Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסביב לעולם עם הסיטרואן שלי - מה אני צריך מעבר

Itsik1990
שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כיצד ניתן לתרגם את רישיון הרכב לאירופה?

מ.מ.ס.י

עלות של 25 ש"ח

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

אירוניה גוגל סטייל, בתחתית השרשור הזה, מודעה עם צילום של דשבורד של קסארה דור ראשון.

המון בהצלחה, נשמעת חוויה מדהימה.

Screenshot_20190121-094535_Chrome.jpg

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מדליק ממש!

הייתי שמח לעשות מסע כזה בעצמי יום אחד, כנראה בדיסקברי 2 המשפחתי (למרות שלא ברור כמה רחוק הייתי מגיע...)

יש עכשיו ביוטיוב בחור בריטי שעושה משהו דומה -

הוא התחיל באוסטרליה ומתכוון לנסוע כ - 100 אלף ק״מ מסביב לעולם.

שיהיה המון בהצלחה!

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן להציץ באתר שפתחנו בזמנו לטיול שעשינו באירופה. אולי תוכל לדלות משם מידע.

http://miataeurotrip.com/page/4/

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה אלופיםם אתם תודה רבה על העידוד והטיפים !!!!!!!

קצת תשובות לשאלות:

ההכנה למסע היא מפרחת, במיוחד למסע כל כך ארוך, אני רוצה לצאת מהארץ כשהרכב מוכן ב 100% למסע כדי לא לבזבז הרבה זמן על מוסכים חוץ מטיפולים תקופתיים שאני עוקב אחריהם בקפידה. את ההכנות למסע עדיין לא סיימתי לכן אין לי סכום מדוייק(כשאצא לדרך אפרט את כל תהליך ההכנה + מחירים). במהלך המסע ההוצאה העיקרית היא דלק, אני מאמין שכל חודש יצא לי בין 3000-5000 ש״ח דלק תלוי במדינה במחירי הדלק. בקשר לאוכל אני אבשל בעצמי באמצע הדרך/מסעדות זולות אם בא לי להשתגע.

את הראש אני אשים על הכרית באוהל שלי, מקסימום הוסטלים או גסטהאוסים שנמצאים באמצע הדרך. אבל שוב אני אומר תלוי איפה אני נמצא, המסע הוא חוצה יבשות ומשלב הכל, גם מקומות שכוחי אל וגם אזורים מודרניים... ברור לכם שאני אגיע לעיר לניו יורק, לא אפתח אוהב באמצע טיים סקוורס ואבשל לי אורז על גזיה. שם אני אטעם מהמסעדות הטובות וגם אתפנק לי באיזה חדר בקומה 37 עם נוף ניו יורקי מטריף :-D:-D

צריך לקחת בחשבון גם את עליות ההשטה של הרכב מאירופה לצפון אמריקה, ומדרום אמריקה לניו זילנד וכן אלאה...

ביטוח צד ג׳ לרכב, יעלה בערך 500 ש״ח כל חודש תלוי באיזור. טיפולים לאוטו וחלקים - בממוצע 600-1500 ש״ח .

בסה״כ אני צופה הוצאה חודשית ממוצעת של בין 6500-9000 אלף כל חודש!!!!

מאיפה הכסף??? אז זהו שיש לי מספיק כסף רק כדי להגיע ליום הראשון של המסע וזה גם כי ויתרתי על כמה דברים. אני עובד ממש קשה בשביל למצוא ספונסרים פוטנציאליים. בנוסף יש לי אתר אינטרנט ששם אני אמכור חולצות ממותגות של המותג שלי שיכנס עוד קצת כסף. יש לי את המצלמה שלי שהולכת לתעד כל דבר במסע הזה ולהפיץ לכל העולם, אני כולי תקווה שגם משם אני אכניס קצת כסף, אני סומך על עצמי ועף על החיים מה שיהיה יהיה!!!!!8):-P

ובתמונה מיום חמישי לפני ההרכבה על האוטו:

סט רפידות קדמי ואחורי, סט צלחות קדמי ואחורי, צינור דלק מקוריייי מגרמניה שמתחבר למסילת דלק וצינור ניקוז, אטם מכסה שסתומים של Viktor Reinz.

פלאגים ואטם של בית מצערת לא החלפתי עדיין.

IMG_5344 3.jpg

🌍Toyota Rav4 4WD 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

שבוע אששש חברים!!!!!!!

צריך את עזרת המבינים והמומחים בבעיה קטנה ברכב שלי.

הרכב לא סוחב טוב וצריכת הדלק גבוהה באופן משמעותי. חיבור האוטו למחשב מראה שהכל עובד כמו שצריך חוץ מערך לא תקין מחיישן ואקום שיושב על הסעפת יניקה. החלפתי לחיישן חדש מקורי של בוש, חיברתי שוב למחשב ועדיין מראה ערך לא תקין.

לפני שאני ממשיך הלאה במציאת הבעיה כמה עובדות:

לחץ דלק תקין באוטו

פלאגים חדשים

קואילים חדשים

אינגקטורים תקינים

ממיר קטליטי חדש

בזמן חיבור מחשב מנוע למחשב דיאגנוסטיקה אין תקשורת וכדי לעלות את מחשב הרכב צריך להכניס את מספר השלדה ורק אז הוא עולה.

מה יכולה להיות הבעיה??

תודה על העזרה חבר'ה !!!

🌍Toyota Rav4 4WD 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת שאין בריחת ואקום מאחד הצינורות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

היי, ראיתי שאמורה להיות פתיחה כלשהי לאתר היום.. מה קורה עם הטיול המתוכנן? איפה זה עומד? האם פותח שרשור עוד מתחבר לפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...