Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ללכת עם הלב או עם הראש? ניסן מקסימה או מיצובישי אוטלנדר

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול אתה צודק אבל במקרה של ניסאן עם המנוע הגדול, תתפלא לדעת מתי יגיע סף העצבים שלך... (רמז - סביר להניח שלא יגיע).

דרך אגב, הייתי בסוכנות ניסאן ארה"ב באוקטובר האחרון, לא היה שום דגם עם גיר רובוטי (אולי ברכבים הקטנים שלא טרחתי להסתכל עליהם?)

הניסאן קשקאי המחודש עבר מגיר רציף לרובוטי, בשוק האמריקאי, לא נראה לי, להבדיל הgtr עם גיר רובוטי מההתחלה

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה לא לשלב את שתי הקטגוריות ולחפש רכב כמו אינפיניטי FX למשל? מנוע 3.6 כמו שיש במקסימה אבל מרכב SUV סטייל.

ואפשר כבר למצוא אותן באזור ה100K שקלים.

וההמלצה על הלבורג - רכב נדיר, אם תמצא - שווה מאוד בדיקה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינפיניטי במחירים האלו זה 2011. ישן מידי.

מחפש משהו 2016 ומעלה.

חייב לציין שהלבורג זה אופציה מעניינת, למרות לשדעתי הוא מכוער מהצד ומאחורה, בנוסף אני צריך לראות איך הוא במושב האחורי מבחינת מרווח.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המרווח בלבורג' כמעט זהה לאימפרזה החדשה, תוכל לבדוק אותו גם שם.

האימפרזה החדשה די מרווחת, לא נופלת מהקורולה בקטגוריה (רכב נפוץ ואחד המרווחים שתוכל להשוות אליו בקלות).

ציינת הרכב משפחה של 2+2, לא אמורה להיות בעיה בנושא.

בהצלחה למצוא אחת כזאת, תצטרך את זה :)

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתמצא מקסימה 2015 ומעלה, צורה חדשה במאה אלף. ככל הנראה תצטרך לטפס לכיוון ה 130.

הלבורג בהחלט רעיון טוב, אבל לא באזור המקסימה.

במחשבה שנייה לא לשכוח את ה B4 שנותן אחלה דיל, ניתן לחפש גם סופרב-כוללת בטיחות אקטיבית.

הכל, הכל, רק לא פחלאנדר. מניסיון.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לפגוש בעל לבורג בתחנת רכבת, אבדוק אצלו בהזדמנות.

כתבתי שאנחנו 2+2 והצטרף תינוק למשפחה...

באימפרזה החדשה תכנסו, קצת בצפיפות, כמו בכל משפחתית מרווחת.

זה מסוג המקרים הגבוליים שחייבים לבדוק ממש - מספיקה איזו בליטה בדלת כדי לצמצם את הרוחב האפקטיבי שאתה כל כך צריך במקרה כזה ואני באמת שלא זוכר אם בלבורג' יש משהו כזה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מה קניתי? אני בבלבלות.

מצד אחד בא לי שטח רך, וכמעט סגרתי xv חדשה היום, אבל בשנייה האחרונה קיבלתי רגיליים קרות, יקר לי מידי.

מצד שני ביד 2 מצאתי ספורטאז טופ אורבן 2 ליטר 2018 עם 6000 ק"מ וחצי שנה על הכביש, ב 123.

ודיברתי עם מישהו עם מקסימה 2016 ב 118.

אני מתפזר ולא מצליח להתפקס .

סעמק, בא לי את כולם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם אצטרף לדיון על מנת להבין יותר על הגיר הרציף .

מאז תחילת 2017 אני בעלים של קורולה .

לפני כחצי שנה הרכב החל"לגמגם" כאשר נוסעים לאט ,לדוגמא,בפקק.

לעיתים רחוקות לאחר עמידה ברמזור, הרכב "קופץ" קדימה מסיבה לא ברורה-אני משתדל ללחוץ בעדינות גם בהאצה וגם בהאטה.

תופעה נוספת שלא מוסיפה לנהיגה -לפעמים אני מאיץ והרכב פשוט לא זז, לוקח לו זמן "להתעורר".

הרכב נבדק בטיפול האחרון (לפני כחודש) ולטענתם-הכל תקין.

דברתי עם חבר שבבעלותו קורולה 2015 גם היא עם גיר רציף , הוא חווה תגובות דומות מן הרכב שלו.

כאשר צויין כאן בדיון שהגיר הרציף לא מומלץ, האם התופעות שהזכרתי גורמות לתחושה הרעה ?

תודה

תתייחס לאחר כפי שהיית רוצה שהאחר יתייחס אליך :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעניינתי בקרסו טרייד היום. יש להם אחת שעלתה לכביש ב 12.2016, עדיין באחריות עם 35000.

אבל היא מחברת פרי ירוחם למי שמכיר - אני לא ממש, מחיפוש באינטרנט הבנתי שזו חברת השכרה?

האם הרכב נחשב לרכב מהשכרה? או שהם רכשו את הרכב ונתנו אותו לאיזה מנכל? (בכל זאת, זה לו מאזדה 3, וגם לא 6)

גם הקילומטרים נמוך יחסית להשכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לאחר בירור, הרכב תכלס מחברת השכרה.

אבל רק 35000, ובן שנתיים. וזה לא קורולה שכל ארחי פרחי משכיר...

ברביעי כנראה אלך לראות את הרכב.

מה אתם חושבים?

.

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני היתי במצב כמו שלך עם בדיוק אותם התלבטויות. בסוף רכשתי רנו קדגאר דיזל

אבל מאמין מאוד שיבוא היום ואקנה לי ניסן מקסימה

דרך אגב מכיר משהו שממיץ מאוד על ניסן מקסימה ולטענתו רכב שלא רואה מוסך .טיפולים בזמן וחלפים איכותיים שומרים על הרכב לתווך הרחוק

קח בחשבון שאתה רוכב דרך קרסו נותנים לך אחריות שנתיים .אז יש לך שקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...