Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביצוע טרייד אין על סובארו אימפרזה RX 2007 - מנוע 1.5(שלי) - תקציב עד 30K

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. מאוד מקווה שלא עובר על חוקי הפורום, קראתי ולא מצאתי משהו אסור במה שאעשה. במידה וכן אשמח אם תעבירו למקום הנכון.

גם חשוב לציין שביצעתי חיפוש, ואמנם יש דיבורים על טרייד אין אבל הייתי מעוניין בעזרה אישית ולכן פותח את הנושא.

אתן תמצית קטנה, יש ברשותי רכב שהועבר על שמי ממש לפני יומיים, רכב שעבר במשפחה מסבא שלי לבן שלו, וממנו אליי. סובארו אימפרזה 2007, מנוע 1.5 - זה בקצרה.

עכשיו, המחירון שלו עוד יחסית סביר, אם אני לא טועה 10 אלף.

האוטו עצמו נראה מאוד רע, לא מטופח (לצערי לא טיפחו) ונראה לי קצת מיותר להשקיע על רכב כזה עשרות אלפי שקלים בשביל לטפח מחדש, בין אם זה צביעה וכיו"ב.

האם טרייד אין יהיה שווה בשבילי? האם יש רכבים שנתון 2010-2015 שלא עוברים את ה30 אלף שאוכל להביא מחברה דוגמת אלבר או AVIS וכו'?

אם כן, אשמח להצעות על רכבים שיוכלו להתאים לי. בעיקרון השימוש יהיה בעיקר לנסיעה ללימודים, ובין היתר גם נסיעה מחוץ לעיר (אני גר בצפון, נניח למרכז) .

אשמח לעזרתכם

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעשות טרייד?

תמכור אותו בחוץ, בוודאות תקבל יותר מאשר בטרייד.

ואחרי זה תקנה מה שבא לך

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תקבל על הסובארו שלך לא יותר מכמה גרושים בטרייד אין. עדיף לנסות למכור בשוק הפרטי. שים לב שבתקציב 30,000 אני בספק שתקבל מציאה גדולה. אם הרכב טוב מכנית הייתי משתמש בו. עדיף משהו שאתה מכיר מאשר חתול בשק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעשות טרייד?

תמכור אותו בחוץ, בוודאות תקבל יותר מאשר בטרייד.

ואחרי זה תקנה מה שבא לך

אם המחירון הוא באיזור ה10, מאמין שיוכלו להוריד לי בין 6 ל8 לא? אני מאמין שגם בחוץ לא ייקנו אותו ממני ביותר מ8, החיצוניות שלו לא מושכת בלשון המעטה.

אתה תקבל על הסובארו שלך לא יותר מכמה גרושים בטרייד אין. עדיף לנסות למכור בשוק הפרטי. שים לב שבתקציב 30,000 אני בספק שתקבל מציאה גדולה. אם הרכב טוב מכנית הייתי משתמש בו. עדיף משהו שאתה מכיר מאשר חתול בשק.

מכנית אפשר להתווכח על זה, מה שכן לפני כשנה הוחלף רדיאטור ואלטרנטור. הקטע כאן זה שהוא מאוד מוזנח כמו שאמרתי, ובשביל להפוך אותו לסביר(בשבילי) צריך לצבוע, וצביעת כל הרכב לפי בדיקה שלי יכולה להגיע אפילו עד 20 אלף שקלים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה ב20,000₪?

צביעה עולה כמה אלפי שקלים, ואצל בני דודינו ראיתי כבר בפחות מ2000 עבודה סבירה

בכל אופן, מיותר לצבוע רכב כזה

עזוב רגע את זה שקיבלת רכב מתנה.

מה הצרכים שלך?

מה הרצונות שלך?

מה התקציב שלך?

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה ב20,000₪?

צביעה עולה כמה אלפי שקלים, ואצל בני דודינו ראיתי כבר בפחות מ2000 עבודה סבירה

בכל אופן, מיותר לצבוע רכב כזה

עזוב רגע את זה שקיבלת רכב מתנה.

מה הצרכים שלך?

מה הרצונות שלך?

מה התקציב שלך?

יודע שמיותר, בגלל זה המחשבה אולי להחליף. אגב, אני גם חבר בהצדעה כחייל משוחרר ואני יודע שיש לא מעט הטבות עם חברות כאלה ואחרות(אלדן, שלמה סיקסט וכו').

צרכים? נסיעות ללימודים בעיקר. פה ושם יש גם נסיעות לנתבג, למרכז וכו' - אני מהצפון.

רצונות? רכב שלא אוכל דלק(רצון ומשאלה של כל אחד כאן לדעתי חחח), ובעיקרון משהו שלא יקח אותי למוסך כל שני וחמישי, מחפש משהו אמין.

מבחינת תקציב, ברור שהעדיפות היא לכמה שיותר נמוך אבל אני חושב שבאיזור ה20-30. נניח 30 בתקווה שהטרייד יוכל להוריד לי את המחיר בין 6 ל10 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול עד כמה הרכב ניראה רע חיצונית?

כי אם מאוד רע, אתה תקבל עליו 3-4 אלף שקל.

ואגב, בסכום הזה שהרכב שלך שווה, לא הייתי מציע ללכת לטרייד, כי אולי זה ישמע לך אבסורדי , אבל יש מצב שיצא בסוף שאתה תשלם​ להם על מנת שיקחו את הרכב שלך(שבמקרה ולא מובן, זה מצב יותר גרוע מאשר להביא להם אותו בחינם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הטרייד הרכב שלך שווה אפס.

והם יתמחרו את ההצעה בהתאם.

תמכור בשוק הפרטי,גם ב4-5 אלף, וגם זה ייקח לך לא מעט זמן.

הבעיה ב30K וחברות ליסינג היא שמלאי הרכבים שהם מחזיקים הוא דיי חדש והמחירון שלהם גבוה-ב30K זה או רכב זול או רכב שעבר חיים לא פשוטים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1924 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...