Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסביב לעולם עם הסיטרואן שלי - מה אני צריך מעבר

Itsik1990
שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון רפי לוין, אולי כדאי גם לקחת רצועות, לא תופס הרבה מקום ויכול להתבלות מהר מאוד בתנאי חום/קור קיצוניים.

Baer - אופציה ממש טובה לעשות טיפול בסן פרנסיסקו או לחלופין טיפול גדול ומקיף בונקובר, לפני העליה לצפון קנדה ואלסקה המקפיאה.

במקומות מאוד קרים כגון צפון קנדה ואלסקה מתקינים בבלוק המנוע Block Heater. מין שפורפרת קטנה שמבריגים במקום בורג ניקוז המים בבלוק המנוע. הבלוק היטר מחמם את המים במנוע ואת המנוע עצמו כדי להקל על ההתנעה. עוד דבר שמשתמשים בו הוא Oil Pan Heater(מחמם קרטר או מחמם אגן שמן) שומר על השמן דליל ולא מאוד סמיך כמו שיכול לקרות במינוס 40-50 מעלות. גם מקל על ההתנעה וגם שומר על המנוע. בכל אופן שני המוצרים האלו הכרכיים במקומות קרים ויותר מזה המנוע רק יודה לנו .

מצאתי את חברת DEFA שמייצרת מחמם בלוק לכל סוגי המכוניות ואפילו לקסרה שלי!

וחברת Wolverine שמייצר מחמם לאגן שמן, 125 Watt אמור להספיק לאגן שמן בנפח של 3-6 ליטר שמן.

מישהו מכיר את החברות האלו או שיצא לו להשתמש בדברים דומים בתנאי קור שכאלו ויש לו המלצות?

אני אישית לא מכניס חומרים למיניהם למנוע חוץ משמן איכותי. אהבתי את המוצרים האלו כי הם לא מזיקים למנוע ולא נכנסים לתוכו אלא מחממים אותו בצורה מלאכותית מבחוץ.

צרפתי תמונות של המוצרים אלו למי שמעוניין.

תודה לכל החבר׳ה על התמיכה וההתלהבות! זה רק מדליק אותי :wink::wink: מבטיח להמשיך לעדכן על כל התפתחות !!!

Screen Shot 2019-01-16 at 3.51.05 PM.png

Screen Shot 2019-01-16 at 3.57.15 PM.png

🌍Toyota Rav4 4WD 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אכן נשמע מטורף, אולי מטורף מספיק בשביל לתעד את כל זה בערוץ יו טיוב ואולי להשיג ספונסרים למסע (אולי אפילו מסיטרואן העולמית). יש יוטיובר (Car throttle) בריטי שקנה אוקטביה דיזל עם 400 אלף מייל, סקודה פנו אליו וסיפקו לו סלון פנימי שלם של אוקטביה RS.

כבר ציינו פה את עניין השמנים שהוא מאוד חשוב, אבל יש את עניין הצמיגים, שרשראות יעזרו לך אולי כשיש שכבת קרח/ שלג עבה, אבל לנסוע על צמיגי קיץ בכביש (מהיר/ עירוני) נקי משלג ב 30- לא מומלץ בכלל.

יש בקנדה אתר יד 2 (kijiji) תברר את מרווח הברגים או אפילו איזה רכב משווק בצפון אמריקה עם מידה/ מרווח זהה ותוכל לרכוש כאן יד 2 כולל גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרו פה אתה משוגע במלוא מובן הטוב של המילה, אתה חייב לתעד את זה .ערוץ יוטוב זה רעין נהדר או לפחות עמוד בפייס עם עדכונים שותפים.הזכירו פה שרשראות שלג יש לי שרשראות שלג חדשות שלדעתי יתאימו לגודל גלגל שלך - אני מוכן לתרום לך אותן.

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אוהב את הרכב שלי יותר מדי - כמה פעמים חשבתי על הרכב שלי בזמן שאני נוהג ברכב שכור באירופה או ארה"ב.....

חלום לעשות מסע כזה..

אפשר לשאול: איך קבלת חופשה כל כך ארוכה?

לכמה זמן זה מתוכנן?

יש עוד רכבים או שאתה לבד?

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיהיה לך בהצלחה, חוץ מלקנא במה שעשית ומה אתה הולך לעשות אין לי מילים.

רק דבר אחד בכל זאת, לפי התעוד שלך, כל כמה אלפי קילומטר האוטו זקוק לטיפול, איך אתה מתכנן לעשות ככה שישים אלף, אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמות ותהנה (מקנא)!!

