Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב שני למשפחה (מעדיפה קטן אך עם מקום ל3 כסאות מאחור)

Liat Bresler
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני מחפשת רכב לנסיעות קצרות (בעיקר הסעות של הילדים). מעדיפה רכבים קטנים, אך צריך שיהיה מקום ל2 כיסאות בטיחות+בוסטר מאחור.

אשמח להמלצות!

פחות חשוב לי מראה/פינפונים.. הכי חשוב רכב אמין שייכנס כמה שפחות למוסך ושיהיה מרווח מאחור...

עד עכשיו היה לי דייהטסו סיריון והייתי סופר מרוצה (לצערי הלך טוטאל לוס :()

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת תקציב אז לא אתייחס אליו כמגבלה ואציע לך לבדוק על הקיה נירו. מגיע עם כל היתרונות של רכב היברידי ומאוד מרווח מאחורה (שווה לבדוק אם נכנסים 2 כיסאות ובוסטר - אני מאמין שכן אבל לא סגור על זה ב-100%)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מסוכן, אצלי במונדאו לא נכנסים 3 כסאות מאחור ואני יכול להכניס סיריון במושב האחורי

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בדגם הכסאות ובסידור שלהם:

יש לנו ג׳אז מהדור הקודם שמותקנים בה 3 כסאות מאחור:

באמצע גרקו סלימפיט מעוגן בחגורת בטיחות ובצדדים גרקו טרנזישן וגרקו אפיקס מעוגנים

באיזופיקס

כמובן שאפשר להתקין גם טרנזישן בצד השני

אותו סידור נכנס גם לניסאן ג׳וק בזמן שהיה אצלנו כרכב חלופי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה הייתי בודק טויוטה ספייס וורסו.

לא גדול בהרבה מהסיריון שלך אבל מרווח משמעותית, אמין, חסכוני וזול לרכישה מהאריס המקבילה והקטנה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...