Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח בדיקה להתייעצות /פג'ו 208.

shac
שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן. לפני קנייה, זה דוח הבדיקה לרכב שאני שוקל לקנות. פרטיו:

פיג'ו 208, 1600 סמק, מודל 2014, אוטומט עם גיר AL4 שזוכה פה לברכות רבות, ק"מ עומד על 62500.

אשמח לדעתכם, בדגש על:

ענייני המנוע, קירור (קורוזיה זה פתח לצרות ופירוקי מנוע יקרים או כסתח קבוע של מכוני בדיקה?), ההערות על הגיר והסרן האחורי.

צמיגים הוחלפו.

מה דחוף יהיה לתקן?

תודה רבה. IMG_20190114_135846.jpegScan_0004.jpegScan_0005.jpegScan_0003.jpegScan_0002.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה נראית תקינה וסבירה.

אפילו נקיה מדי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני הזמנתי את הבדיקה. יודע שהעצה הנפוצה היא לקחת בעצמי, אבל בקנייה ממגרש עם התחייבות כתובה לשלדה נקייה, ואחריות לשנה בתשלום נוסף- למנוע וגיר,

נראה לי יותר כדאי לקחת את הרכב למוסך פג'ו בשביל הסתכלות נוספת והצעת מחיר לישור קו. רוצה שיסתכל על רצועת טיימינג, גיר, גומיות אי שם שהבנתי שיכולות לעלות כ-2500 החלפה שלהם אם יש צריכת שמן מופרזת ושאר מחלות ייחודיות לרכב הזה.

אשמח לשמוע עוד חוות דעת על הבדיקה ממביני עניין שפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחייבות לשילדה נקייה : הנה מוסר השכל https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?604442-למה-quot-כדאי-quot-טרייד-אין-בשלמה-סיסקט-עדכון-הפרקליטות-סגרה-את-התיק

ז

וכן, עדיף מוסך צרפתי שיבדוק את הרכב ויתן חוו"ד + הצעת תיכון ז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הזמנת את הבדיקה - ייתכן מאוד ואינה שווה את הנייר עליו היא כתובה.

התחייבות על השילוש הקדוש ממגרש - לא הייתי בונה על זה יותר מדיי (נתון ליותר מדיי פרשנויות ו"התעקמויות" של המוכר).

בדיקה במוסך מורשה / מומחה צרפתיות - טוב ל"סקירת מערכות" הרכב בסורק ייעודי (זה דבר שמכון בדיקה לא יודע לעשות.).

שלדה (תאונות וכו') - במכון בדיקה / פחח.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון בין 38 (לוי יצחק) ל-40 (יד2, כן, הפעם הם קצת יותר גבוהים. מעניין).

מבקשים אזור ה-35.

אבל,

הייתי שם היום. הרכב נראה אחלה, ואין לי ספק שגם בדיקה הייתה מראה את זה. הייתי ממשיך לבדיקה ואף קבעתי עם מוסך פג'ו קרוב לקבל הצעת מחיר לתיקונים ויישור קו (ולו ברמת הכיוון פרונט, גם בשביל להבין 'מה מצפה לי', גם בשביל לנסות לצפות תקלות צפויות בדגם הזה, עניינים שממש לא בודקים בקומפיוטסטים למיניהם, וגם בשביל יכולת מיקוח מול המגרש), אבל - והנה הקליימקס בסיפורנו,

האישה ממש לא אהבה לנהוג בו. (לא אפרט פה יותר מדי, אבל ענייני תגובת הגז, תחושת יציבות שהייתה חסרה לה, היא הגדירה את זה ממש כבטיחות. ומכיוון שהרכב *עבורה* ולא עבורי, פה בערך נגמר הסיפור, לפחות לשלב זה).

אם שואלים אותי, הוא אכן לא הרגיש כמו מנוע 1600, ודאי לא 120 כ"ס. נסענו כמה סיבובים, עירוני וקצת קצת בין עירוני, לא יודע. אולי צריך עוד נסיעת ניסיון יותר ארוכה (אבל פה כאמור זה היה מיותר), ואולי גם כמו כל רכב שונה צריך זמן להתרגל (כך כמובן אנשי המגרש ניסו להסביר ולשכנע).

