Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם Partner fiber משתלם

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 1910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ביצעו אצלי את ההתקנה של הסיב האופטי טכנאים של פרטנר, אחרי שנציג שלהם יצר איתי קשר לבשר לי שהבניין חובר לתשתית סיבים.

סגרתי איתו על מהירות של 500/50 מ"ב כולל ראוטר וחודש ראשון חינם במחיר של 100 שקל לחודש (הייתי לקוח קיים שלהם בשוק הסיטונאי).

בינתיים עובד מצויין, מקבל את כל המהירות שהובטחה ולפעמים אפילו יותר.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש מישהו שמחובר אליהם כבר מעל שנה ויכול לספר מה קרה למחיר לאחר תום השנה הראשונה?

האם היתה העלאה או ניסיון לכזו? של כמה?

האם היתם צריכים להתווכח ולאיים בעזיבה כדי לקבל שוב מחיר נורמלי?

בבניין שלי פרסו סיבים לפני כמה חודשים והמחירים ההתחלתיים היו אכן אטרקטיביים, אבל כל כך לא בא לי לריב איתם לאחר שנה (אם זה המצב) שבנתיים נשארתי בבאנדל של אקספון שלא דורש ממני אנרגיות כל שנה כדי לשמור על מחיר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בכל חברת תקשורת ישראלית. הם מעלים את המחיר אחרי שנה בתקווה שלא תשים לב ותשלם עוד איזה חודש חודשיים את המחיר הגבוה.

עדיין לדעתי זה משתלם, גם אם תשכח לאיים לעבור לחברה המתחרה, המחיר עולה אחרי שנה ב 30 ש"ח כמו שכתוב באתר שלהם.

לדעתי בכל מקרה זה שווה. יותר מהיר משמעותית ולא יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adi89

סבלת בגלל בזק..

לא נכנס לזה, אבל זה לא בזק גם אני חשבתי כך וגם פרטנר, עד שאחרי הרבה פעמים שהיו אצלי (שתי החברות), פרטנר הודיעה שזה לא עניין של בזק.

130 ש"ח אחרי שנה לחבילה כזאת זה מחיר מציאה.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי את אלה שמתלבטים אם לעבור לסיבים כשהאפשרות קיימת אצלם.

זה בערך כמו לשאול אם להחליף את הלאדה שלכם להורקאן באותם דמי אחזקה.

לא מכיר אדם שפוי שלא ילך על זה.

לגבי העלאת מחיר אחרי שנה וכו', אני לא בטוח אם זה יחודי לשוק הישראלי או לא, אבל לדעתי זה עדיף משווקים אחרים (דוגמה ארה"ב בחלק מהמקומות), שיש התחייבות לכמה שנים מצד הלקוח (היה נפוץ גם פה פעם) ו/או מונופולים מקומיים (נניח חברה מסויימת שמגיעה למקום מסוים, והמתחרים לא מצאו כדאיות כלכלית לפרוס שם גם).

כל פעם שנגמר לי מבצע, אני מרים טלפון חודש לפני, ומבקש לשמור על תנאי המבצע שהיו לפני.

כמעט תמיד, אני פשוט מקבל את זה בלי יותר מדי מלחמות. (פעם אחת רק ביקשתי "אישור מנהל"), אבל תמיד קיבלתי את אותו המצבע שהיה מלכתחילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adi89

לא נכנס לזה, אבל זה לא בזק גם אני חשבתי כך וגם פרטנר, עד שאחרי הרבה פעמים שהיו אצלי (שתי החברות), פרטנר הודיעה שזה לא עניין של בזק.

130 ש"ח אחרי שנה לחבילה כזאת זה מחיר מציאה.

עדיין, היית מחובר לפרטנר דרך תשתית בזק, זה לא רלוונטי בכלל לסיבים האופטיים של פרטנר, זה עולם אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - איך הגלישה באלחוטי? הנתב של פרטנר שווה משהו? אני כרגע עם נתב הוט בוקס של הוט ואין לי קליטה בחדר.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לתת כיסוי לדירה של 100 מטר לדעתי.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה - איך הגלישה באלחוטי? הנתב של פרטנר שווה משהו? אני כרגע עם נתב הוט בוקס של הוט ואין לי קליטה בחדר.

מהניסיון שלי - מצויין.

5 חד' כ-123 מ"ר, הנתב נמצא בפינה של הבית בתוך ארון תקשורת - יש קליטה בכל הבית של 2.4GHZ וב-90-95% מהבית קליטה של 5GHZ (בקצה המרוחק ביותר מהראוטר, ממש "אלכסונית" לקצה השני של הבית - הקליטה ב 5GHZ הולכת לאיבוד).

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...