Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש להשתדרג - תקציב עד 70K

Michael Kott
שימו לב! השרשור הזה בן 1899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

ברשותי ניסאן מיקרה אוט' ואני מחפש רכב שאוכל להנות ממנו בכביש.

אני נוסע 30K בשנה כאשר 70% מהנסיעות הן בינעירוניות .

מה חשוב לי ברכב :

צריכת דלק של לא פחות מ10-1 , ככל הנראה אני מסב אותו לגז.

נוחות נסיעה בדגש על מרחב פנימי

איבזור

תא מטען גדול ככל האפשר

כל רכב בא בחשבון , פרטיות קטנות, מנהלים, ג'יפונים.

בנתיים מתלבט בין מאזדה 3 2.0 שנת 2014 , לבין קורולה 2014 . חשבתי על המונדיאו ופוקוס אבל הבנתי שהגיר שלהן בעייתי.

אשמח להמלצות !

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס מ2016 מגיעה עם גיר פלנטרי רגיל, לא הכי מרווחת מבפנים וצריכת הדלק באזור 1-10,9 בממוצע. כן חזקה ומתנהגת. לא יודע בנוגע להסבה לגז או נוחות נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורולה יותר מרווחת מהמאזדה אבל בכל הקשור להנאה מהנהיגה יש פער משמעותי מהמאזדה שמצטיינת בתחום הזה של הקטגוריה.

הקורולה תיהיה יותר נוחה בעיר, המאזדה פחות, אבל יושבת על הכביש טוב יותר בכל מצב.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי המונדאו- הרכב חזק ומפנק, אבל דורש תחזוקה קפדנית, במידה ויש תקלות בגיר או בטורבו הם יקרות.

תריץ חיפוש על "מונדאו אקובוסט" או "מונדאו טורבו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב שכחתי לציין שאני עושה טרייד אין בחברת ליסינג ,

האם ניתן למצוא מאזדה 3 במצב טוב מליסינג? או שיהיה לי קשה.

קח בחשבון שעל טרייד לרוב מגרזנים, אתה סביר להניח גם תמצא את עצמך משלם על הרכב החדש יותר ממה שהיית משלם בלי טרייד וגם נותן את שלך במחיר נמוך יותר מהשוק החופשי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחפש הנאה מנהיגה,

אני אעשה קצת סדר לאיך שאני רואה את זה.

בנתיים מתלבט בין

מאזדה 3

2.0 שנת 2014 - רכב מהנה לנהיגה, הייתי מחפש כזו, אמינה, קצת צפופה

, לבין קורולה 2014 .קורולה רכב משעמם ולא שייך בכלל להשוואה פה לדעתי. וגם חלש מאוד יחסית לשאר

חשבתי על המונדיאו - רכב חזק מאוד, 2 ליטר סטוק 203\240 כ"ס עם אופציה לשיפור עד 270 ואפילו יותר... יש לשים לב לתחזוקה מונעת, עם הנעליים הנכונות היא מאוד מהנה בסיבובים גם.

ופוקוס אבל הבנתי שהגיר שלהן בעייתי. - פוקוס 2016 ומעלה יש גיר אחר, רכב מהנה ומתנהג כמעט כמו המזדה ויש לו מנוע טורבו גמיש (עם אופציה לשיפור), קצת צפופה, גם מאוד אמינה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...