Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו 2015 (הכותרת נערכה. ברור שהיעוץ הוא לפני רכישת רכב. עדיף לציין את הרכב)

wicca82
שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי רכב קיה פיקנטו מודל 2015. תכננתי השנה למכור אותו לקראת סוף שנה ולשדרג אותו במודל החדש.

הבעיה היא שקראתי עכשיו כי עקב המיסוי החדש מתכננים לעלות את המחירים של רכבים אלה סביב 10% מה שאומר שהמחיר שלו צפוי לעלות ב 5000 שח בערך.

כמו כן, עכשיו יש ימי מכירות והמחיר של הרכב יורד סביב 4500 שח.

אבל... לא תכננתי להוציא הוצאה גדולה בתחילת השנה וקיוויתי לחכות לזה לסוף השנה :(

שאלתי... האם כדאי לקנות את הרכב עכשיו?

או האם כדאי לקנות אותו מאוחר יותר ולקוות כי יהיו ימי מכירות נוספים עם מחירים דומים למרות ההעליה הצפויה במחירים?

מה אתם הייתם עושים?

( אני מניחה כי גם מחיר הרכב שלי יעלה עקב עלית המחירים אבל סביר להניח שלא סביב 5000 שח :) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיסוי לא מתייחס רק לרכבים היברידים?.

למיטב הבנתי הקיה שלא ידועה כרכב חסכוני לא תתייקר.

אני לא חושב שערך רכב יד 2 יעלה עקב כך.

השוק מספיק מוצף במכוניות.

להלן כתבה בנושא:

https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3752871

עריכה אחרונה על ידי itamarg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום שגם הפיקנטו תעלה בשיעור של כ 10 אחוז כחלק משינוי המיסוי.

אפשר להבין למה את מתכננת להחליף את הרכב בדגם חדש יותר השנה? למה לא להשאר עם הפיקנטו מ 2015?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכתבה כתוב כך:

"גם סיד המשפחתית, שתושק בדגם חדש בחודש הבא, תהיה יקרה מקודמתה. לעומת זאת מחירי הפיקנטו הפופולרית לא ישתנו".

אנשים מיישרים קו אז היבואנים מרשים לעצמם להעלות מחירים בהגזמה.

אם אנשים לא יקנו היבואנים יעשו מבצעים ויורידו מחירים.

אם קיה יעלו מחירים, בעיה של מי שקונה.

היבואנים מרוויחים מספיק כדי לא להעלות מחירים בצו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע לא לרכוש יד שניה בן שנה ?

כך גם אפשר להימנע מירידת ערך גדולה של השנה הראשונה ועדיין תקבלי רכב כמעט חדש שעדיין באחריות (עלות הרכישה גם זולה יותר).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1925 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...