בהסתמך על כך ועל סיפורי מחירים של חצי מחירון, כל שאני מייעץ הוא לנסות ולהתקשר למכוניות בלוח עם מנוע 1.2 טורבו ותיבה פלנטרית יפנית ( אמצע 2015 ובמיוחד 2016 ), לך תדע אולי תיפול לך אחת כזו עם הרבה עודף. בכל מקרה ובהנחה שמדובר באקסמפלר מטופל ושמור לא תטעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישות שלך לאמינות מוחלטת ועדיין כח סבבה פלוס חיסכון כנראה לא תמצא משהו שעומד בכל הסעיפים. לדעתי לך שוב על מאזדה 2, תתפשר קצת בחיסכון ותקבל את שאר הסעיפים שעושה רושם שיותר חשובים עבורך, זה דגם שאתה גם אוהב ומכיר אז לא צפויות להיות הפתעות מבחינתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע הוא שהמאזדה שמצאתי היא ממש שמורה עם ק'' מ נמוך קשה לי לחשוב שאמצא משהו כזה ועוד בשנתון 15 הצורה הישנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לחפש, וגם כמו שאמרו פה תנסה גם 208 1.2 עם גיר אוטומטי פלנטרי אולי תמצא משהו, זה כן רכב אמין בסכ״ה, פשוט לא בצורה מוחלטת ללא שום כאב ראש פוטנציאלי כמו שאתה מצפה, לדעתי החבילה הכוללת של הרכב היא אחת הטובות והיא תעמוד ברוב הדרישות שלך.

אם אתה זורם על גיר ידני הייתי ממליץ לך גם על הקליאו 0.9 שתעמוד בכל מה שביקשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הדרישות שלך לאמינות מוחלטת ועדיין כח סבבה פלוס חיסכון כנראה לא תמצא משהו שעומד בכל הסעיפים. לדעתי לך שוב על מאזדה 2, תתפשר קצת בחיסכון ותקבל את שאר הסעיפים שעושה רושם שיותר חשובים עבורך, זה דגם שאתה גם אוהב ומכיר אז לא צפויות להיות הפתעות מבחינתך.
נראה לי אחפש מאזדה 2 שמורה כמו שהייתה לי ממש אהבתי אותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שקשה למצוא משהו טוב ושנתון כמו שלי עם ק''מ בסיבות 53

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שקשה למצוא משהו טוב ושנתון כמו שלי עם ק''מ בסיבות 53

אני רואה שיהיה לי קשה למצוא מאזדה 2 במצב טוב ובאותו שנתון , מה אתם אומרים על פורד פיסאטה איזה שנה ודגם ממליצים ?

האם יש מחלות או שהיא לא אמינה ?

ושמח לדעת איזה עוד רכבים אתם ממליצים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאסטה מומלצת עד 2013, כי אז החליפו את לתיבה רובוטית דו מצמדית בעייתית. ניתן לזהות על ידי מנוע 1.6 לעומת 1.4 שהיה עד ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...