Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריח + אדים בתוך הרכב וחוסר בנוזל רדיאטור - יונדאי I30 2009

lizer2121
שימו לב! השרשור הזה בן 922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדרך הנכונה לחלוץ את המגבים היא עם חולץ אפציר.. ממליץ לרכוש חולץ כזה, בל.כ. הוא עולה סכום די מצחיק, 20-30 שקל אם אני זוכר נכון

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נסה לנער קלות את זרוע המגב ואפילו תרים אותו ותוריד אותו כמה פעמים אני מאמין שהוא יישתחרר שם מההדבקה. חולץ אפציר זה רעיון מצוין אני גם מישתמש בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

המשיך לנזול, אז היום פירקתי שוב, ואני לא מצליח להוציא את הרדיאטור עם כל היחידה של המיזוג.

הכול משוחררר וזז אבל עדיין תפוס חזק נראה כאילו צריך לפרק גם את הצינורות של הגז מזגן.

האם נכון? האם יש דרך לעשות את זה ללא דליפה של כל הגז?

תודה רבה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין דרך תצטרך לרוקן לפני שתשחרר את הצנרת כי הלחץ שם יכול להעיף לך את הבלורית בשיחרור. בכל מיקרה תבדוק אפילו אם מראה איך שהוא איך זה מתחבר אל תמשוך סתם שלא ייגרם נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעוניין לרוקן את הגז כרגע וגם אם אצטרך אלך למישהו מוסמך כמובן.

העניין שהרדיאטור הפנימי ממש זז בתוך התושבת של המזגן ונראה כאילו הוא יכול להישלף החוצה, אבל שתי הצינורות שיוצאות מחוץ לרכב מפריעות לשליפה וחסר ממש שתי סנטימטרים כדי שזה יישלף בקלות, ונראה שמה שמפריע להכניס את העסק קצת יותר פנימה מגיע מכיוון הצינורות של המיזוג שגם נכנס לרכב.

השאלה אם מישהו מכיר את הדגם הזה ויודע לומר איך זה מורכב ואיך ניתן לשחרר את זה מעט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי לשחרר לאויר החופשי אלא לרוקן אותו כמו שצריך...זה ברור חד משמעית!

ברור, מזגניסט עם ציוד שאיבה יגיע אל בעל הרכב. או שהתכוונת שהבחור יסע עם דשבורד מפורק אל המזגניסט ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מעוניין לרוקן את הגז כרגע וגם אם אצטרך אלך למישהו מוסמך כמובן.

העניין שהרדיאטור הפנימי ממש זז בתוך התושבת של המזגן ונראה כאילו הוא יכול להישלף החוצה, אבל שתי הצינורות שיוצאות מחוץ לרכב מפריעות לשליפה וחסר ממש שתי סנטימטרים כדי שזה יישלף בקלות, ונראה שמה שמפריע להכניס את העסק קצת יותר פנימה מגיע מכיוון הצינורות של המיזוג שגם נכנס לרכב.

השאלה אם מישהו מכיר את הדגם הזה ויודע לומר איך זה מורכב ואיך ניתן לשחרר את זה מעט?

אני מנסה להבין רגע...את צינורות המיים המתחברים מבחוץ לתוך הרדיאטור הפנימי לא ניתקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי להוציא את הרדיאטור החוצה.

וניסיתי לבדוק נזילות ממנו ונראה שאין נזילות בכלל.

מילאתי מים רותחים ולא יצא כלום משום מקום, ניסיתי לנשוף תוך כדי שאני סותם צד שני וכלום לא יצא יבש לגמרי.

שטפתי אותו ויצא הרבה חלודה וחלקיקים שחורים.

מתלבט האם לקנות חדש או להרכיב אותו שוב ואולי אפילו לעשות שטיפה יסודית למערכת הקירור אולי יעזור.

מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אותו למכון רדיאטורים שיבדקו אותו בלחץ.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי להוציא את הרדיאטור החוצה.

וניסיתי לבדוק נזילות ממנו ונראה שאין נזילות בכלל.

מילאתי מים רותחים ולא יצא כלום משום מקום, ניסיתי לנשוף תוך כדי שאני סותם צד שני וכלום לא יצא יבש לגמרי.

שטפתי אותו ויצא הרבה חלודה וחלקיקים שחורים.

מתלבט האם לקנות חדש או להרכיב אותו שוב ואולי אפילו לעשות שטיפה יסודית למערכת הקירור אולי יעזור.

מה דעתכם?

בכול מקרה תחליף את מחליף החום ותבצע שטיפה למערכת הקירור בעזרת צינור מים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן, שהעבודה בוצעה בהצלחה, הרדיאטור הוחלף ובוצעה שטיפה למערכת קירור.

כעת הכול תקין ועובד טוב ללא נזילות

מודה לכולם על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...