Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב יד ראשונה/שנייה מליסינג + מימון

tommyahav10
שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

אשמח לקבל דעות ממומחים כאן בפורום בנוגע לרכישה של רכב מליסינג או לקיחת רכב מהעבודה.

יש באפשרותי לקחת רכב מהעבודה ולהתחייב ל-36 חודשים במחירים של 3200-3500 אש''ח לחודש (קיה נירו, קורולה היברידית, איוניק).

לאחר חישוב הפגיעה בנטו תהיה קרוב ל-4100 בכל חודש.

הבוקר חשבתי על אפשרות בנוגע לרכישת רכב מחברות הליסינג של רכבים שהוחזרו טרם 36 החודשים + עזרה במימון. האם דבר כזה הוא אפשרי? האם חברות הליסינג מציעות גם אפשרויות של רכישה של רכבים שהוחזרו טרם הסתיימו ה-36 חודשים?

קצת רקע לגבי הנסיעות שלי, עושה בממוצע 150 ק''מ בכל יום ובחישוב מהיר פלוס חריגות לכאן ולכאן בערך 40 אלף ק''מ בשנה.

האם כדאי לקחת בחשבון גם רכישה של רכב חדש ? או לנסות ולהתמקד ביד ראשונה מליסינג?

מחפש בעיקר רכבים היברידיים אשר יחסכו לי בהוצאות השוטפות.

תודה רבה,

טום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני נוסע כ 100 ק"מ ביום. מצד אחד רכבים היברידיים חסכוניים, מצד שני צריך לקחת בחשבון עלות החלפת סוללות, ירידת ערך עקב ק"מ גבוהה, ועוד.

החלטתי לקנות ג'אז 2015 יד ראשונה פרטית מאוטוסנטר עם ק"מ נמוך שכבר חטפה את הירידת ערך הגדולה.

אני חושב שהאופציה הזו יכולה להיות לך טובה, במידה ותמצא רכב ממש שמור עם ק"מ לא יותר מ 40 אלף, מטופלת ושמורה במוסך מורשה יבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקילומטראז' כזה גבוה, במידה ועלות הרכב מהעבודה בליסינג, כוללת גם דלק, כנראה שזו אפשרות עדיפה.

באופן פרטי להחזיק רכב שנוסע כל כך הרבה, עשויה להיות יקרה הן מבחינת עלויות דלק, טיפולים פעמיים בשנה והקושי למכור את הרכב אחרי כמה שנים כי לשלך יהיה קילומטראז' גבוה מאוד, יחסית לרכבים אחרים.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...