אילו אישורים היו נדרשים להעביר את הרכב לאירופה \ אמריקה?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמות ותהנה (מקנא)!!

אילו אישורים היו נדרשים להעביר את הרכב לאירופה \ אמריקה?

בגדול צריך גרין קארד ורישיון רכב מתורגם לאירופה.

צריך לשים לב שהגרין קארד תקף לכל המדינות שהוא הולך לבקר בהן.

הולך לעקוב

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסקרן, מאחל לך להצליח.

כמה עומד התקציב של המסע הזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף פה לכולם ורק רוצה לאחל לך הצלחה!

תעדכן אותנו כי זה נשמע מסע חלום וכולנו רוצים לדעת עוד.

ברשותך מספר שאלות- איך מתכוננים למסע כזה? מתכוון גם נפשית אבל גם מה עושים תכלס? מה עלות מסע כזה? כמה זמן בכלל אתה מתכוון לטייל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול צריך גרין קארד ורישיון רכב מתורגם לאירופה.

צריך לשים לב שהגרין קארד תקף לכל המדינות שהוא הולך לבקר בהן.

הולך לעקוב

כיצד ניתן לתרגם את רישיון הרכב לאירופה?

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתיקח עוד סט פילטר שמן ושמן. לדעתי יש צורך אולי גם בחיישן גל ארכובה וחיישן קרנאק. וסת לחץ הזרקה של סולר ומשאבת סולר!! מניסיון היא כושלת בפתאומיות.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון רפי לוין, אולי כדאי גם לקחת רצועות, לא תופס הרבה מקום ויכול להתבלות מהר מאוד בתנאי חום/קור קיצוניים.

Baer - אופציה ממש טובה לעשות טיפול בסן פרנסיסקו או לחלופין טיפול גדול ומקיף בונקובר, לפני העליה לצפון קנדה ואלסקה המקפיאה.

במקומות מאוד קרים כגון צפון קנדה ואלסקה מתקינים בבלוק המנוע Block Heater. מין שפורפרת קטנה שמבריגים במקום בורג ניקוז המים בבלוק המנוע. הבלוק היטר מחמם את המים במנוע ואת המנוע עצמו כדי להקל על ההתנעה. עוד דבר שמשתמשים בו הוא Oil Pan Heater(מחמם קרטר או מחמם אגן שמן) שומר על השמן דליל ולא מאוד סמיך כמו שיכול לקרות במינוס 40-50 מעלות. גם מקל על ההתנעה וגם שומר על המנוע. בכל אופן שני המוצרים האלו הכרכיים במקומות קרים ויותר מזה המנוע רק יודה לנו .

מצאתי את חברת DEFA שמייצרת מחמם בלוק לכל סוגי המכוניות ואפילו לקסרה שלי!

וחברת Wolverine שמייצר מחמם לאגן שמן, 125 Watt אמור להספיק לאגן שמן בנפח של 3-6 ליטר שמן.

מישהו מכיר את החברות האלו או שיצא לו להשתמש בדברים דומים בתנאי קור שכאלו ויש לו המלצות?

אני אישית לא מכניס חומרים למיניהם למנוע חוץ משמן איכותי. אהבתי את המוצרים האלו כי הם לא מזיקים למנוע ולא נכנסים לתוכו אלא מחממים אותו בצורה מלאכותית מבחוץ.

צרפתי תמונות של המוצרים אלו למי שמעוניין.

תודה לכל החבר׳ה על התמיכה וההתלהבות! זה רק מדליק אותי :wink::wink: מבטיח להמשיך לעדכן על כל התפתחות !!!

זה מזכיר לי פרק שראיתי על הנדסה של נושאות מטוסים ישנים - בכדי שהמטוסים יוכלו להמריא כמעט מיידית לאחר ההזנקה הם היו מחוברים למכונה שהיתה מזרימה להם שמן מחומם ישר למנוע ואז הם היו מתניעים ברגע וגם המנוע היה מספיק יעיל בכדי שיוכלו להמריא על מסלול קצר.

אבל מה שאתה הראית בלינק של אמאזון למחמם שמן נראה תכלס כמו מזלג חימום לספל - אולי פשוט שנאי DC לAC ומזלג חימום יוכלו לעשות עבודה דומה?

בוסטר התנעה טוב - גם משהו שכדאי לקחת - אולי מצבר בתנאי קור קיצוני יזדקק לקצת עידוד.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1601 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...