Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה 2019/2020 החדשה: מה אנחנו יודעים בינתיים...

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סקודה עובדת במרץ על הדור החדש של האוקטביה שהדור הנוכחי שלה נמצא איתנו כבר כחמש שנים (אם נתעלם ממתיחת הפנים בשנה שעברה) וצילומי ריגול כבר נראו פה ושם.

מבחינת המימדים היא לא ממש צפויה לגדול (אם כי שום דבר עדיין לא רשמי) וטוב שכך. הנוכחית לא גדולה מדי ומצליחה בגלל התכנון החכם שלה לספק תא נוסעים מרווח במיוחד ותא מטען שובר שיאים בקבוצה שלה.

העיצוב לעומת זאת צפוי להיות שונה לחלוטין כמובן , ואם זאת עדיין להכיל אלמנטים עיצוביים שלא נוכל לחשוב בטעות שמדובר ברכב אחר ולא בסקודה.

החלק אחורי צפוי להיות עגלגל יותר ויותר ״קופאי״, מה שאצל יצרנים אחרים לעיתים קרובות בא על חשבון מרווח ראש לנוסעים מאחור, אבל אני מניח שאפשר לסמוך על סקודה שאצלם זה לא יקרה.

בגזרת המנועים לא צפויים הפתעות מיוחדות. מי שציפה שהיצרן יזנח את מנוע ה1.0 הקטן בדור החדש יגלה שאין שום כוונה כזו. חבר הדירקטוריון הטכני Christian Strube אמר לאחרונה בהשקת הסקאלה כי אין להם שום כוונה לזנוח את המנועים הקטנים באוקטביה כי סקודה היא לא יצרנית פרימיום אלא יצרנית עממית. “A normal car for normal people...”.

גם בגזרת מנועי הדיזל (ובניגוד ליצרנים אחרים) אין לסקודה כוונה לוותר עליהם כרגע ונהגי המוניות יכולים לנשום לרווחה...

באותה עת האוקטביה החדשה כן תזכה בפעם הראשונה לגרסה ירוקה. האוקטביה פלאג-אין היבריד צפויה להיות דומה בנתוניה לסופרב פלאג-אין שצפויה בקרוב, ותציע כ215 כ״ס משולבים, וטווח נסיעה חשמלית של כ40 ק״מ.

הvRS החדשה צפויה להופיע מספר חודשים לאחר השקת הדור החדש בתערוכת פרנקפורט השנה, וכרגע ההערכות הן שתי גרסאות יופיעו כולל גרסת 260 כ״ס שתהיה החזקה שהם הציעו עד היום.

בפנים אפשר לצפות לחומרים איכותיים עוד יותר, לוח שעונים דיגיטלי בדגמים המאובזרים יותר (כמו בגולף), ושתי גרסאות למסך המולטימדיה.

יש כבר קצת תמונות אילוסטרציה ברשת, ולמרות שהן רחוקות מלהיות רשמיות, אם לשפוט לפי התמונות מבוססות צילומי ריגול שצצות בשנים האחרונות (ראה מקרה סדרה 3 החדשה לדוגמא), לא אתפלא אם התמונות האלא לא רחוקות מהמציאות, אבל נמתין בסבלנות. :)

IMG_0147.jpgIMG_0148.jpgIMG_0149.jpgIMG_0150.jpg

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא פרימיום כפי שנאמר, אך הכי קרובה לזה מבין העממיות. מה שכן, בתמונות הריגול היא לא נראית טוב. מה שכן2- ברגע שקונצרן vag יתגבר על תופעת חוסר האמינות במכלולי הרכב, מאזדה והקוריאניות יהיו בבעיה, או יותר נכון מאזדה, כיוון שהקוריאניות כבר נכנסו לטורבו וגיר רובוטי ולא נופלות באיכות ממאזדה לטעמי, אולי הממשלה מעט. לעומת זאת- איכות החומרים וההרכבה בסקודה עולה בכמה וכמה רמות על מאזדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב וואנאבי זה הגיוני לא :)

לא שונה מסי קלאס שנראית כמו אי קלאס וואנאבי או אי קלאס שנראית כמו אס קלאס וואנאבי לצורך העניין.

בכל אופן חברים, זה לא העיצוב הסופי למרות שהיא נראית סבבה לגמרי בעיני. אף אחד לא באמת מצפה למלכות יופי שתצאנה מבית היוצרים של המותג, אבל אני בטוח שהדור החדש יהווה קפיצה קדימה עיצובית מהדור הנוכחי המזדקן.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו מייצרים גרסאת האצ' 5 דלתות הייתי ממש בעניין בעתיד.. אולי אני עוף מוזר :) אבל התצורה של 4 דלתות תמיד נראתה לי משעממת ולא אפקטיבית, סתם בליטה באחוריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אומנם לא נראה ככה אבל בפועל האוקטביה היא דיי 5 דלתות, תא המטען עולה יחד עם הזכוכית האחורית.

זהו, היה נראה ככה מהתמונה אבל הנחתי שהשמשה האחורית פשוט ממשיכה את הזוית של תא המטען. כנראה מעולם לא ראיתי אוקטביה עם תא מטען פתוח..

אני עדיין לא אוהב את האחוריים.

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקאלה rs בבקשה ואם אפשר לדחוף לה את 4motion וגם dg381.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

האוקטביה החדשה אמורה להיחשף ב 11.11.19. מנסיון קודם, ידוע לכם תוך כמה זמן לוקח עד שהיא תשווק בארץ? האם מדובר על חודשים ספורים או שזה בדרך כלל לוקח באיזור השנה+-?

אני לפני רכישה של אוקטביה חדשה וחשבתי לחכות לינואר כדי שתרשם 2020, אבל אחרי שראיתי את הדגם החדש, אני שוקל להמתין עוד קצת בשביל לא לקנות דגם יוצא.

אני מעוניין בדגם של המנוע 1.5tsi, לא מעניין אותי החשמלית אז אני מניח שהמחיר יהיה אותו דבר (מינוס ההנחות שניתנות עכשיו אולי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...