Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש - נתגלתה תקלה - מה לעשות?

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

קניתי רכב חדש מהיבואן (סוף סוף!), קיה ריו שנת 2018 (נקנתה בנובמבר 2018 ועלתה לכביש עם רישיון בינואר 2019), אבל גיליתי תקלה שעדיין לא ברור מדוע היא קורת- מים מצטברים באיזור הגלגל רזרבי (ממש באיזור הבקע) אחרי שיורד גשם (ראו תמונה מצורפת).

חשוב לציין שכשקיבלתי את הרכב ראיתי את המים רק בערב, אחרי שכבר הגעתי הביתה, ו״פשוט״ הוצאתי וספגתי את כל המים שהיו. מהר התייעצתי עם חבר והוא טען שיכול להיות ששטפו את הרכב עם בגאז' פתוח. בכל מקרה, דיווחתי לקיה והם אמרו לי לבדוק שלא מצטברים שמה מים מהגשם. היום, כמה ימים אחרי, אני בוודאות רואה שיש הצטברות חוזרת של מים.

עדיין לא הייתי במוסך, ככה שאני לא יודע מה התקלה (אשמח לשמוע אם מישהו מכם מכיר? שמע על מקרה דומה?).

האם עלי לדרוש החלפת רכב? או יותר נכון מה עלי לעשות/לדרוש? סה״כ רכב חדש שהגיע פגום מהיבואן. אני ממש לא רוצה שיתחילו לעשות עליו ניסויים ותיקונים. זה יוריד משמעותית מערך הרכב.

אשמח לעצתכם בנושא!

בתודה,

אופיר

kia_rio_water_in_spare_wheel_well.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק בשביל הדברים הללו קיימת אחריות- גש לחברה שיטפלו בך וחסוך מעצמך את כאבי הראש.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך 4+3 שנים אחריות, תנצל אותה.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר פשוט לפיתרון.

הרי אין חורים בפח אז מה שנשאר זה הפנסים האחוריים (שפת הפתח מוגבהת ומשם לא יחדרו מים אלא אם מדובר בשטיפה עם צינור או זרם חריג).

בשבול זה ישמאחריו. יסדרו לך את זה לשביעות רצונך המלאה. תתחדש ותהנה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הבעיה-בדיוק תיקנתי בעיה כזאת במוסך רק שאצלי זה היה רכב ישן.

הבעיה נגרמה אחרי שהרכב עבר תאונה מאחורה והוחלפו טמבון ופנס ימין.

כשהרכב נלקח לבדיקה לפני הקניה הבוחן אמר שהפנס לא ממוקם טוב ולכן נכנסים משם מים,יש מצב שזה גם המקרה אצלך למרות שאני לא מבין מה יש להרכיב לא טוב ברכב חדש (אלא אם משהו יצא לא בסדר מהמפעל?)

בכל מקרה-בדיוק בשביל זה יש אחריות, במיוחד במקרה שלך- לך אליהם ויתקנו לך, לעניות דעתי לא מדובר בתיקון שיפגע בערך הרכב ואין סיבה שזה יקרה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על התגובות!

קיוויתי כבר היום להגיב עם הפיתרון לתקלה, אבל לצערי לא הייתי היום במוסך.

אני לוקח איתי את כל הסיבות לתקלה שרשמתם!

בכל מקרה, ברגע שיטופל אעדכן פה.

לגבי התיקון/טיפול, איך אני מוודא שהוא לא נרשם כ״כתם״ בהיסטוריית הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנות מקומיות, לצערי, מבוצעות פעמים רבים ברמה נמוכה. זה כנראה החשוד העיקרי.

למזלך זו בעיה שקל יחסית לשחזר (לוקחים צינור ומשפריצים על הרכב) ולכן גם קל יחסית לתקן.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיה ריו מגיעה עם מצלמה וחיישנים מקוריים כך שקשה לי להאמין שהאשמה היא בהתקנה מקומית במקרה הזה.

כמו שכבר כתבו, בדיוק בשביל דברים כאלה יש אחריות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה רבה על התגובות!

קיוויתי כבר היום להגיב עם הפיתרון לתקלה, אבל לצערי לא הייתי היום במוסך.

אני לוקח איתי את כל הסיבות לתקלה שרשמתם!

בכל מקרה, ברגע שיטופל אעדכן פה.

לגבי התיקון/טיפול, איך אני מוודא שהוא לא נרשם כ״כתם״ בהיסטוריית הרכב?

הוא ירשם כ"כתם" אין מה לעשות,יש תקלות גם בקוריאניות ויפניות.,אפילו חדשות לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...