Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ללכת עם הלב או עם הראש? ניסן מקסימה או מיצובישי אוטלנדר

bjlb
שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן, אני יודע, זה בכלל לא בר השוואה.

קצת רקע - אנחנו משפחה של 2+2 שהילדים כבר בלי כיסאות. מדי פעם צריכים בגאז ליציאות לקמפינג. תקציב עד 100 אלף.

עד לפני שנה, אמרתי לעצמי שהרכב הבא הוא הניסן. רציתי פעם אחת לקנות משהו שונה. לא כמו כולם.

ואני זוכר את המבחן באוטו, רשום שעל הניסן אפשר להגיד הרבה דברים, אבל הכל נשכח עד שמגיעים למנוע. 3.5 ליטר, 304 כ"ס, 0-100 בשש שניות. הם אפילו אומרים שזה לא פעם ראשונה שלהם ברכב שעושה 6 שניות למאה, אבל בניסן הרגישו ממש פרפרים בבטן. בקיצור, בא לי ביג טיים.

ואז הצטרף עוד תינוק למשפחה. וזה כבר טורף את כל הקלפים. השכל אומר מיניוואן, והמיצובישי לטעמי הכי מתאים. אמין, נראה טוב, מרווח, בגאז גדול, בקיצור, רכב משפחתי תפור עלי מבחינת הצרכים. לא נכנס כרגע לאטרנטיבות אחרות (3008, וכו), שבטוח יש.

אז עכשיו אני מבועס. כי מצד אחד בא לי ללכת עם הלב, ולנסות למצוא ניסן (מה שבלי שום קשר נראה לי משימה קשה, אין כאלה הרבה בשוק) או ללכת עם השכל הישר, מה שנכון ומתאים יותר למשפחה, וללכת על אוטלנדר.

מה אתם הייתם עושים?

ליאור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני הייתי מחפש רכב יותר פרקטי למשפחה עם 3 ילדים מניסאן, אבל יותר מהנה לנהיגה מאשר אאוטלנדר.

אבל זה רק אני (פרקטי בלבד).

בגדול, ניתן להסתדר במקסימה (אין צורך ב 3 מושבי בטיחות, רק אחד).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתחיל מלעשות נסיעת מבחן על המקסימה. איך להגיד את זה בעדינות, אתה עשוי לגלות שהרשמים שלך שונים מאלו שהתייחסת אליהם.

בהרכב המשפחתי שלך, הייתי הולך על רכב יותר גדול (או לפחות יותר יעיל) מהמקסימה, לפחות מבחינת רוחב ובגאז'. אלא אם כן אתם מטיילים קל בדרך כלל. לא חסר מיניוואנים/ג'יפונים שיעלו לך חיוך על הפנים (S מקס/פיקאסו) ויהיו מרווחים ונעימים. אפשר אפילו לשקול סתם ג'יפון 5 מושבים בגודל של 3008 וכו' או איזו סטיישן בגודל דומה לשל המקסימה (מאזדה 6, 508, אינסיגניה, מונדיאו) או... ואני לא מאמין שאני אומר את זה... סובארו לבורג, שתהיה פחות מרווחת מהניסאן, אבל יכולה לספק עניין בפן של הפאן.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקסימה רכב מדהים, לא רכב ספורט אם לשם אתה מכוון.

אפשר גם לבדוק את האלטימה, רכב יותר שפוי וצפוי, מרחב פנים של משפחתית טובה.

הסובארו לבורג'? תמיד השם הזה מעלה לי חיוך, רכב פאן (במושגים שלי) יחד עם משפחתית טובה ומרכב פרקטי. הבעיה שהיא יותר נדירה מהמקסימה...

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע שפול-סייז סדאן קטן מדי למשהו. כאילו, אנשים מגדלים משפחה בפיקנטו, אז מקסימה? קטנה?!?

לשאלתך, הייתי מגדיר את הצרכים שאי אפשר להתפשר עליהם, ואז מחפש את הרכב שעונה לזה בתקציב שיש לי ושהכי יעניין אותי. נכון, זו כנראה תהיה פשרה, אבל פשרה שתוכל לחיות איתה גם במובן הפרקטי וגם מבחינת פאן.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לגבי הפאן פקטור מהלבורג' אבל אז תהיתי אם תיכנס מבחינת תקציב, אז נכנסתי ליד 2 וראיתי שיש שם אחת בלבד שרוצים עליה 99k, אולי שווה בדיקה. (הערה: אין לי שום קשר למוכר).

