Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערכת שמאות לרכב טוטל לוס שגם עבר תאונה קודמת (הכותרת נערכה כמובן)

שימו לב! השרשור הזה בן 1897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

בחודש ספטמבר איך שרכשתי את האוטו שבוע לפני כן משהי נכנסה בי ועלות התיקון היה כמעט 25 אלף ש''ח וירידת ערך 10 אחוז, אתמול, הייתי בכביש 471 לכיוון אלוף שדה והייתי בנתיב הכי שמאלי והאוטו מלפני היה סיאט ליאון, עכשיו ראיתי שהוא בפער כ12 מטר מהבא לפניו אז צפרתי לו, ראיתי שהוא לא מגיב הסתכלתי במראות בזהירות ועברתי נתיב הכי ימני, תוך כדי נסיעתי בנתיב הימני, רכב הפוגע נסע בנתיב שמאלי במהירות, ופגע בי בעוצמה שניסה להיכנס לנתיב שלי והתהפכתי עם האוטו, וברוך ה'' אלוהים עשה לי נס גדול.

העברתי פרטים לביטוח +יש לי שני עדים אחד עם מצלמת רכב שהיה מאחורי אמר שיבדוק האם הסרטון בכרטיס. אשמח לדעת לקבל טיפים איך להתנהל. יש לי סוכן ביטח פרטי, בנוסף לביטוח שעשיתי לצערי שזה וובי.

הסוכן ביטוח אמר שאם לא יידחה התביעה הוא ייקח לי באיזור עם מע'' מ 2300 בערך. קודם כל בא אלי לבית חולים שוטר אתמול ולקח עדות, מה שקורה כרגע הוא שהאוטו נמצא בחניה של משטרה והם גררו לי את הרכב, צריך ללכת לאגף התנועה ביפו לשלם 400 ש''ח לשחרור, ואז ללכת לאוטו עם השמאי שהציע לי הסוכן ביטוח שלי לראשון ששם הרכב נמצא.

אשמח לקבל טיפים, המלצות, איך להתנהל, למה לשים לב.

בנוסף הרכב שקניתי הוא מאזדה 2 צורה ישנה שנת 2015 עם 53 אלף ק''מ עד אתמול הגעתי ל60 אלף האוטו יד 3 זאת אומרת שהיד הראשונה היא ליסינג 0 ק''מ. התאונה הקודמת שקרתה לי לפני שלושה חודשים קיבלתי ירידת ערך של 10 אחוז, על האוטו הזה שילמתי 43 k.

בנוסף אשמח להערכה שלכם איזה רכב וכמה כסף בערך אקבל על הטוטלוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בתאונה הראשונה תבעת את הביטוח שלך או את זה של הפוגעת?

אם בעקבות הארוע אתמול יקבע אבדן מוחלט (או אבדן להלכה) הרי שתקבל מהביטוח את ערך המכונית המשוקלל לפי מחירון לוי יצחק, מינוס ה-10% שכבר קיבלת בעקבת התאונה הקודמת.

השאלה החשובה באמת היא האם יהיה ניתן לתבוע את הביטוח של הרכב הפוגע על כל הנזק. הכתיבה שלך לא לגמרי ברורה, אבל מה שאני מביםן מהודעתך הוא שאתה היית מיושר בנתיב ומישהו פגע בך משמאל. אם אכן תתבע את הביטוח של הפוגע לא תהיה לך השתתפות עצמית (וכךגם אם תתבע את הביטוח שלך ורכבך "ירד מהכביש"), אבל מצב שבו נרשמו לחובתך שתי תביעות תוך 3 חודשים עלולה להביא למצב בו תהיה מסורב ביטוח בעתיד. לכן עדיף, במידת האפשר, להמנע מתביעת הביטוח שלך, למרות ההליך היותר מורכב וממושך בתביעת צד ג'. אבל בשביל הייעוץ הזה יש סוכן ביטוח ויש שמאי, שוחח עמם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאחרי שאתה תובע פעם שנייה ב3 שנים את הביטוח שלך(אם גם במקרה הראשון התביעה היא על שמך) יהיה לך מאוד קשה/יקר לבטח את רכב על שמך בפעם הבאה.

הרבה חברות ביטוח יסרבו לבטח אותך במקיף או צד ג' ואחרות יציעו לך הצעות ביטוח ממש יקרות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בתאונה הראשונה תבעת את הביטוח שלך או את זה של הפוגעת?

אם בעקבות הארוע אתמול יקבע אבדן מוחלט (או אבדן להלכה) הרי שתקבל מהביטוח את ערך המכונית המשוקלל לפי מחירון לוי יצחק, מינוס ה-10% שכבר קיבלת בעקבת התאונה הקודמת.

השאלה החשובה באמת היא האם יהיה ניתן לתבוע את הביטוח של הרכב הפוגע על כל הנזק. הכתיבה שלך לא לגמרי ברורה, אבל מה שאני מביםן מהודעתך הוא שאתה היית מיושר בנתיב ומישהו פגע בך משמאל. אם אכן תתבע את הביטוח של הפוגע לא תהיה לך השתתפות עצמית (וכךגם אם תתבע את הביטוח שלך ורכבך "ירד מהכביש"), אבל מצב שבו נרשמו לחובתך שתי תביעות תוך 3 חודשים עלולה להביא למצב בו תהיה מסורב ביטוח בעתיד. לכן עדיף, במידת האפשר, להמנע מתביעת הביטוח שלך, למרות ההליך היותר מורכב וממושך בתביעת צד ג'. אבל בשביל הייעוץ הזה יש סוכן ביטוח ויש שמאי, שוחח עמם.

בשני התאונות האלו אני לא האשם בשניהם אני תובע את צד ג

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מצליח בתביעה ולא "מפילים" עליך"אשם תורם" (תרגיל חביב על חברות הביטוח" הרי שתקבל פיצוי כפי שכתבתי קודם, והרקורד הביטוחי שלך לא ייפגע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיגידו לך שגם אתה אשם במשהו

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...