אני לא יודע אם רכב מיני או סופר מיני יכול להרגיש יציב על הכביש כמו הסדאן שלי מהעבודה (קיה ריו 1.4, 2016),

אבל... כנראה נמשיך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שווה לך לנסות את אותו דגם רק עם המנוע החדש יותר ה1.2 טורבו,לפחות מנקודת המבט שלי אין שום בעיה של אחיזה הרכב מרגיש לגמרי יציב ומבחינת כוח גם לא חסר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון בין 38 (לוי יצחק) ל-40 (יד2, כן, הפעם הם קצת יותר גבוהים. מעניין).

מבקשים אזור ה-35.

אבל,

הייתי שם היום. הרכב נראה אחלה, ואין לי ספק שגם בדיקה הייתה מראה את זה. הייתי ממשיך לבדיקה ואף קבעתי עם מוסך פג'ו קרוב לקבל הצעת מחיר לתיקונים ויישור קו (ולו ברמת הכיוון פרונט, גם בשביל להבין 'מה מצפה לי', גם בשביל לנסות לצפות תקלות צפויות בדגם הזה, עניינים שממש לא בודקים בקומפיוטסטים למיניהם, וגם בשביל יכולת מיקוח מול המגרש), אבל - והנה הקליימקס בסיפורנו,

האישה ממש לא אהבה לנהוג בו. (לא אפרט פה יותר מדי, אבל ענייני תגובת הגז, תחושת יציבות שהייתה חסרה לה, היא הגדירה את זה ממש כבטיחות. ומכיוון שהרכב *עבורה* ולא עבורי, פה בערך נגמר הסיפור, לפחות לשלב זה).

אם שואלים אותי, הוא אכן לא הרגיש כמו מנוע 1600, ודאי לא 120 כ"ס. נסענו כמה סיבובים, עירוני וקצת קצת בין עירוני, לא יודע. אולי צריך עוד נסיעת ניסיון יותר ארוכה (אבל פה כאמור זה היה מיותר), ואולי גם כמו כל רכב שונה צריך זמן להתרגל (כך כמובן אנשי המגרש ניסו להסביר ולשכנע).

אני לא יודע אם רכב מיני או סופר מיני יכול להרגיש יציב על הכביש כמו הסדאן שלי מהעבודה (קיה ריו 1.4, 2016),

אבל... כנראה נמשיך לחפש.

מבחינת המנוע, הוא באמת מרגיש עייף בזכות הגיר המעצבן, מבחינת באחיזה והרגשה של רכב שאוחז טוב את הכביש, הוא הרבה יותר טוב מריאו, הרבה יותר טוב

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריו שלך היא מכונית סופר מיני, אל תתן לבגאז' להשלות אותך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המנוע, הוא באמת מרגיש עייף בזכות הגיר המעצבן, מבחינת באחיזה והרגשה של רכב שאוחז טוב את הכביש, הוא הרבה יותר טוב מריאו, הרבה יותר טוב

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

בוא נסכם שגם אם אתה צודק, זה לא עוזר לי. גם זה שהריו יכולה להיחשב גם כן סופר מיני (למרות הבגאז'). אז ככה שאני מחפש עכשיו רכב קטן שמרגיש יציב/גדול.

בתקציב שלי, ומכיוון שמשום מה שאני מתעקש על עבר פרטי, קילומטראז' סביר ומספר ידיים שפוי בדרך, אני צריך לבדוק עכשיו את גזרת השברולט: הספארק שנחשבת מוצלחת, והסוניק שפחות תפסה בארץ. יש כמה דברים מעניינים ביד-2. סקרן לנסוע בסוניק הצ'בק ולראות איך היא מרגישה.

התקציב לא 'ברזל' ואנחנו מבינים שנצטרך להתגמש אם נמצא משהו שמרגיש נכון.

הלקח הכי חשוב שלי מהשבועיים האחרונים (בהם אני מתחפר פה חופשי), זה נסיעת מבחן - חובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...