בהצלחה !

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחד רכב... השני מוביל בקר .

תן לעצמך כפה, וחפש מקסימה בצבע לבן פנינה ;)

כ"כ צודק, מה גם שהמיצובישי היא הכי נחותה מכל המתחרות שלה, לא מבין למה קנו את הרכב הלא תחרותי הזה בארץ כ"כ הרבה

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"כ צודק, מה גם שהמיצובישי היא הכי נחותה מכל המתחרות שלה, לא מבין למה קנו את הרכב הלא תחרותי הזה בארץ כ"כ הרבה

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

מתקשה להאמין שנהגת ברכב הזה. אמנם לא מרגש אבל אחלה רכב

תכלס, עם ישראל רכש השנה כמעט חמש וחצי אלף יחידות של האאוטלנדר!

למרות 5008 וקודיאק שלא הצליחו יחד לגרד חמישים אחוז מהמכירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדד לשום דבר, חוץ מהמחיר שחברות ליסינג קיבלו מהיבואן עבור מיצובישי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כן, אני יודע, זה בכלל לא בר השוואה.

קצת רקע - אנחנו משפחה של 2+2 שהילדים כבר בלי כיסאות. מדי פעם צריכים בגאז ליציאות לקמפינג. תקציב עד 100 אלף.

עד לפני שנה, אמרתי לעצמי שהרכב הבא הוא הניסן. רציתי פעם אחת לקנות משהו שונה. לא כמו כולם.

ואני זוכר את המבחן באוטו, רשום שעל הניסן אפשר להגיד הרבה דברים, אבל הכל נשכח עד שמגיעים למנוע. 3.5 ליטר, 304 כ"ס, 0-100 בשש שניות. הם אפילו אומרים שזה לא פעם ראשונה שלהם ברכב שעושה 6 שניות למאה, אבל בניסן הרגישו ממש פרפרים בבטן. בקיצור, בא לי ביג טיים.

ואז הצטרף עוד תינוק למשפחה. וזה כבר טורף את כל הקלפים. השכל אומר מיניוואן, והמיצובישי לטעמי הכי מתאים. אמין, נראה טוב, מרווח, בגאז גדול, בקיצור, רכב משפחתי תפור עלי מבחינת הצרכים. לא נכנס כרגע לאטרנטיבות אחרות (3008, וכו), שבטוח יש.

אז עכשיו אני מבועס. כי מצד אחד בא לי ללכת עם הלב, ולנסות למצוא ניסן (מה שבלי שום קשר נראה לי משימה קשה, אין כאלה הרבה בשוק) או ללכת עם השכל הישר, מה שנכון ומתאים יותר למשפחה, וללכת על אוטלנדר.

מה אתם הייתם עושים?

ליאור.

מאד אהבתי את המקסימה בעיקר איך שהיא נראית ובהחלט מנוע השש צילינדרים יעשה לך את זה...

שים לב שאין כמעט מערכות בטיחות ומדובר בתיבה רציפה ( לא אסון אבל משהו שחייבים לנהוג עליו ולהרגיש לפני רכישה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדד לשום דבר, חוץ מהמחיר שחברות ליסינג קיבלו מהיבואן עבור מיצובישי.

מסוג הדברים שאפשר לכתוב כמעט על כל רכב שנמכר במספרים גבוהים.

ואגב מוביל בקר הוא בטח לא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוג הדברים שאפשר לכתוב כמעט על כל רכב שנמכר במספרים גבוהים.

ואגב מוביל בקר הוא בטח לא!

מוביל עדר .

מזכיר לי רכבים משנות ה80 .

דשבורד , מושבים, נוחות נסיעה... חזרה בזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוביל בקר לא, אבל ל 3 מושבי בטיחות בשורה השניה הוא לא משהו שניתן להשוות ל 5008 ( או מיני וואן אחר ). מנוע אטמוספרי קצת חלש למשקל הרכב ( מתאים יותר ל ASX ) . ברגע שאתה מעלה את המחיר של גרסת 7 מקומות לרמת המחירים של קודיאק/ 5008, מספרי הקניות ישתנו מהר מאוד. כי חוץ מג'יפון 7 מקומות במחיר תחרותי אין לאאוטלנדר שום יתרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1726 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...